Biznis rande s E-ženami

Biznis rande s E-ženami

NOVINKA - v ponuke aj Večerný termín

Poznáte to, už dlhšie po ňom poškuľujete, rady by ste ho spoznali bližšie, zistili, či si sedíte, či ladíte, či máte rovnaké nastavenie, hodnoty a záujmy, či vás vie posúvať vpred a či medzi vami prebehne chémia. Nie náhodou vám prišiel do cesty v tom pravom čase, kedy riešite, ako ďalej, ktorou cestou sa pohnúť a ako nadviazať nový vzťah či oživiť ten prebiehajúci. A tak si dohodnete zoznamovacie rande, aby ste spoznali ten BIZNIS bližšie :).

Tak je to aj na našom Biznis rande s E-ženami. Nového muža vám síce nevieme vyriešiť, aj keď nikdy neviete, kam vás cesta s nami zavedie a s kým vás zoznámi :). Vieme vám však poskytnúť veľmi cenné a užitočné informácie z oblasti podnikania, financií, priblížime vám, ako naše združenie funguje, čo vám vie ponúknuť, kam vás nasmerovať. Zároveň sa pokúsime zodpovedať vaše otázky ohľadom vášho, či už prebiehajúceho alebo plánovaného biznisu. Urobíte si užitočný first touch (prvý kontakt) s nami, zistíte, či vám E-ženy ladia, či chcete ísť do vzťahu s nami, spoznávať nás bližšie, získavať cenné kontakty, rady, nasmerovanie a či prebehne chémia. Pretože aj v biznise je veľmi dôležitá.

Našim zámerom je podpora podnikania žien z rôznych oblastí a regiónov, prepájať vaše podnikanie, vytvárať networking a okrem podnikania on-line sa stretávať aj off-line. Jedným z takýchto aktivít je práve Biznis rande s E-ženami (predtým Raňajky s E-ženami), ktoré má už dlhoročnú tradíciu a výborné referencie.

 

Čo je Biznis rande s E-ženami a ako prebieha?

Zoznamovacie stretnutie je určené pre ženy, ktoré ešte nie sú členkami nášho občianskeho združenia, resp. pre tie členky nášho združenia, ktoré sa rande (predtým Raňajok) ešte nikdy nezúčastnili. Pre členky nášho OZ organizujeme podobné aktivity pod názvom Inšpiratívne stretnutie a okrem toho im poskytujeme rôzne benefity vyplývajúce z členstva.

Ide o komorné rande pre 5-12 osôb (v závislosti od toho, či vedie stretnutie jedna E-žena alebo dve), vám v prvom kole dáme priestor pre vaše predstavenie a krátke vzájomné zoznámenie. Zaujíma nás, z akého prostredia prichádzate a s akými informáciami chcete odísť. Podľa vašich zadaní prebieha aj ďalšia časť stretnutia, v ktorom sa venujeme odpovediam na vaše otázky. 

Ide vlastne o dvojhodinové poradenské rande pre ženy, ktoré hľadajú odpovede na otázky ohľadom podnikania (poradenstvo k začiatkom podnikania), realizácie popri inej práci (napr. virtuálne asistentky s nekonečným množstvom možnej realizácie, hand made činnosti a pod.), rozvoja podnikania (networking a nový level biznisu, delegovanie, nové regióny a nové krajiny) alebo ohľadom inšpirácie pre podporu zmeny v živote (odchod z práce a zahájenie podnikania, hľadanie tipov na podnikanie, kúpa rozbehnutého biznisu).

Sme E-ženy, podnikáme srdcom, s ENERGIOU, EMPATIOU a počúvame naše EMÓCIE. Tie vedia byť veľmi užitočné pri práci so svojím talentom. Oživte aj ten váš talent, dovoľte si žiť svoj sen a nielen snívať o živote. Robte to, čo vás baví a prosperujte vďaka svojim talentom.

Na zoznamovacie rande s nami sa oplatí prísť. Dohodnite si ho včas :) 

 

V prípade záujmu o Biznis rande s E-ženami, sa prihláste prostredníctvom formulára nižšie.

 

Čo o Raňajkách s E-ženami povedali dámy, ktoré ich absolvovali

Čo o E-ženách povedali iné ženy

 

Biznis rande s E-ženamiNajbližšie termíny Biznis rande s E-ženami:

15.10.2019 v Banskej Bystrici - popoludňajší termín od 15:00 hod. do 17:00 hod. v priestoroch našej členky Ivety Bušovskej - priestor má názov Hýčkáreň.

Stretnutie je určené aj pre záujemkyne o regionálne zastúpenie E-žien.

Ak by ste chceli viesť podnikateľské stretnutia vo vašom mieste pôsobenia a stať sa našou regionálnou zástupkyňou daného kraja, ste srdečne pozvané na stretnutie, kde sa vieme bližšie pozrieť na možnosti spolupráce. Vyskúšate si zároveň takéto biznis rande aj ako účastníčka a budete tak mať bližšiu predstavu o našom združení.

22. 10. 2019 v Bratislave - ranný termín od 09:00 hod. do 11:00 hod., miesto upresníme po prihlásení.

Večerný termín zaradíme do ponuky na základe požiadaviek tých dám, ktoré sa biznis rande nemôžu zúčastniť cez deň.

Cena: 10 Eur

 

Ak vám nevyhovujú naše termíny, objednajte si termín pre vlastné Individuálne online poradenstvo.

 

Máte záujem o Regionálne stretnutie s E-ženami?

 
Vieme vám pripraviť  workshop alebo konzultačné rozhovory o podnikaní žien pre komornú skupinu na tému, akú potrebujete. Optimálna dĺžka stretnutia tohto typu je min. 2,5 hod., cenu prispôsobíme počtu osôb (spravidla sme po zrátaní celkových cestovných a časových nákladov minimálne pri cene 190 €).

V prípade záujmu nám píšte na gabi@e-zeny.sk

 

Chcete dostávať informácie o našich aktivitách? Stačí sa prihlásiť, budeme vás o nich informovať.

Alebo nám pridajte like na https://www.facebook.com/ezeny.sk/, cez Facebook informujeme o našich aktivitách pravidelne.

 

Prihláška na Biznis rande s E-ženami

Miesto konania Biznis rande, ktorého sa chcete zúčastniť: *

Odoslaním prihlášky sa zaväzujete k úhrade poplatku za Biznis rande s E-ženami.

Po vyplnení formulára potvrďte overovací kód "Nie som robot", počkajte kým sa zobrazí zelená fajočka a formulár odošlite.

Ak od nás nedostanete potvrdzujúci e-mail, napíšte nám na office@e-zeny.sk.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info