Kľúčové slová pre váš web, obrázky a videá

Kľúčové slová sú veľmi kľúčové

 

Trápi vás, ako získať dobré pozície v Google?Kľúčové slová pre váš web, obrázky a videá

Zaujíma vás, ako minimalizovať alebo neplatiť za reklamu v Google?

Neviete, prečo nie sú vaše texty, obrázky a videá nájditeľné vo vyhľadávačoch?

 

Pokiaľ ste nepoužívali kľúčové slová alebo ste ich nepoužívali správne, t.j., že ste ich nezvykli používať v správnom tvare nielen v textoch, obrázkoch a popisoch alebo keď ste nevyužívali aj ďalšie nástroje pre podporu vášho webu tak, aby bol ľahko nájditeľný, tak vám naše informácie môžu priniesť radikálnu zmenu aj slušnú finančnú úsporu za vašu reklamu.

 

Kľúčové slová pre váš web, obrázky a videá
alebo
čo vidí iba Google

 

Pre koho sú naše služby určené?

Ak ste: 

 • copywriter, bloger a chcete, aby vaše texty boli čo najdlhšie zaindexované v Google
 • majiteľ web stránky a hľadáte spôsob, ako udržať dlhodobo dobré dobré pozície v Google bez vysokých nákladov za platenú reklamu
 • autor videí a riešite, ako podporiť vyhľadávanosť vašich videí na YouTube
 • začiatočník, t.j. s online podnikaním, s písaním textov alebo nahrávaním videí len začínate, ale chcete od začiatku mať jasno v tom, ako robiť online marketing efektívne

 

Pre koho tento online webinár nie je vhodný:

 • ak je váš web optimalizovaný natoľko, že už ďalšie rady a tipy pre zníženie nákladov na reklamu v Google nepotrebujete a aj máte jasno v tom, ako používať kľúčové slová na podporu marketingu vašej webstránky
 • ak plánujete zrušiť váš web a skončiť s online podnikaním

 

Čo sa na Kľúčovom webinári o kľúčových slovách dozviete - ako sa zefektívni vaše online podnikanie?

Ak kľúčové slová používate správne, ale nenapadlo vám doteraz pozorovať, odkiaľ k vám návštevníci prichádzajú a na aké kľúčové slová reagovali v Google, môže vám náš webinár priniesť užitočné aha-momenty. Môže sa stať, že sa dozviete o návštevníkoch, ktorí hľadajú "rúška" a pritom ponúkate dovolenku do "Ruska" ako napr. Ma3oska. Alebo ponúkate chaty a chalupy na Slovensku a gro vašich návštev príde na kľúčové slová "UNESCO pamiatky". Z toho vyplynie veľmi užitočné tzv. upratanie následného marketingu pre váš web. Bola by veľká škoda neposilniť návštevnosť, ktorá k vám prichádza na niektoré kľúčové slová bez toho, aby ste ju plánovali. Naopak, je veľmi dobré takto objavené slová posilniť ďalšími článkami a samozrejme, nájsť čo najkompatibilnejsie prepojenie s vašim produktom či službou.

Vďaka kľúčovým slovám môžete ušetriť stovky eur za reklamu na internete. Hra s nimi môže byť priam návyková. Môže sa stať, že začnete premýšľať nad kombináciami, ako si upraviť texty a s ktorými kľúčovými slovami pritiahnuť pozornosť vašej cieľovej skupiny cez videá a obrázky. Nevyhnutné však je, aby ste zostali zameraný na hodnotný obsah, nie len na formu.

 

Aká je teda pointa kľúčových slov a čo majú spoločné náučné texty a texty pre webstránky?

V oboch prípadoch je dôležitý hodnotný OBSAH a ak chcete byť progresívnejší, tak čo najmenej omáčky alebo tzv. vaty, ktorá čitateľov nudí. Aj v našom texte by sme mohli pridať veľa zbytočných slov a predviesť sa, ako krásne vieme používať v textoch prívlastky, ale je to len zbytočný zabiják času, ktorým zdržiavame čitateľa.


S kľúčovými slovami je to ako v úryvku z knihy Alchymista od Paula Coelho:

,,Tajomstvo šťastia spočíva v tom, že dokážeme obdivovať všetky krásy sveta a pritom nezabudneme na dve kvapky oleja, ktoré máme na lyžičke."

