Bohumila Ďurišová

 Bohumila Ďurišová

administratívne služby virtuálna asistentka osobný rozvoj poradenstvo osobného charakteru automatická kresba rešerše a monitoringy preklady do českého jazyka channeling správa sociálnych sietí

.

Moja webstránka:

www.nomadassistant.guru

www.nadherna.sk

bohumila.ezeny.sk

Môj kontakt:

info@nadherna.sk 


Čo ma inšpirovalo k online podnikaniu:
Počítače a internet mi boli blízke už od strednej školy a považujem ich za silný komunikačný kanál. Podnikať som chcela vždy, už na strednej škole sme v maturitnom ročníku 1999 so spolužiakmi chceli založiť firmu na optimalizovanie webových stránok. Nakoniec som to v živote zobrala okľukou a 12 rokov som zbierala skúsenosti ako zamestnanec. Osamostatnila som sa až v roku 2012. Veľmi dlho mi trvalo, kým som nabrala odvahu vykročiť k slobode v živote i v práci. Som však vďačná za svoje bohaté skúsenosti zo zamestnania, ktoré teraz viem využiť.


Čomu som sa venovala pred podnikaním:
Pracovala som vyše 10 rokov v oblasti telemarketingu, obchodu a zákazníckeho servisu v spoločnostiach typu IT, retail, a nakoniec námorná preprava. Prešla som korporáciami i rodinnými firmami. Dalo mi to veľa. Podnikať som začala zároveň s narodením synčeka v roku 2012. - multitasking a time management teda zvládam ľavou zadnou. :) 


Čo som vyštudovala:
Mám technické vzdelanie, SPŠ, obor management elektrotechniky. Tu vznikla moja láska k IT a technológiám. Povahovo však inklinujem skôr k humanitným oborom a témam. Neustále študujem školu života. Zaujíma ma osobnostný rast, rozvoj, pozitívna motivácia. Mám tiež niekoľko kurzov a rekvalifikácií v oblasti zdravia a krásy. Proces učenia sa u mňa nikdy nekončí. 


V čom podnikám teraz:
Venujem sa práci profi virtuálnej asistentky a milujem kozmetiku a líčenie. Vlastním ženský web Nádherná.sk 


V ktorej časti Slovenska pôsobím:
Ako online asistentka pôsobím najmä vo virtuálnom svete internetu. Fyzicky pôsobím najmä v Bratislave. Ale mám online klientov z celého Slovenska i Českej republiky, nakoľko pochádzam z Moravy a čeština je môj rodný jazyk. 


Ako mi pomáha moje online podnikanie:
Online podnikanie mi dáva slobodu, môžem sa venovať sebe i svojej rodine vtedy, kedy chcem a potrebujem, pracovný čas si určujem sama a moje stránky mi robia reklamu vo dne v noci za mňa. :) Zarobím si, koľko potrebujem, aby som mohla slobodne žiť. Nemusím sa nikomu spovedať. Poznáte ten pocit, ako keď sa vám roztiahnu krídla a letíte? Tak ten vďaka mojmu onlie biznisu mám! Nejde o to, aký je váš biznis veľký - môže byť i celkom malý - ak vás napľňa, a plní svôj účel. 


O mojej rodine:
Som rozvedená, z manželstva mám malého synčeka a som znovu šťastná vo vzťahu. Vždy som si priala širokú rodinu, a tak sa mi moj sen plní, i keď trošku inak. :)


Iné moje pracovné aktivity:
Nakoľko som pôvodom Češka, občas prekladám z SK do CZ jazyka. Taktiež spolupracujem na rôznych projektoch v oblasti zdravia a krásy, v oblasti reklamy a marketingu a som koordinátorkou virtuálnych asistentiek pre Eženy.sk.


Voľnočasové aktivity, ktorým sa venujem:
Online podnikanie je môj koníček. :) Ale mám i iné aktivity. Najviac sa venujem synčekovi, ale tiež rada čítam, obľubujem rôzne ručné práce. Chodím rada na prechádzky do prírody a tiež si pravidelne zacvičiť do posilňovne.


Pracovné výsledky môjho podnikania:
Moje podnikanie ma neskutočne ma napĺňa, stále sa učím a motivuje ma to hľadať niečo nové a ísť dopredu. Ako virtuálna asistentka pomáham firmám a jednotlivcom šetriť ich čas a zdroje. Ako terapeut pomáham najmä ženám. Som veľmi empatická, a teší ma, keď s klientkou spoločne hľadáme cesty a posúvame sa dopredu. Najradšej mám oblasti osobného rozvoja, kariéry a životnej cesty. 

 

Ciele, plány, priania, posolstvá:
Mojim cieľom je pomáhať, učiť, motivovať, ukazovať cestu, otvárať druhým nové obzory a vízie a zároveň si tým zarábať na živobytie. Chcem sa neustále rozvíjať a dopĺňať si vedomosti. Na prvom mieste je pre mňa sloboda ako stav duše. Moje online podnikanie mi v dosahovaní tejto slobody veľmi pomáha. 

 

Moja spolupráca s inými E-ženami: 

 

Tímová VA spolupráca so Soňou Hlavatou i na externých projektoch mimo OZ E-ženy

Rozhovor s Evou Kopeckou o virtuálnych asistentkách

Článok v odbornom časopise Fokus s Gabrielou Revickou

Rozhovor s Monikou Chybovou v Novom čase pre ženy

Rozhovor s Kamilou Slašťanovou pre Menučka.sk

Rozhovor s Andreou Trávničkovou pre Nádherná.sk

Produktové recenzie s Dagmar Turner pre Nádherná.sk

Produktové recenzie a PR servis so Zuzkou Beňovou pre Nádherná.sk

Článok o Fit Curves - Miroslava Kromková a Grétka Pakšiová pre Nádherná.sk

a ďalšie. :) 

 

Pre E-ženy školím virtuálne asistentky.

V prípade záujmu o individuálnu konzultáciu ma kedykoľvek kontaktujte.  Môžete si ma pridať i na Facebooku alebo LinkedIn. :)

 

Výhody pre aktívne členky OZ E-ženy:

 

Členky OZ E-ženy majú najmenej 30% zľavu na moje kurzy a konzultácie. 

Ceny pre členky OZ E-ženy:

Individuálna konzultácia 60 minút (tel/skype)  - 39,90 EUR (virtuálne asistentky)  - členky platia 28 EUR.

 

Táto stránka používa cookies. Viac info