Biznis brunch s E-ženami

Hľadáte podporné podnikateľské prostredie žien? 

Chcete začať podnikať a máte veľa otázok, na ktoré hľadáte odpovede?

Podnikáte už dlhšie a hľadáte zaujímavé možnosti prepájania sa a nové biznis kontakty?

Rady sa spoznávate s novými ženami, ktoré chcú mať slobodu a svoj život vo vlastných rukách?


Príďte medzi nás na Biznis Brunch!

Najbližšie: 9.2.2021 o 18:00-19:30

Čo je Biznis Brunch s E-ženami a ako prebieha?
Na stretnutí vám poskytneme veľmi cenné a užitočné informácie z oblasti podnikania, financií, priblížime vám, ako naše združenie funguje, čo vám vie ponúknuť a kam vás nasmerovať. Zároveň sa pokúsime zodpovedať vaše otázky ohľadom vášho, či už prebiehajúceho alebo plánovaného biznisu. Urobíte si užitočný first touch (prvý kontakt) s nami, zistíte, či vám E-ženy ladia, či nás chcete spoznávať bližšie, získavať cenné kontakty, rady, nasmerovanie a či prebehne chémia. Pretože aj v biznise je veľmi dôležitá.

Našim zámerom je podpora podnikania žien z rôznych oblastí a regiónov, prepájať vaše podnikanie, vytvárať networking a okrem podnikania on-line sa stretávať aj off-line. Jedným z takýchto aktivít je práve Biznis Brunch s E-ženami (predtým Raňajky s E-ženami), ktoré má už dlhoročnú tradíciu a výborné referencie.

 

Pre koho je Biznis Brunch s E-ženami určený?

brunch

Pre ženy, ktoré ešte nie sú členkami nášho občianskeho združenia, resp. pre tie členky nášho združenia, ktoré sa takéhoto stretnutia ešte nezúčastnili. Pre členky nášho OZ organizujeme podobné aktivity pod názvom Inšpiratívne stretnutie a okrem toho im poskytujeme rôzne benefity vyplývajúce z členstva.

Ide o komorné (online alebo offline) stretnutie pre max 10 žien, na ktorom vám v prvom kole dáme priestor pre vaše predstavenie a krátke vzájomné zoznámenie. Zaujíma nás, z akého prostredia prichádzate a s akými informáciami chcete odísť. Podľa vašich zadaní prebieha aj ďalšia časť stretnutia, v ktorom sa venujeme odpovediam na vaše otázky.
Ide vlastne o 1,5 hodinové poradenské stretnutie pre ženy, ktoré hľadajú odpovede na otázky ohľadom podnikania (poradenstvo k začiatkom podnikania), realizácie popri inej práci (napr. virtuálne asistentky s nekonečným mstvom možnej realizácie, hand made činnosti a pod.), rozvoja podnikania (networking a nový level biznisu, delegovanie, nové regióny a nové krajiny) alebo ohľadom inšpirácie pre podporu zmeny v živote (odchod z práce a zahájenie podnikania, hľadanie tipov na podnikanie, kúpa rozbehnutého biznisu).


Sme E-ženy, podnikáme srdcom, s ENERGIOU, EMPATIOU a počúvame naše EMÓCIE.

Tie vedia byť veľmi užitočné pri práci s našimi talentami. Oživte ten váš talent, dovoľte si žiť svoj sen a nielen snívať o živote. Robte to, čo vás baví a prosperujte vďaka svojim talentom.


Na zoznamovací brunch s nami sa oplatí prísť. Dohodnite si ho včas :)

 

Biznis brunch s E-ženami povedie Tami Osaďanová a Gabi Revická

CENA: ZDARMA

 

V prípade záujmu o Biznis Brunch s E-ženami, sa prihláste prostredníctvom 

PRIHLÁŠKY

 

 

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info