Tamara Osaďanová

 Tamara Osaďanová

gastronómia Lektorka anglického jazyka Projektová manažérka Ambasádorka E-žien pre spoluprácu a networking On line marketing Práca s webstránkami Organizácia podujatí

.

Moja webstránka:
www.bruncher.sk

 

Čo ma inšpirovalo k online podnikaniu:
K online podnikaniu som sa dostala počas prvej materskej dovolenky v roku 2012, kedy som založila originálny eshop a zážitkovú donáškovú službu raňajok a brunchov www.bruncher.sk. Moja neutíchajúca potreba sebarealizácie popri dieťati, túžba smieť si sama menežovať čas, ktorý venujem sebe a rodine (aspoň taká bola idea ;-)) boli hlavnou motiváciou, ktorá viedla k odvahe vykročiť do sveta podnikania. Túžila som tiež prispieť k skvalitneniu služieb v gastronómii na Slovensku a priniesť nový produkt, ktorý by robil druhým ľuďom radosť a zefektívňoval ich podnikanie.

Čomu som sa venovala pred podnikaním:
Podnikať som začala v podstate už počas štúdia na vysokej škole formou SZČO, najskôr na part time a neskôr po skončení školy na fulltime pozícii lektorky Anglického jazyka v jazykovej škole Empire, kde som pôsobila 5 rokov až do prvej materskej v roku 2010. Počas tohto obdobia som sa vypracovala na pozíciu Master lektorky (učila som prevažne Callanovou metódou, neskôr Direct English  dospelých, maturantov, chvíľu aj deti, tiež vo firmách Business English) a Senior teamleaderky (viedla som sprvu tím lektorov a neskôr aj tím tímlídrov). Som držiteľkou medzinárodných Cambridgských certifikátov FCA a CAE, takisto aj štátnice z AJ.

Čo som vyštudovala:
Pedagogickú fakultu - odbor Učiteľstvo pre 1. stupeň ZŠ na PdfUK v Bratislave.


V čom podnikám teraz:

  • Okrem syna (r. 2010) a o šesť rokov neskôr aj dcéry (r. 2016) som na svet priviedla aj Bruncher (r. 2013) - zážitkovú donáškovú službu raňajok a brunchov do postele či do práce, ktorá združuje ľudí, milujúcich raňajky a zdravé, kvalitné jedlo www.bruncher.sk. Je ideálna pre niekoho, kto chce potešiť seba či svojich blízkych originálnym prekvapením ako vo filme a hneď zrána.

Bruncher prináša:
Brunch do postele - Predstavte si, že sa zobudíte, a vzápätí vám náš usmievavý kuriér zazvoní pri dverách s čerstvými, voňajúcimi raňajkami a kvalitným talianskym pressom, aby bol zážitok umocnený aj o rannú vôňu kávy. Alebo doprajte tento pocit svojmu partnerovi a vychutnajte si nielen jeho prekvapený výraz na vlastné oči, ale aj tie raňajky v posteli.

Biznis brunch - Radi si vychutnávate raňajky až v práci, alebo máte obchodného partnera, ktorému by ste sa chceli originálne poďakovať? Potom je Biznis brunch pre Vás to pravé. Je predsa skvelé vychutnávať si kúsok rána pre seba, keď iní prežívajú ranný zhon (a navyše s prázdnym žalúdkom!), no nie?

  • Nakoľko som momentálne na materskej dovolenke s dcérkou, tieto služby som sa rozhodla dočasne pozastaviť a obnoviť aj iné aktivity Brunchera – kurzy zdravého varenia pre maminy s deťmi. Veľmi mi totiž chýbala možnosť tráviť zmysluplne vzťah so synom pri aktívnej činnosti, kurzy rodičov a detí je totiž veľmi málo.
  • Ponúkam možnosť pripraviť na mieru Bruncher kurz varenia pre firmy s možnosťou využitia financovania cez chránenú dielňu. Tiež sa nebránim možnej spolupráci s novým biznis partnerom, s ktorým by sme posunuli Bruncher ďalej.
  • Ak vás lákajú informácie, ako si založiť podnikanie v gastronómii, poskytujem konzultácie k témam Ako si založiť donáškovú službu, Ako podnikať v gastronómii, Ako si založiť eshop.
  • Popri materskej sa venujem aj online projektom ako projektová manažérka – tvorba rôznych projektov pre E-ženy, práca s webstránkami, fb marketing a sociálne média, vytváranie strategických partnerstiev a plánov, rozhovory, tvorba newslettrov a i. Vychádzam z cenných skúseností a zručností, ktoré som sa popri vlastnom podnikaní naučila a nadobudla a teší ma, že ich môžem využívať aj popri dcérke z domu.
  • Moja túžba opäť sa vrátiť k lektorskej pozícii a možnosť odovzdávať svoje vedomosti z Anglického jazyka, ktoré som nadobudla počas šesť-ročnej pedadodickej praxe, ma priviedli na myšlienku priniesť English club pre E-ženy, ktorý momentálne rozbieham. Takisto ponúkam možnosť individuálnej výučby Anglického jazyka pre deti a dospelých, či už offline u vás doma alebo v centrále E-žien, ako aj online formou.

 

V ktorej časti Slovenska pôsobím:
v Bratislave a blízkom okolí.

 

Ako mi pomáha moje online podnikanie:
Online podnikanie napĺňa moju potrebu sebarealizácie, dáva mi príležitosť spoznávať nových ľudí a nové výzvy, posúva ma vpred nielen pracovne, ale hlavne v osobnom rozvoji. Pretože práca na sebe ide ruka v ruke so zdokonaľovaním svojich zručností a rozvíjaním talentov.


O mojej rodine:
Podnikanie mi dáva možnosť zariadiť si čas podľa potrieb rodiny. Nakoľko som znovu na materskej dovolenke s mladšou dcérou, väčšinu času teraz venujem jej a synovi, keď sa vráti zo školy domov. Popri tom sa snažím skĺbiť čas s online prácou podľa potrieb klientov (momentálne pracujem hlavne pre E-ženy), prípravou Bruncher kurzov varenia a English clubu. 

 

Voľnočasové aktivity, ktorým sa venujem:
Všetok svoj voľný čas (ktorý je taký vzácny) sa snažím venovať svojej rodin, blízkym ľuďom a sama sebe. Radi chodíme do lesa načerpať sily z prírody, rada čítam, venujem sa osobnému rozvoju (absolvovala som viacero zážitkových tréningov osobného rozvoja, pôsobila soma j ako pomocná trénerka na Powertrainingu) a snažím sa nájsť si čas aj na športové aktivity.

Pre členky E-žien ponúkam 30% zľavu z ceny kurzov varenia pre maminy s deťmi, konzultácii, prípadne z iných služieb. Ak máte záujem kontaktovať ma, môžete tak urobiť na adrese tamara@e-zeny.sk alebo na tamara@bruncher.sk, poteším sa :)

 

 

 

                              Chcete odoberať  Spravodaj zo sveta E-žien?

spravodaj

Našef-line aktivity

 Raňajky s E-ženami v Bratislave - 11.7.2018

Tréning Trénovanie pamäte - 25.7.2018

Workshop Marketing srdcom v Žiline - 1.10.2018

*************

 E-ženy majú vlastné bannery!

*************

 Odhaľte nám vaše otázky a pýtajte sa

       e-poradňa      

Pošlite nám otázku do E-poradne

 

                          

 

Táto stránka používa cookies. Viac info