Iveta Budayová

Iveta Budayová

e-shop s detským oblečením a doplnkami veľkoobchod prekladateľstvo poradenstvo

.

Moje webstránky:
www.littlehipster.sk 
www.fixoni.sk 
www.stephenjosephgifts.sk 
https://www.facebook.com/lineamammababyskcz/ 

Čo ma inšpirovalo k online podnikaniu:
Úprimne, nemyslela som si o sebe, že budem niekedy podnikať. Avšak po prvej materskej dovolenke som sa už nevrátila do korporátneho sveta, ale našla som spôsob, ako využiť to, čo som sa za 15 rokov naučila a zároveň, ako byť s deťmi. Teraz som dostatočne flexibilná, aby som poskytovala mojim deťom to, čo potrebujú a zároveň robím to, čo ma baví.  Ak niektoré z detí ochorie, môže ostať doma, popoludní končím skôr, ako v štandardnej práci, pretože rozvážam deti na krúžky a športové aktivity. Pokiaľ je to potrebné, večer sadám k počítaču a pracujem. Takže som skĺbila prácu s rodinou a všetci sme spokojní.

Čomu som sa venovala pred podnikaním: prešla som rôznymi pracovnými oblasťami:
- pracovala som v cestovnej kancelárii ako produktová manažérka a mala som možnosť cestovať do Juhovýchodnej Ázie, ktorá je mojou srdcovou záležitosťou,
- pracovala som ako asistentka riaditeľa a bola som súčasťou tímu, ktorý otváral hypermarkety Carrefour v Bratislave,
- posledná pozícia pred materskou bola manažérka logistiky v Peugeot Slovakia

Čo som vyštudovala:
Francúzsko-slovenské bilingválne gymnázium,
Ekonomická Univerzita, Obchod a marketing

V čom podnikám teraz:
Mám agentúru, ktorá zastupuje niekoľko zahraničných značiek detského oblečenia (dánske značky Fixoni, Small rags), topánok (En*Fant), prírodnej kozmetiky (talianska značka Linea Mamma Baby) a doplnkov pre deti (Stephen Joseph Gifts z USA). Popri tom vediem aj dva e-shopy www.littlehipster.sk a www.stephenjosephgifts.sk.

V ktorej časti Slovenska pôsobím:
Celé Slovensko a ČR

Ako mi pomáha moje online podnikanie:
Online podnikanie mi dáva možnosť pracovať vtedy, keď mi to vyhovuje alebo keď môžem. Dáva mi slobodu, flexibilitu a je to priestor na komunikáciu so zákazníkmi.

O mojej rodine:
Mám manžela a dve deti (školáčka a škôlkár).

Iné moje pracovné aktivity:
Okrem veľkoobchodu a maloobchodu robím úradné preklady z/do francúzštiny.

Voľnočasové aktivity, ktorým sa venujem:
Väčšina aktivít mimo prácu súvisí s rodinou. Rada trávim čas v našej záhrade, či už záhradkárčením, okrem okrasnej časti máme aj úžitkovú, alebo sa s deťmi hráme, či s priateľmi grilujeme. Taktiež rada cestujem a spoznávam nové miesta, počúvam hudbu. A ak mi ostane chvíľka úplne len pre seba, tak rada čítam knihy a najnovší koníček, ku ktorému sa vraciam po rokoch materskej, je návšteva divadla. S priateľkami si raz mesačne zorganizujeme babskú jazdu a ideme na operu, na činohru či na pekný muzikál. A to je tá pravá psychohygiena.

Pracovné výsledky môjho podnikania:
Etablovanie značiek na trhu, pribúdanie predajní, v ktorých sa tieto značky predávajú, spokojní zákazníci, ktorí sa vracajú a to, že ma oslovujú slovenské aj zahraničné médiá je pre mňa znamením, že to, čo robím, robím dobre. A robím to dobre preto, lebo to robím so srdcom.

Ciele, plány, priania, posolstvá:
Mojím cieľom je, aby značky, ktoré zastupujeme, boli prítomné v každom veľkom meste. Pripravujem školenia pre majiteľov predajní aj pre tých, čo chcú mať internetový obchod. A veľmi si želám, aby táto práca bola pre mňa aj naďalej viac koníčkom, ako prácou. Avšak koníčkom, ktorý ma živí :-)

 

Táto stránka používa cookies. Viac info