Petra Konárska

Petra Konárska

Skibook lyžovanie lyžovanie a cestovanie s deťmi

.

Moje webstránky:
www.petrakonarska.sk 
https://www.facebook.com/PohodovaLyzovacka 

petrakonarska.ezeny.sk

Čo ma inšpirovalo k online podnikaniu:
Veľmi dlho som hľadala svoju cestu. Chcela som mať kaviareň, vysokoškolský bufet, reštauráciu, penzión, drogériu, požičovňu a aj lyžiarske stredisko ;-). Uvažovala som aj nad možnosťou franchisingu. Vždy som ale narazila na značnú investíciu, ktorú je potrebné mať pri rozbehu takéhoto podnikania vopred.
Online podnikanie je podľa mňa ideálna cesta, aby človek vedel predať svetu, to čo vie, čo ho baví a pritom sa držal v hraniciach rozumnej investície, ktorá nezruinuje rodinný rozpočet na niekoľko rokov.

Čomu som sa venovala pred podnikaním:
Manažér podpory obchodu v Slovnaft a.s., Finančný manažér v MOL - Slovensko, financie, controlling a obchod

Čo som vyštudovala:
Fakulta financií na Univerzite Mateja Bela v Banskej Bystrici

V čom podnikám teraz:
Budujem komunitu pohodových lyžiarov a rodičov s malými deťmi, prostredníctvom blogových článkov a videí im ukazujem cestu, ako sa jednoducho, ekonomicky a kamkoľvek dostať na slnečné zasnežené svahy. Som autorkou 3 ebookov: 1. je Skibook - o lyžovaní, lyžiarskych strediskách, o spôsobe výučby detí, vyhľadávaní ubytovania, zaobstaraní lyžiarskej výbavy pre kamarátov, rodičov a aj deti. 2. je ebook Kľúč na cestovanie s deťmi od bábätiek po školákov bez stresu z dovolenky. 3. je ebook Lyžiarske stredisko na mieru.

V ktorej časti Slovenska pôsobím:
zatiaľ Slovensko a ČR

Ako mi pomáha moje online podnikanie:
Vďaka online podnikaniu mám slobodu času a miesta. Viem si zadeliť čas medzi rodinu a prácu a viem to robiť odkiaľkoľvek na svete, kde je pripojenie.

O mojej rodine:
Mám manžela Martina a dve dcéry Zorku a Grétku

Iné moje pracovné aktivity:
Snažím sa teraz v kľude starať o rodinu a pracovať na mojom podnikaní a jeho raste. Pomáham tiež manželovi s rozbehom jeho firmy. Obaja sme sa vrhli do tejto sféry takmer naraz.

Voľnočasové aktivity, ktorým sa venujem:
lyže, snowboard, bicykel, cestovanie s deťmi, turistika

Pracovné výsledky môjho podnikania:
Najviac ma tešia spätné väzby od iných lyžiarov, rodičov a aj susedov, že im svojimi skúsenosťami a tipmi vlievam inšpiráciu na potulky po svahoch a aj so svojimi deťmi. Jedna pani dokonca týždeň po nás vyrazila v strede augusta lyžovať na talianske Stelvio, lebo čítala moje články. Toto ma úplne dostalo ;-).

Ciele, plány, priania, posolstvá:
Mojim cieľom je, aby si ľudia užívali každý moment svojho života. Aby našli spôsob, ako veľa cestovať so svojimi deťmi a ukázali im, čo sa deje za oknami. Aby naučili svoje deti a tí starší nelyžiari naučili aj seba lyžovať, aby si vychutnali, či už v detstve alebo neskôr v dospelosti tu krásu hôr a slobodu, ktorú tento šport prináša a mali život krajší ;-).

 

Táto stránka používa cookies. Viac info