Pozývame vás na raňajky s E-ženami - Prihlasovací formulár

Pozývame vás na Raňajky s E-ženami

Počas našej pravidelnej aktivity, ktorá sa nekonáva vždy len ráno, odpovedáme na otázky z oblasti podnikania, bez ohľadu na to, či podnikáte už dlhšie a hľadáte riešenia pre novú fázu podnikania alebo začínate podnikať.

Napriek názvu vám raňajky neponúkame, drobné občerstvenie (káva, sušienky, čaj, voda) sú k dispozícii, pokiaľ robíme Raňajky s E-ženami v Shangrile (naše centrum v bratislavskom Starom Meste). V prípade, že ich organizujeme v kaviarni alebo v reštaurácii, nie sú zaradené do ceny, tá sa týka  informačného obsahu.

Medzi najčastejšie témy tejto aktivity patria odpovede na otázky: ako rozvinúť kreatívny marketing v podnikaní, ako zladiť osobný život s pracovným, ako dohliadať na celistvosť ženy, aké sú možnosti podpory medzi podnikateľskými subjektami, aké sú možnosti spolupráce s nami, ako sa stať lektorkou našich workshopov, líderkou klubu, virtuálnou asistentkou, ako sa stať súčasťou komunity, ako sa dostať do podpornej podnikateľskej skupiny, atď.

Raňajky s E-ženami vedie spravidla Gabi Revická, koordinátorka združenia, ktorá začala podnikať popri malých deťoch v roku 1992, venovala sa najprv účtovníctvu, cestovnému ruchu so špecializáciou na Slovensko, vydala niekoľko kníh a v súčasnosti sa venuje poradenským službám pre podnikateľov a autorov: www.gabriela.ezeny.sk

Prihlasovací formulár

Miesto konania Raňajok s E-ženami, na ktorých sa chcete zúčastniť: *

Ak nie ste členka OZ E-ženy a máte záujem sa ňou stať a využívať ihneď výhody členstva, informujte sa na kontakt@e-zeny.sk, alebo office@e-zeny.sk

Nezabudnite pred odoslaním prihlášky potvrdiť overovací kód "Nie som robot" uvedený nižšie.

Táto stránka používa cookies. Viac info