Biznis rande s E-ženami

Najbližší termín s Tami Osaďanovou:

19.8.2020 o 10:00-12:00 hod. v Bratislave (Ružinov)

Stretnutie povedie Tamara Osaďanová, ktorá má za sebou podnikateľské skúsenosti s populárnym start-up-om Bruncher. V súčasnosti sa venuje slobodnému podnikaniu v oblasti financií, čo je v kombinácii s jej prehľadom o podnikaní veľmi obohacujúce nielen pre začínajúce podnikateľky, ale aj pre tie, ktoré sa ocitli na križovatke a uvažujú o zmenách v podnikaní.

NOVINKA - v ponuke aj večerný termín, ktorý realizujeme na základe požiadaviek tých dám, ktoré sa biznis rande nemôžu zúčastniť cez deň.

Cena: 10€

 

PRIHLÁŠKA

Poradenstvo k podnikaniu, virtuálne asistentky, networking - čítajte ďalej...

 

 

Čo je Biznis rande s E-ženami a ako prebieha?

Poznáte to, už dlhšie po ňom poškuľujete, rady by ste ho spoznali bližšie, zistili, či si sedíte, či ladíte, či máte rovnaké nastavenie, hodnoty a záujmy, či vás vie posúvať vpred a či medzi vami prebehne chémia. Nie náhodou vám prišiel do cesty v tom pravom čase, kedy riešite, ako ďalej, ktorou cestou sa pohnúť a ako nadviazať nový vzťah či oživiť ten prebiehajúci. A tak si dohodnete zoznamovacie rande, aby ste spoznali ten BIZNIS bližšie :).

Tak je to aj na našom Biznis rande s E-ženami. Nového muža vám síce nevieme vyriešiť, aj keď nikdy neviete, kam vás cesta s nami zavedie a s kým vás zoznámi :). Vieme vám však poskytnúť veľmi cenné a užitočné informácie z oblasti podnikania, financií, priblížime vám, ako naše združenie funguje, čo vám vie ponúknuť, kam vás nasmerovať. Zároveň sa pokúsime zodpovedať vaše otázky ohľadom vášho, či už prebiehajúceho alebo plánovaného biznisu. Urobíte si užitočný first touch (prvý kontakt) s nami, zistíte, či vám E-ženy ladia, či chcete ísť do vzťahu s nami, spoznávať nás bližšie, získavať cenné kontakty, rady, nasmerovanie a či prebehne chémia. Pretože aj v biznise je veľmi dôležitá.

Našim zámerom je podpora podnikania žien z rôznych oblastí a regiónov, prepájať vaše podnikanie, vytvárať networking a okrem podnikania on-line sa stretávať aj off-line. Jedným z takýchto aktivít je práve Biznis rande s E-ženami (predtým Raňajky s E-ženami), ktoré má už dlhoročnú tradíciu a výborné referencie.

 

Pre koho je Biznis rande s E-ženami určené?

Zoznamovacie stretnutie je určené pre ženy, ktoré ešte nie sú členkami nášho občianskeho združenia, resp. pre tie členky nášho združenia, ktoré sa rande (predtým Raňajok) ešte nikdy nezúčastnili. Pre členky nášho OZ organizujeme podobné aktivity pod názvom Inšpiratívne stretnutie a okrem toho im poskytujeme rôzne benefity vyplývajúce z členstva.

Ide o komorné rande pre 5-12 osôb (v závislosti od toho, či vedie stretnutie jedna E-žena alebo dve), vám v prvom kole dáme priestor pre vaše predstavenie a krátke vzájomné zoznámenie. Zaujíma nás, z akého prostredia prichádzate a s akými informáciami chcete odísť. Podľa vašich zadaní prebieha aj ďalšia časť stretnutia, v ktorom sa venujeme odpovediam na vaše otázky. 

Ide vlastne o 1,5 hodinové poradenské rande pre ženy, ktoré hľadajú odpovede na otázky ohľadom podnikania (poradenstvo k začiatkom podnikania), realizácie popri inej práci (napr. virtuálne asistentky s nekonečným množstvom možnej realizácie, hand made činnosti a pod.), rozvoja podnikania (networking a nový level biznisu, delegovanie, nové regióny a nové krajiny) alebo ohľadom inšpirácie pre podporu zmeny v živote (odchod z práce a zahájenie podnikania, hľadanie tipov na podnikanie, kúpa rozbehnutého biznisu).

Sme E-ženy, podnikáme srdcom, s ENERGIOU, EMPATIOU a počúvame naše EMÓCIE. Tie vedia byť veľmi užitočné pri práci so svojím talentom. Oživte aj ten váš talent, dovoľte si žiť svoj sen a nielen snívať o živote. Robte to, čo vás baví a prosperujte vďaka svojim talentom.

Na zoznamovacie rande s nami sa oplatí prísť. Dohodnite si ho včas :) 

 

V prípade záujmu o Biznis rande s E-ženami, sa prihláste prostredníctvom PRIHLÁŠKY.

 

 Biznis rande s E-ženami

Čo o Raňajkách s E-ženami povedali dámy, ktoré ich absolvovali

Čo o E-ženách povedali iné ženy

 

Biznis rande s E-ženami

AK VÁM NEVYHOVUJÚ NAŠE TERMÍNY, objednajte si vlastné Podnikateľské poradenstvo online.

Indivuduálne konzultácie sú síce drahšie a kratšie, ale iba pre vás :)

Máte záujem o Regionálne stretnutie s E-ženami?

 

Vieme vám pripraviť  workshop alebo konzultačné rozhovory o podnikaní žien pre komornú skupinu na tému, akú potrebujete. Optimálna dĺžka stretnutia tohto typu je min. 2,5 hod., cenu prispôsobíme počtu osôb (spravidla sme po zrátaní celkových cestovných a časových nákladov minimálne pri cene 190 €).

V prípade záujmu nám píšte na gabi@e-zeny.sk

 

Chcete dostávať informácie o našich aktivitách? Stačí sa prihlásiť, budeme vás o nich informovať.

Alebo nám pridajte like na https://www.facebook.com/ezeny.sk/, cez Facebook informujeme o našich aktivitách pravidelne.

 

 

 

Prihláška na Biznis rande s E-ženami

 

 

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info