Aktuálne o nás

Gabriela Revická - hlavná koordinátorka a spoluzakladateľka projektu


Od roku 1997 sa venovala podnikaniu v oblasti cestovného ruchu, v roku 2009 jej vyšla jej prvá kniha a literatúre sa venuje dodnes.Oblasť osobného rozvoja, ktorú dnes považuje vo svojej práci za kľúčovú, prepája so svetom ženy, s jej celistvosťou a prepojením všetkých oblastí, ktoré do života ženy prirodzene patria.

Poradenstvo a konzultácie pre podnikateľky
Prosperujte vďaka svojmu talentu - špeciálny individuálny tréning
Emočný koučing
Koučing podľa zacielenia - cieľ si volí klient/ka
Ako založiť cestovnú kanceláriu alebo cestovnú agentúru, Ako nájsť zákonného zástupcu pre viazanú živnosť
Ako vydať knihu, Ako začať písať knihu, Kto je môj cieľový čitateľ, ako pripraviť rukopis knihy, Ako zorganizovať krst alebo slávnostné uvedenie knihy
Ako nájsť nehnuteľnosť pre dovolenkový prenájom

Všetky tieto produkty nájdete na tricio.sk , na revicka.sk, a na literario.eu. Pre členky OZ E-ženy a absolventky Raňajok s E-ženami platí pravidlo: Prispôsobenie cien vašim finančným možnostiam. Neváhajte napísať, aký problém potrebujete vyriešiť a aké sú vaše možnosti.              

gabriela@e-zeny.sk

*************************************************************************************************

Andrea Trávničková - ambasádorka OZ E-ženy

Primárnou oblasťou jej pôsobenia sú už viac ako 25 rokov médiá, PR a komunikácia. Je autorkou série odborných workshopov z oblasti PR a spoluautorkou odborných PR konferencií s medzinárodnou účasťou. Od roku 2011 sa venuje individuálnemu koučingu. Inšpiruje a sprevádza svojich klientov na ceste ich osobného a profesionálneho vývoja. Pracuje ako lektorka v Autorskej škole Literario. Od roku 2015 vykonáva prácu Ambasádorky E-žien.

Išpirujúci koučing pre individuálnych klientov - pomáha klientom nachádzať ich skutočný potenciál, talent, zdroje radosti.

Poradenstvo v oblasti public relations - tvorba stratégií, interné PR, krízové PR, komunikácia v procese zmeny, mediálne tréningy.
Konzultácie v oblasti komunikácie, PR a marketingu, špeciálny tréningový program pre hovorcov formou koučingu - individuálny prístup
Sprevádzanie klientov v období prijímania dôležitých rozhodnutí v osobnom aj pracovnom živote. Inšpiratívne stretnutia pre ženy.
Ako sa naštartovať, kde hľadať zdroje energie a radosti keď je všetko nanič - koučing.
Kompletnú ponuku nájdete na www.inspirujucikouc.sk

Pre mamičky na materskej dovolenke a nezamestnaných pracuje s výrazným cenovým zvýhodnením. Neváhajte sa spýtať na možnosti.

Mgr. Andrea Trávničková
ambasadorka@e-zeny.sk

 

Príhovor Andrei Trávničkovej, novej ambasádorky E-žien 

 

Prečítajte si aj rozhovor s Andrejkou na online portály Ženy v meste.

 

*************************************************************************************************

Gabriela Belicová – asistentka OZ Eženy

Volám sa Gabriela Belicová. S Gabikou Revickou spolupracujem už niekoľko rokov. Milujem Slovensko, cestovanie, históriu permakultúru a najnovšie aj astangayogu :)

Som maminou dvoch detičiek vo veku 6 a 4 roky.

