Ako prepojiť možnosti so zámermi – workshop s Gabi Revickou v Žiline

Riešite svoje plány a hľadáte možnosti prepojenia so svojimi snami? Zaujímajú vás podnikateľské príbehy žien, ktoréGabi Revická boli kedysi tam, kde ste možno dnes, ale rozhodli sa preraziť hmlu, ktorá bola ich dlhodobou prekážkou? Hľadáte odpovede na otázky okolo neistoty a strachov, ako sa vyhnúť rizikám a čo najplynulejšie prejsť do nového sveta nezávislosti a zodpovednosti za svoje financie?

Rada podporujem kreatívne podnikanie v praxi. Mnoho mojich klientov hľadalo riešenia pre spojenia svojich talentov so svojou prácou alebo podnikaním. Hľadali sme spôsob, ako prepojiť ich sny s realitou a ako naplánovať kroky k dosiahnutiu cieľov. Podobnú prácu robí veľa  skvelých koučov. Tiež som akreditovaný kouč, avšak najradšej pracujem vlastnými nástrojmi v zladenosti s mojimi klientmi, ktorí si samy vyberú, či chcú pracovať v skupine (napríklad moje workshopy 5x5, ktoré rada zrealizujem aj vo vašom meste) alebo individuálne (online alebo offline, konzultácie alebo koučing).

Podnikám od roku 1992. Takmer 20 rokov som sa venovala cestovnému ruchu (cestovná kancelária so špecializáciou na slovenských ubytovateľov, prenájom vlastných zariadení, školenia pre ubytovateľov). Moji najčastejšími klientmi sú cestovky, ktorí si ma často najímajú pri zrode novej cestovnej kancelárie. Vydala som dve dvojjazyčné knižky o Slovensku (www.slovakia.tricio.sk) a medzitým beletriu venovanú najmä ženám a podnikateľkám, nakoľko sú to témy z mojich svetov. Založila som Autorskú školu www.Literario.eu, vďaka ktorej sa narodila už nejedna desiatka kníh. Posledné roky sa venujem vedeniu Občianskeho združenia Ezeny.sk, ktorého som spoluzakladateľkou (2009). Hlavnou ideou tejto komunity je spolupráca a podpora medzi podnikateľkami. ProjekVirtuálna asistentka a Umenie delegovať patria medzi populárnejšie projekty nášho združenia, ale neustále sa v ňom rodia novšie a novšie. Je to organická skupina podnikavých žien.

Vždy ma tak trochu vábila mystika a nebránim sa rozhovorom okolo nej. Keď sa ma spýtate, prečo som si založila cestovnú kanceláriu v čase, keď som čakala druhé dieťa, moja odpoveď bude veľmi neobvyklá. Poviem vám, že sa mi prisnilo. Možno sa budete smiať, ale v Madride, na jednej medzinárodnej konferencii, zložil o mojom rozprávaní jeden folkový spevák pieseň. ,,Mala som sen." začínala a odvtedy sa nehanbím hovoriť o tom, ako sa mi moje podnikanie prisnilo. Samozrejme, aj o tom, čo všetko tomu predchádzalo a ako ma možno samotné nebo viedlo smerom, ktorým som mala ísť, aj keď to vôbec nebola ľahká cesta. Aj vďaka nej, aj vďaka rade môjho osobného kouča, sa snažím rozlišovať príležitosti od pascí a rozhodovať sa v živote v súlade s mojimi vyššími cieľmi a zámermi. 

Všetci tu kvôli niečomu sme. A keď už cítime naše poslanie mali by sme nasledovať cestu, ktorá s ním korenšponduje.

Ak dovolíte, povediem vás. 

 

Dátum a miesto: 08.03.2018 o 14:30, Žilina

Organizátorka akcie: Danka Palušová, centrum Havino a OZ Orchidea

Cena: 20 Eur - členky OZ E-ženy, 26 Eur - nečlenky OZ E-ženy

Ak máte záujem vedieť viac o výhodách členstva v OZ E-ženy – odporúčame info Prečo byť E-ženou


Táto stránka používa cookies. Viac info