 

Dôvod, prečo ste tu - prečo ste našu web stránku navštívili je, zistiť:

 • čo najviac informácií o užitočnosti kľúčových slov pre vaše texty, obrázky a videá
 • prečo môžete vďaka kľúčovým slovám ušetriť peniaze za platenú reklamu
 • aké sú príklady z našich podnikaní - nie sme teoretici, vychádzame z našej praxe
 • ako udržať želané pozície vašich článkov v Google čo najdlhšie

 

Čo je kľúčové v kľúčových slovách pre vaše videá?

Toto je ešte obsiahlejšia parketa. Povieme si základné pravidlá pre kľúčové slová, popisy a nadpisy, ktoré vám pomôžu pri zvýšenie viditeľnosti pri uvádzaní vašich videí. Keď ste si dali námahu natočiť video, stojí predsa za to, aby bolo čo najľahšie nájditeľné a keď ich máte viac, tak aby na seba poukazovali. Na tomto webinári sa budeme kľúčovým slovám pre vaše videá, ich popiskom a nadpisom venovať len v rozsahu úplných základov, ale ak si budete priať, pozveme vás na iný webinár o videách alebo si môžete u nás objednať individuálnu konzultáciu.

 

Čo kľúčové si s vami prejdeme?

 • Pozrieme si spolu príklady textu, v ktorom poukážeme na vhodnosť rozmiestnenia a použitia kľúčových slov, prostredníctvom ktorých môžete dostať vašich želaných čitateľov priamo na miesto, kde sa váš text nachádza. Môže to byť váš web, ale aj partnerský web.
 • Na príklade konkrétnych obrázkov uvidíte, ako sa môžete prostredníctvom ich správnemu pomenovaniu zviditeľniť cez Google (Google obrázky). Vysvetlíme vám, akou veľkou stratou môže vaša propagácia utrpieť, ak na vašej webstránke nepoužívate pre vaše obrázky pomenovanie v správnom tvare.
 • Povieme si základy výhod uvedenia v Google mapách

 

Cena za webinár:

Pre ne-členky E-žien: 59€ - pozrite si ďalšie výhody členstva

Pre členky E-žien: 39€ 

Táto cena platí aktuálne pre limitovaný počet účastníkov, nakoľko sa budeme venovať konkrétne aj vašim konkrétnym webstránkam. Samozrejme, len ak si to budete priať naše tipy na vylepšenie a doplnenie slov pre vaše texty, obrázky alebo videá. Ak by nie, máme mnoho vlastných príkladov, na ktorých vám vieme ukázať ako kľúčové slová fungujú v praxi.

 

BONUS k webináru:

Ale toto nie je všetko. K webináru vám ešte darujeme:

 1. darčekovú poukážku - v hodnote 19€ použiteľnú na písomnú konzultáciu (formou emailu) zameranú na správne používanie kľúčových slov vo vašich videách, čo môžete využiť pri konkrétnom texte pre jedno video s maximálnym počtom 5000 znakov.
 2. bonus v hodnote 33€ použiteľný na individuálnu konzultáciu k vášmu webu a kľúčovým slovám, ktorými by ste mohli jeho návštevnosť zvýšiť. Bežná cena takejto konzultácie je 75€ a trvá 1 hodinu.

 

Váhate, či sa prihlásiť, lebo...

 • Nemáte teraz voľné financie 

Suma, ktorú za informácie o kľúčových slovách pre váš web zaplatíte, je neporovnateľná s tým, koľko môžete vďaka nej perspektívne zarobiť aj ušetriť. Ponúkame vám garanciu - ak by ste predsa len nemali pocit, že sme vám poskytli adekvátnu hodnotu - tak vám ponúkneme inú našu službu v rovnakej hodnote. 

 • Nemáte voľný čas pre vaše vzdelávanie

Toto celkom nie je otázka voľného času, ale investícia do informácií, ktoré vám môžu peniaze ušetriť a dopomôcť tomu, aby ste boli menej závislí na drahých platených službách. 

 • Ešte ste nezačali podnikať, ale podnikať plánujete

Aj pre vás je tento webinár skvelý, pretože kým sa zrealizujú oficiálne kroky (založenie živnosti, založenie SRO alebo založenie občianskeho združenia), medzitým môžete pripravovať články, obrázky aj videá pre váš web. Ak plánujete podnikať, ale ešte ste tento krok nezlegalizovali, rady vám v tom poradíme v rámci Biznis Brunch s E-ženami (informácie nájdete na našom webe). 

