Katarína Serinová

Katarína Serinová je absolventkou Ekonomickej univerzity, Fakulta podnikového manažmentu. Už 10 rokov spravuje vlastnú firmu KPS Poradenské centrum s. r. o, www.poradenskecentrum.sk, ktorá sa zaoberá finančným a podnikateľským poradenstvom. Okrem iného vedie účtovníctvo niekoľkým spoločnostiam.

Inšpiratívny rozhovor s Katkou Serinovou ako konateľkou spoločnosti sme si ako e-ženy veru nenechali ujsť: Spoločnosť KPS Poradenské centrum s.r.o. oslavuje 10 rokov!


Medzi jej iné pracovné aktivity patrí finačné vzdelávanie detí, mládeže a dospelých a nový projekt Mládež proti rasizmu o formách potláčania ľudských práv. Spomínané aktivity zastrešuje prostredníctvom občianskeho združenia Spoločenstvo poznania o.z. , www.societas.sk , kde je možné si zakúpiť zaujímavé publikácie o spolužití s Rómami, spoločnej histórii s Maďarmi a o Slovenskom štáte. V rámci  o.z. Spoločenstvo poznania sa venujú finančnému a právnemu vzdelávaniu a samozrejme aj oblasti ľudských práv.

Rada vám zodpovie na otázky v oblastiach ekonómie,  účtovníctva, daňovníctva a manažmentu. Kontaktovať ju môžete priamo cez našu e-poradňu alebo prostredníctvom mailu na office@poradenskecentrum.sk.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info