Raňajky s E-ženami

Našim zámerom je podpora podnikania žien z rôznych oblastí a regiónov, prepájať vaše podnikanie, vytváraťRaňajky s E-ženami networking a okrem podnikania on-line sa stretávať aj off-line. Jedným z takýchto aktivít sú Raňajky s E-ženami, ktoré majú už dlhoročnú tradíciu a výborné referencie.

Raňajky s E-ženami? Podpora - poradenstvo - networking a inšpirácie.

 

Čo sú Raňajky s E-ženami a ako prebiehajú?

Stretnutie je určené pre ženy, ktoré ešte nie sú členkami nášho občianskeho združenia, resp. pre tie členky nášho združenia, ktoré sa raňajok ešte nikdy nezúčastnili. Pre členky nášho OZ organizujeme podobné aktivity pod názvom Inšpiratívne stretnutie a okrem toho im poskytujeme rôzne benefity vyplývajúce z členstva.

Raňajky s E-ženamiIde o komorné stretnutie pre 5-12 osôb (v závislosti od toho, či vedie stretnutie jedna E-žena alebo dve), vám v prvom kole dáme priestor pre vaše predstavenie a krátke vzájomné zoznámenie. Zaujíma nás, z akého prostredia prichádzate a s akými informáciami chcete odísť. Podľa vašich zadaní prebieha aj ďalšia časť stretnutia, v ktorom sa venujeme odpovediam na vaše otázky. 

Raňajky s E-ženami sú vlastne dvojhodinovým poradenstvom pre ženy, ktoré hľadajú odpovede na otázky ohľadom podnikania (poradenstvo k začiatkom podnikania), realizácie popri inej práci (napr. virtuálne asistentky s nekonečným množstvom možnej realizácie, hand made činnosti a pod.), rozvoja podnikania (networking a nový level biznisu, delegovanie, nové regióny a nové krajiny) alebo ohľadom inšpirácie pre podporu zmeny v živote (odchod z práce a zahájenie podnikania, hľadanie tipov na podnikanie, kúpa rozbehnutého biznisu).

Odporúčame: 

Čo o Raňajkách s E-ženami povedali dámy, ktoré ich absolvovali

Čo o E-ženách povedali iné ženy

V prípade záujmu o Raňajky s E-ženami, sa prihláste prostredníctvom FORMULÁRA. Po jeho vyplnení obdržíte faktúru vo výške 10 Eur a informácie o presnom mieste konania.

Poznámka k obsahu:

Ide poradenský rozhovor v trvaní 120 minút, na ktorom dostávate odpovede na vaše otázky. Súčasťou ceny nie sú raňajky, názov má len marketingový charakter. 

 

Najbližšie termíny raňajok s E-ženami: Raňajky s E-ženami

 

21.03.2019 s Tamarou Osaďanovou v Bratislave, od 09:00 hod. do 11:00 hod. (miesto upresníme po prihlásení)

 

Ak vám nevyhovujú naše termíny, objednajte si termín pre vlastné Individuálne Raňajky s E-ženou.

 

Máte záujem o Regionálne stretnutie s E-ženami?

 
Vieme vám pripraviť  workshop alebo konzultačné rozhovory o podnikaní žien pre komornú skupinu na tému, akú potrebujete. Optimálna dĺžka stretnutia tohto typu je min. 2,5 hod., cenu prispôsobíme počtu osôb (spravidla sme po zrátaní celkových cestovných a časových nákladov minimálne pri cene 190 €).

V prípade záujmu nám píšte na gabi@e-zeny.sk

 

Chcete dostávať informácie o našich aktivitách? Stačí sa prihlásiť, budeme vás o nich informovať.

Alebo nám pridajte like na https://www.facebook.com/ezeny.sk/, cez Facebook informujeme o našich aktivitách pravidelne.

 

 

Táto stránka používa cookies. Viac info