Tamara Osaďanová

  Tamara Osaďanová

spolukoordinátorka OZ E-ženy gastronómia online marketing Lektorka anglického jazyka Projektová manažérka Organizácia podujatí Ako ozdraviť svoje financie

Mojich Top 5 talentov: Empatický, Strategický, Vymýšľajúci, Budúcnosť, Zodpovedný

Moja webstránka:

www.bruncher.sk

tamara.ezeny.sk

 

Čo ma inšpirovalo k online podnikaniu:

K online podnikaniu som sa dostala počas prvej materskej dovolenky v roku 2012, kedy som založila originálny eshop a zážitkovú donáškovú službu raňajok a brunchov www.bruncher.sk. Moja neutíchajúca potreba sebarealizácie popri dieťati, túžba smieť si sama menežovať čas, ktorý venujem sebe a rodine (aspoň taká bola idea :)) boli hlavnou motiváciou, ktorá viedla k odvahe vykročiť do sveta podnikania. Túžila som tiež prispieť k skvalitneniu služieb v gastronómii na Slovensku a priniesť nový produkt, ktorý by robil druhým ľuďom radosť a zefektívňoval ich podnikanie.


Čomu som sa venovala pred podnikaním:

Podnikať som začala v podstate už počas štúdia na vysokej škole formou SZČO, najskôr na part time a neskôr po skončení školy na fulltime pozícii lektorky Anglického jazyka v jazykovej škole Empire, kde som pôsobila 5 rokov až do prvej materskej v roku 2010. Počas tohto obdobia som sa vypracovala na pozíciu Master lektorky (učila som prevažne Callanovou metódou, neskôr Direct English  dospelých, maturantov, chvíľu aj deti, tiež vo firmách Business English) a Senior teamleaderky (viedla som sprvu tím lektorov a neskôr aj tím tímlídrov). Som držiteľkou medzinárodných Cambridgských certifikátov FCA a CAE, takisto aj štátnice z AJ.


Čo som vyštudovala:

Pedagogickú fakultu - odbor Učiteľstvo pre 1. stupeň ZŠ na PdfUK v Bratislave.

 

V čom podnikám teraz:

  • Okrem syna (r. 2010) a o šesť rokov neskôr aj dcéry (r. 2016) som na svet priviedla aj Bruncher (r. 2013) - zážitkovú donáškovú službu raňajok a brunchov do postele či do práce, ktorá združuje ľudí, milujúcich raňajky a zdravé, kvalitné jedlo www.bruncher.sk. Je ideálna pre niekoho, kto chce potešiť seba či svojich blízkych originálnym prekvapením ako vo filme a hneď zrána.

Bruncher prináša:
Brunch do postele - Predstavte si, že sa zobudíte, a vzápätí vám náš usmievavý kuriér zazvoní pri dverách s čerstvými, voňajúcimi raňajkami a kvalitným talianskym pressom, aby bol zážitok umocnený aj o rannú vôňu kávy. Alebo doprajte tento pocit svojmu partnerovi a vychutnajte si nielen jeho prekvapený výraz na vlastné oči, ale aj tie raňajky v posteli.

Biznis brunch - Radi si vychutnávate raňajky až v práci, alebo máte obchodného partnera, ktorému by ste sa chceli originálne poďakovať? Potom je Biznis brunch pre Vás to pravé. Je predsa skvelé vychutnávať si kúsok rána pre seba, keď iní prežívajú ranný zhon (a navyše s prázdnym žalúdkom!), no nie?

  • Nakoľko som momentálne na materskej dovolenke s dcérkou, tieto služby som sa rozhodla dočasne pozastaviť a obnoviť aj iné aktivity Brunchera – kurzy zdravého varenia pre maminy s deťmi. Veľmi mi totiž chýbala možnosť tráviť zmysluplne vzťah so synom pri aktívnej činnosti, kurzy rodičov a detí je totiž veľmi málo.
  • Ak vás lákajú informácie, ako si založiť podnikanie v gastronómii, poskytujem konzultácie k témam Ako podnikať v gastronómii, Ako si založiť eshop.
  • Popri materskej sa venujem aj online projektom ako projektová manažérka – tvorba rôznych projektov pre E-ženy, fb marketing a sociálne média, vytváranie strategických partnerstiev a plánov, rozhovory, tvorba newslettrov a i. Vychádzam z cenných skúseností a zručností, ktoré som sa popri vlastnom podnikaní naučila a nadobudla a teší ma, že ich môžem využívať aj popri dcérke z domu.
  • Momentálne som na druhej rodičovskej dovolenke a k predošlým aktivitám som si do života pritiahla novú oblasť. Pôsobím aj ako finančná agentka - lekárka :) – ozdravujem osobné financie a pomáham preličiť a nastaviť to, čo v peňaženke nefunguje, ako aj iné finančné služby, ktoré klienti potrebujú. Zároveň si budujem svoju firmu, v ktorej ponúkam možnosť spolupráce. Učím sa od majstrov vo finančnej oblasti, ktorí v nej podnikajú už vyše 18 rokov. Rada odovzdávam cenné a praktické rady do života ďalej na osobných konzultáciách na tému Ako ozdraviť svoje financie.


V ktorej časti Slovenska pôsobím:

V Bratislave a blízkom okolí.


Ako mi pomáha moje online podnikanie:

Online podnikanie napĺňa moju potrebu sebarealizácie, dáva mi príležitosť spoznávať nových ľudí a nové výzvy, posúva ma vpred nielen pracovne, ale hlavne v osobnom rozvoji. Pretože práca na sebe ide ruka v ruke so zdokonaľovaním svojich zručností a rozvíjaním talentov.


O mojej rodine:

Podnikanie mi dáva možnosť zariadiť si čas podľa potrieb rodiny. Nakoľko som znovu na materskej dovolenke s mladšou dcérou, väčšinu času teraz venujem jej a synovi, keď sa vráti zo školy domov. Popri tom spolupracujem hlavne s E-ženami a rozbieham si vlastnú firmu vo finančnom sektore.

 

Voľnočasové aktivity, ktorým sa venujem:

Všetok svoj voľný čas (ktorý je taký vzácny) sa snažím venovať svojej rodine, blízkym ľuďom a sama sebe. Radi chodíme do lesa načerpať silu z prírody, rada čítam, venujem sa osobnému rozvoju (absolvovala som viacero zážitkových tréningov osobného rozvoja, pôsobila soma j ako pomocná trénerka na Powertrainingu) a snažím sa nájsť si čas aj na športové aktivity.

Pre členky E-žien ponúkam zdarma konzultáciu na tému Ako ozdraviť svoje financie, ktorú majú vo výhodách členstva. Ak máte záujem kontaktovať ma, môžete tak urobiť na adrese tamara@e-zeny.sk alebo na tamara@bruncher.sk, poteším sa :)

 

 

Táto stránka používa cookies. Viac info