Jana Bielik nie je členka nášho združenia

Jana Bielik nie je členka nášho združenia

Jana Sport Fitko pre ženy v Bratislave

Moja webstránka:
www.janasport.sk


Čo ma inšpirovalo k online podnikaniu:
V roku 1989 som emigrovala za svojím terajším manželom do Rakúska. Začala som pracovať ako technická laborantka, potom sa mi narodili dve deti a museli sme nasledovať manžela za prácou. Po materskej dovolenke som opäť hľadala uplatnenie v práci. Nebolo to ľahké. Nakoľko ma téma šport zaujíma už od detstva, rozhodla som sa podnikať v oblasti športu. Od roku 1999 pracujem samostatne v oblasti športu a fitnes.


Čomu som sa venovala pred podnikaním:
Príprava konceptu Mrs.Sporty na vstup do novej krajiny si vyžadovala dôkladnú prípravu. Zároveň však boli moje doterajšie športové skúsenosti a koncept, ktorý ma veľmi zaujal, podnetom, založiť si vlastný športový klub, a to práve v mojom rodnom meste - Bratislave.


Čo som vyštudovala:
Vyštudovala som Chemicko technologickú fakultu na SVŠT v Bratislave.


V čom podnikám teraz:
Všetky chceme byť zdravé a krásne, a preto sme tu my. Zameriavame sa na špeciálne požiadavky a potreby žien. Cieľom je motivovať ženy v každom veku k športu a zdravému stravovaniu, jednoducho starať sa o seba. Od Mrs.Sporty ku Jana Sport Fitko pre ženy.


V ktorej časti Slovenska pôsobím:
Bratislava, Promenáda Tri Veže, Bajkalská 9/A


Ako mi pomáha moje online podnikanie:
Moje podnikanie sa ťažko vyčísli výškou zisku, môj zisk je elán do života, ktorý týmto dávam všetkým mojim členkám, a spoločná radosť z ich dosiahnutých výsledkov. Šport nie je žiaden luxus.


O mojej rodine:
Všetky moje športové aktivity pred podnikaním i počas neho som musela, samozrejme, prispôsobiť rodine, nakoľko manžel pracoval mimo bydliska, a ja som sa starala o domácnosť a dve malé deti. Snažila som sa rodinu neukracovať, či časovo alebo finančne. Niekedy to bolo náročné, ale dnes viem, že to bolo správne, a všetok takto investovaný čas sa mi vrátil. Dnes sú deti už dospelé, samostatné, a ja sa môžem teraz plne venovať podnikaniu.


Iné moje pracovné aktivity:
Kurzy Nordic Walking


Voľnočasové aktivity, ktorým sa venujem:
Nie je ich veľa: divadlo, pohyb na čerstvom vzduchu, rodina, turistika, knihy.


Pracovné výsledky môjho podnikania:
Porota v súťaži Podnikateľka roka 2012 si ma vybrala spomedzi ostatných podnikateliek ako víťazku kategórie Špeciálna cena poroty. Čo mi tak prebehlo mysľou, keď zaznelo moje meno?
Tento úžasný pocit som prežívala už skôr, keď mi bolo telefonicky oznámené, že som bola nominovaná do súťaže Podnikateľka Slovenska, do ktorej ma prihlásili moje nadmieru spokojné členky. Zaznením môjho mena pri odovzdávaní ceny som si uvedomila, aká dôležitá bola moja niekoľkoročná práca a príprava nového produktu a prvého klubu tejto značky do novej krajiny. Týmto bolo aj moje rozhodnutie podnikať v oblasti športu potvrdené, a radosť z pohybu mojich členiek a z ich vysnívaných a dosiahnutých výsledkov, sú mojím najväčším ocenením.


Ciele, plány, priania, posolstvá:
I napriek problémom, ktoré k podnikaniu patria, ma moja práca obohacuje, robí ma šťastnou, dodáva mi elán do života a pokiaľ budem môcť, budem v tejto práci pokračovať.

Táto stránka používa cookies. Viac info