Individuálne Biznis rande s E-ženou

Chcete si objednať termín na Individuálne Biznis rande s E-ženou? Ak vám nevyhovuje termín skupinového Biznis rande s E-ženami, alebo si želáte mať viac priestoru pre vaše otázky a viac priestoru pre vaše témy z oblasti nezávislého podnikania, neváhajte.

Ich cena je 29 Eur/1 hodina, alebo 55 Eur/2 hodiny - môžete sa rozhodnúť pre čerpanie osobné, alebo cez skype (pre porovnanie: skupinové Biznis rande s E-ženami sú pre max 10 žien, trvajú 2 hodiny a sú v cene 10 €).

Individuálne stretnutia tohto typu si môžete objednať s Gabrielou Revickou v Bratislave, v Senci, v Pezinku a v okolí Žarnovice.

Ak vás zaujíma, ako založiť e-shop alebo ako podnikať na materskej, tak si môžete objednať raňajky aj s Tamarou Osaďanovou v Bratislave. 

 

Ak si želáte Individuálne Biznis rande darovať ako dar pre ženu, manželku, priateľku, mamu, dcéru, napíšte nám do kolónky "Poznámka" pre koho máme vystaviť darčekový poukaz.

 

V prípade, že ste sa rozhodli, stačí vyplniť Prihlášku.

 

Prihláška na individuálne Biznis rande s E-ženou

Odoslaním prihlášky sa zaväzujete k úhrade poplatku za Biznis rande s E-ženami.

Po vyplnení formulára potvrďte overovací kód "Nie som robot", počkajte kým sa zobrazí zelená fajočka a formulár odošlite.

Ak od nás nedostanete potvrdzujúci e-mail, napíšte nám na office@e-zeny.sk.

Táto stránka používa cookies. Viac info