Popri svojej bežnej práci pracujem aj pre OZ Eženy ako virtuálna asistentka – mám na starosti administratívne práce súvisiace s fungovaním OZ. Veľmi rada sa učím nové veci a pri práci mám možnosť sa stále v niečom zdokonaľovať a posúvať sa ďalej.  Práca ma veľmi napĺňa a do budúcnosti uvažujem o tom, že sa budem venovať  administratívnym službám a tiež ubytovaniu na Slovensku :)

Ak máte akékoľvek otázky píšte mi na kontakt@e-zeny.sk

 

**************************************************************************************************

Bohumila Ďurišová – koordinátorka virtuálnych asistentiek (VA) OZ Eženy

Volám sa Bohumila Ďurišová a osud ma priviedol k OZ E-ženy v novembri 2011. Zo zamestnanca v nadnárodnej spoločnosti so záujmom o online podnikanie som sa stala v roku 2012 OSZČ, podnikám nie len na webe, a som koordinátorkou virtuálnych asistentiek OZ E-ženy. Zároveň spolu s Gabi Revickou vedieme workshopy pre záujemkyne o túto prácu, a zároveň učíme podnikateľov, ako delegovať. 

Okrem práce pre OZ E-ženy sa zaoberám osobným poradenstvom a automatickou kresbou, ďalej vediem ženský portál www.nadherna.sk a profesionálne sa venujem práci virtuálnej asistentky pre firmy. Tiež sa venujem kráse ženy a vizáži, veľmi rada líčim. Som mamičkou 4 ročného chlapčeka, milujem varenie, módu, kozmetiku a design. 

Môžete ma kontaktovať na  virtualky@e-zeny.sk

**************************************************************************************************

História OZ E-ženy (Ako sme vznikli)

E-ženy vznikli v roku 2009, ako iniciatíva troch zakladateliek: ja (Gabi Revická), Monika Jakubeczová a Hanka Sekulová.
Pôvodne sme sa zoznámili na pôde Top centra podnikateliek(TCP), kde sme viedli sme nekonečné rozhovory o on-line podnikaní, o problémoch, ktorým sme čelili v biznise a vymieňali sme si odpovede na otázky, ktoré bolo možné poznať len vďaka našej praxi v internetovom podnikaní.

Naše témy sa nekonečne rozvetvovali, až sme sa jedného dňa rozhodli urobiť portál, na ktorom by sme obsah našich rozhovorov sprístupnili aj ďalším ženám- podnikateľkám. Napísali sme mnoho článkov, ktoré nájdete na pôvodnej verzii našej webstránky, v priebehu niekoľkých mesiacov sme v googli dosiahli page rank 4, čo bol úžasný úspech. Nepoužili sme žiadnu platenú reklamu, len vhodne zvolené kľúčové slová, naše poznania z vlastných online biznisov a náš čas.
Náš nový web pokrstila začiatkom roka 2010 bývalá premiérka Slovenskej republiky Iveta Radičová. Bola to krásna slávnosť, po ktorej sme usilovne pokračovali v práci bez toho, aby sme sa upínali na výsledky. Naozaj nás naša práca bavila a napĺňala. Naše čitateľky nás poctili dôverou, prichádzali na naše Raňajky s E-ženami, na workshopy a Inšpiratívne stretnutia.
Naša členská základňa sa postupne rozširovala, pokračovali sme v našich aktivitách niekoľko rokov spoločne.
V súčasnosti vediem E-ženy spolu s našou ambasádorkou - Andreou Trávničkovou.
Ďakujem všetkým e-ženám za dôveru, ktorou naše občianske združenie poctili.

Gabi Revická,
hlavná koordinátorka OZ E-ženy

 

Zaujímajú vás naše off-line aktivity? Prečítajte si o nich viac.

                                        Chcete odoberať  Spravodaj zo sveta E-žien?

spravodaj

 Májové aktivity

Ako si vytvoriť pravidelný príjem pomocou handmade - 31-5-2016

 

   Júnové aktivity

Umenie efektívnej komunikácie - 03.06.2016

Raňajky s E-ženami - 7.6.2016

Facebook a Linkedin SuperKombo - 15.6.2016

     Raňajky s E-ženami - 22.6.2016    

Virtuálne asistentky a umenie delegovať - 23.6.2016

 

 

Odhaľte nám vaše otázky a pýtajte sa

       e-poradňa      

Pošlite nám otázku do E-poradne. 

 

                          

Kompletný prehľad plánovaných off-line aktivít nájdete tu.

 

 

 

 

Táto stránka používa cookies. Viac info