 • Ešte nemáte hotovú webstránku, riešite prechod z offline podnikania do online podnikania alebo prerábate webstránku

Výborný čas pre získanie informácií o kľúčových slovách. Vyhnete sa zbytočným chybám, na ktoré mnohí podnikatelia prídu až v procese podnikania alebo keď už zverejnili veľa článkov či obrázkov a úplne zanedbali dôležitosť kľúčových slov v textoch a najmä v obrázkoch. Pritom - viete, koľkí užívatelia Google hľadajú odpovede v Google obrázkoch? Možno publikujete predaj vašej chalupy na webe a na rôznych realitných portáloch (mnoho realiťákov nemá o kľúčových slovách ani poňatia, česť výnimkám). Tak efektívne môžete podobné predaje podporiť aj cez správne slová a technicky tiež správne upravené slová vo vašich obrázkoch. S radosťou vás naučíme, čo vieme. 

 • Absolútne vás to nezaujíma, pretože vám podobné veci rieši agentúra a máte plnú hlavu iných starostí

To je síce výborná výhovorka, ale uznajte: ak by ste rozumeli tomu, ako ušetriť v Google dlhodobo za platenú reklamu a časom ju vôbec nepotrebovať (minimálne na niektoré produkty), tak by ste si mohli overiť, či vaše zadanie agentúry pochopili. Často sa stáva, že profesionálne agentúry perfektne rozumejú svojej práci a urobia vám dokonalé SEO, ale platený marketing alebo "lov na silné kľúčové slová" sa minie termínom a účinok vôbec nie je v súlade so sezónnosťou vášho podnikania (ak potrebujete príklady, napíšte). Agentúry sú super a vieme vám dať odporúčania na niekoľko z nich, ale ak rozumiete kľúčovým slovám, môžete jasnejšie konkretizovať, aké sú vaše očakávania aj si môžete ľahko overiť, či za svoje peniaze dostanete to, čo ste si priali.

 

Príklady z nášho podnikania

Oboznámime vás s príkladmi priamo z našej podnikateľskej praxe. Obe sa venujeme internetovému podnikaniu už dlhé obdobie a prv, než sme sa začali ponúkať podobné webináre, venovali sme sa online marketingu našich podnikaní. Naše zistenia z praxe a skúsenosti, ktoré sme pri online podnikaní nadobudli, vám s radosťou prezradíme. Veríme, že podobne ako my, aj vy ušetríte stovky eur za platenú reklamu. Nám sa to podarilo tak, že naše web stránky drží Google na vysokých pozíciách aj keď sa aktuálne podpore našich pôvodných podnikaní venujeme len sporadicky.

 

Termín a čas:

29.4.2021 o 9.00 - 11.00

18.5.2021 o 17.30 - 19.30

 

Ako naše webináre prebiehajú:

Z pohodlia vášho domova alebo kde sa práve nachádzate, video prenosy realizujeme cez Zoom, ktorý si môžete zdarma nainštalovať pred webinárom.

  

Referenčné webstránky:

revicka.sk
webfirma.sk/video
baranet.sk
kurzysitia.sk
zsanett.baranet.sk 

 

Referencie:

Webinár o kľúčových slovách sa zdá byť naozaj kľúčový. Ak chceme ísť s dobou, treba sa naučiť využívať možnosti, ktoré nám doba ponúka. Osobne sa domnievam, že by mal každý robiť to, čo ho baví a čo mu ide. Automaticky som sa preto vyhýbala technickým záležitostiam, lebo tam som svoj talent nevidela. Niekto je proste na ľudí. Ak však natrafíme na správnych ľudí so zrozumiteľným jazykom, môžeme sa posunúť aj v oblastiach, kde sme to neočakávali. Webinár o kľúčových slovách, ktorý viedli Gabi Revická a Zsanett Borec bol pre mňa osobne užitočný. Gabi s Zsanett hovorili zrozumiteľne, odovzdali nám osobné skúsenosti a snažili sa nám úprimne pomôcť, čo si veľmi cením.

Milé ženy, ďakujem! Alena Vytřísalová

 

Prečítajte si aj ďalšie referencie 

 

Lektorky: 

Gabriela Revická Zsanett Berec

Gabi Revická

gabriela.ezeny.sk

Zsanett Berec

webfirma.ezeny.sk

PRIHLÁŠKA

 

Odoslaním Prihlášky sa zaväzujete k úhrade poplatku za kurz.

Ak od nás nedostanete potvrdzujúci e-mail, napíšte nám na centralny@e-zeny.sk.

 

Naše odporúčanie
Po odoslaní prihlášky by ste mali do 5 minút dostať automatickú odpoveď. Ak by vám neprišla, odporúčame, aby ste sa pre istotu pozreli, či sa nenachádza v Reklamách, pretože by sa mohlo stať, že by sa vám stratila aj naša odpoveď s konkrétnymi informáciami, na ktoré budete čakať.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info