Mirka Mahima Bartošová

Mirka Mahima Bartošová

Joga hormonálna joga terapia zdravie krása menopauza hormóny

.

Moje webstránky:
www.hormonyoga.sk 

hormonyoga.ezeny.sk 

Čo ma inšpirovalo k online podnikaniu:
Vždy som chcela byť sama sebe pánom, mať dostatok voľného času a určovať si priority v živote podľa seba. Túžila som mať prácu, ktorá ma baví a napĺňa :-)

Čomu som sa venovala pred podnikaním:
Predtým som pracovala v strednom manažmente.

Čo som vyštudovala:
VŠ, odbor: Medzinárodné vzťahy

V čom podnikám teraz:
Som medzinárodne certifikovanou lektorkou Hormonálnej jogovej terapie pre ženy, mužov a diabetikov podľa Dinah Rodrigues

V ktorej časti Slovenska pôsobím:
Pôsobím najmä v Bratislave, kde robím týždňové aj víkendové kurzy Hormonálnej jogy a zároveň otvorené hodiny pre absolventky kurzu. Ale vediem víkendové kurzy aj po Slovensku, napr. Žiline, Skalici, Zvolene...

Ako mi pomáha moje online podnikanie:
V dnešnom svete vyspelých technológií je online podnikanie takmer nevyhnutnosťou. Je to výborný nástroj ako prezentovať svoje podnikanie a zároveň komunikovať s ľuďmi.

Iné pracovné aktivity:
Neoddeliteľnou súčasťou môjho života sú esenciálne oleje, ktoré mi pomáhajú byť zdravá a spríjemňujú život. Na kurzoch sa venujeme olejom, ktoré priaznivo vplývajú na našu hormonálnu rovnováhu.

Voľnočasové aktivity:
Moja práca je mi zároveň koníčkom, dá sa povedať, že žijem jogou a žijem jogu :-)Venujem sa spoznávaniu samej seba, meditácii...užívam život v plnej jeho kráse, prijímam výzvy a zdolávam ich tak ako najlepšie viem.

Pracovné výsledky môjho podnikania:
Výsledky môjho „podnikania" ma napĺňajú a motivujú. Ženy, ktoré absolvovali kurz a cvičia hormonálnu jogu, majú úžasné výsledky. Ich problémy miznú alebo sa zlepšujú, krásnejú, majú viac energie a vitality. Pozorujem aj sama na sebe :-)

Ciele, priania, posolstvá:
Teší ma, že sa na našich spoločných stretnutiach navzájom uzdravujeme, obohacujeme a rozvíjame :-)

Môj bonus pre členky OZ E-ženy:
Individuálna konzultácia ohľadom účinkov hormonálnej jogy a aromaterapia k hormonálnej rovnováhe na mieru.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info