Prečo by sme mali používať kľúčové slová? Bezplatný online webinár

Píšete články, blogy, statusy, platíte za reklamu a nič z toho?
Prečo nie ste nájditeľný v Google, ak si neplatíte za reklamu?
Prečo má váš "sused" viac klientov ako vy?

 

Ak má váš web hodnotný obsah a pekné obrázky, no stále ho v Google predbiehajú konkurenčné stránky, je naPrečo by sme mali používať kľúčové slová? Bezplatný online webinár čase zamyslieť sa, kde sa stala chyba. Možno ste si najali odborníkov, zaplatili ste im za SEO optimalizáciu a kľúčové slová by mali výrazne potiahnuť pozície vášho webu v Google, ale vaše tržby sa radikálne nezvýšili. Hm. To je trošku iný problém, ale tiež to nie je v poriadku. Alebo máte super e-shop, ale akonáhle neplatíte za reklamu, vaše pozície vo vyhľadávačoch priam dramaticky klesnú? Tak to je vážnejší problém, ale aj ten sa dá vyriešiť.

 

Práca s kľúčovými slovami je ako zábavná hra

Zaujíma vás, ako sme sa s kľúčovými slovami na našich webstránkach pohrali tak, aby sme platili čo najmenej za reklamu? S radosťou vám prezradíme, aké kľúčové slová udržali naše pozície v Google tak, aby sme za ne nemuseli dlhodobo platiť. Dokonca pri špecifických službách sme za reklamu neplatili vôbec. Je pravda, že sme investovali vlastný čas a podrobne sme analyzovali, ktoré slová a v akom tvare zadávajú v Google naši potenciálni klienti, ale naozaj nás to bavilo. Riešili sme pravidelne a podrobne naše texty, dohliadali sme na správne kľúčové slová aj v obrázkoch a videách, dokonca aj na kľúčové slová použité v mapách a dodržiavali sme pri tom všetky tipy a triky pri práci s kľúčovými slovami. Hra s kľúčovými slovami môže byť veľmi zábavná, dokonca môže prispieť ku kreatívnemu rozvoju vašej mysle. Vpisovanie správnych slov do obrázkov je síce menej zábavné, ale ak si kľúčovými slovami obrázky pomenujete v správnom tvare už v počítači, čiže pred publikovaní obrázkov na webe, podporíte ich nájditeľnosť nielen v Google, ale aj vo vašom počítači. Čo je zase veľmi úsporné pre vašu prácu s obrázkami.

 

Niečo, čo pre prácu s obrázkami nevyhnutne potrebujete

  • Vedeli ste, že nie je jedno, ako pomenujete svoje obrázky predtým, ako ich publikujete na webe?
  • Viete, koľko a akých slov si vyžaduje správne publikovanie popisov a videí?
  • Vedia to všetci, ktorí spolupracujú s vašou webstránkou - vaša virtuálna asistentka, administrátori alebo ľudia, ktorí sa venujú prepojeniu reklamy s vašim webom?

 

Pre koho je bezplatný webinár o kľúčových slovách určený? Napríklad, ak ste:

  • copywriteri, blogeri
  • majitelia web stránok
  • virtuálna asistentka a chcete ponúknuť svojim klientom maximálnu kvalitu práce
  • ak natáčate videá alebo ich spracúvate pre klientom
  • začínate s online podnikaním alebo už podnikáte, ale máte pocit, že vám niečo uniklo
  • učíte sa písať texty pre web stránky
  • pre každého, kto chce pochopiť základné princípy online marketingu

 

Pre koho tento webinár nie je vhodný:

  • ak vás práca a vzdelávanie o základoch online marketingu nebaví - odporúčame vám, aby ste prácu delegovali - takúto prácu skvelo zvládne aj virtuálna asistentka, ktorá sa o kľúčových slovách učila
  • ak je váš web optimalizovaný natoľko, že už ďalšie rady a tipy pre zníženie nákladov na reklamu v Google nepotrebujete a aj máte jasno v tom, ako používať kľúčové slová na podporu marketingu vašej webstránky
  • ak plánujete zrušiť váš web a skončiť s online podnikaním
  • ak máte pocit, že by ste sa radšej priamo prihlásili na platený Kľúčový webinár o kľúčových slovách

 

Čo sa na bezplatnom webinári o kľúčových slovách môžete dozvedieť?

Dozviete sa, prečo by ste mali:

  • zistiť, aké kľúčové slová si vaši čitatelia alebo klienti zadávajú do vyhľadávačov, keď začnú hľadať vašu službu, produkt - môžete sa pýtať vašich klientov, ale aj si dôkladne a pravidelne pozrieť Google Analytics. Z oboch zdrojov môže získať veľmi cenné informácie, ktoré vám ušetria aj zarobia veľa peňazí
  • používať vhodné kľúčové slová v textoch a popisoch
  • používať kľúčové slová pri videách a v ich popisoch
  • prečo nie je jedno, v akom tvare používate vy alebo vaša virtuálna asistentka či adminka slová popisujúce obrázky na vašom webe
  • prečo by ste mali mať aj spriatelené weby, ktoré vaše pozície v Google potiahnu vpred - v E-ženách je výbornou podporou jedna z výhod členstva - webvizitka, tak dokonale optimalizovaná....

 

Cena

Na tento webinár vás E-ženy pozývajú prvýkrát ZDARMA, ale veľmi nás poteší vaša spätná väzba o tom, čím vás obohatil, ale rovnako nás zaujímajú aj vaše dodatočné otázky, ktoré nám po absolvovaní webinára môžete doručiť e-mailom. Ak by ste si ho chceli zopakovať, potešíme sa vám zas, ale podmienime to účasťou novej osoby, ktorá by sa podľa vás o kľúčové slová mala zaujímať. Obzvlášť, keď podniká alebo ak chce pracovať ako virtuálna asistentka.

 

Prečo si myslíte, že sa vás kľúčové slová netýkajú?

Týkajú sa všetkých, ktorí sa rozhodli mať podnikanie na internete.
Všetci absolventi nášho webináru získajú základné informácie, vďaka ktorým pochopia, ako môžu skvalitniť svoje online podnikanie. Nie je dôležité, či získané informácie začnete pre vaše online podnikanie používať priamo vy alebo vaša virtuálna asistentka. Dôležité je, aby ste poznali princípy, ktoré od svojho tímu máte vyžadovať a následne, aby ste všetko delegovateľné delegovali (o tom viac prostredníctvom webináru Umenie delegovať). Ale kľúčové slová pre vaše podnikanie je proste kľúčové pochopiť.

 

Najbližší termín:

22.4.2021 od 17.00 do 17.40 hod

Ak vám termín bezplatného webinára nevyhovuje, napíšte nám. Ešte viac vám odporúčame prihlásiť sa na odber informácií o našich aktivitách. Nespamujeme, našu poštu príkladne regulujeme, preto navrhujeme záujemcom o naše aktivity, byť s nami v kontakte cez e-mailové správy alebo cez Facebook E-ženy.sk

 

Rezervácie:

Kým naše webináre nie sú automatizované a vopred nahrávané, odporúčame, aby ste si rezervovali miesto čím skôr, nakoľko počet miest limitujeme.

 

Ako náš webinár prebieha:

Z pohodlia vášho domova alebo kde sa práve nachádzate, video prenosy realizujeme cez Zoom, ktorý si môžete zdarma nainštalovať pred webinárom, link na Zoom vám doručíme.

 

Referencie:

Píšem hneď za čerstva. Keď som sa rozhodla na tento webinár ísť, nevedela som úplne, čo mám čakať. Absolútne predčil moje predstavy. Naučila som sa o webe viac, ako za posledné tri roky. Konečne som plne porozumela významu slov - kľúčové slová. Rozumela som tomu na 30% v oblasti článkov - dnes sa môj koncept absolútne rozšíril a naučili ste ma, ako veľmi je to využiteľné a ako pracuje prehliadačový analyzátor v súvislosti s ostatnými podpornými prvkami, ako sú fotky a videá. Nesmierne ďakujem.

Mgr. Erika Botlíková

 


Prečítajte si aj ďalšie referencie

 

Lektorky: 

Gabriela Revická Zsanett Berec

Gabi Revická

gabriela.ezeny.sk

Zsanett Berec

webfirma.ezeny.sk

Prihláška

 

Ak od nás nedostanete potvrdzujúci e-mail, napíšte nám na centralny@e-zeny.sk.

 

Naše odporúčanie
Po odoslaní prihlášky by ste mali do 5 minút dostať automatickú odpoveď. Ak by vám neprišla, odporúčame, aby ste sa pre istotu pozreli, či sa nenachádza v Reklamách, pretože by sa mohlo stať, že by sa vám stratila aj naša odpoveď s konkrétnymi informáciami, na ktoré budete čakať.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info