Eva Deckárová

Eva Deckárová

Poradenstvo v oblasti výživy a redukcie hmotnosti Detská obezita Športová výživa Výživa seniorov Prístrojová diagnostika tréner E - fit alternatívna liečba

.

Moje webstránky:
www.biomarkt.sk

eva-deckarova.ezeny.sk 

Čo ma inšpirovalo k online podnikaniu:
Radikálna zmena v mojom súkromnom živote, náhla strata milovaného životného partnera zmenila celý môj pohľad na svet.

Čomu som sa venovala pred podnikaním:
Pracovala som dlhé roky ako manažérka v oblasti obchodu a služieb.

Čo som vyštudovala:
Strednú odbornú školu potravinársku, následne VŠ a zmenou životného smerovania výživové poradenstvo.

V čom podnikám teraz:
Som certifikovanou výživovou poradkyňou a členkou aliancie výživových poradcov ČR a SK, milujem svoju prácu, pretože pomáham ľuďom k pozitívnej zmene. Hlavnou náplňou mojej práce je redukcia hmotnosti na základe špeciálnej prístrojovej diagnostiky a následne stanovenie redukčného plánu. Špeciálne sa venujem výžive športovcov, som trénerkou E - fit cvičenia. Moje odborné vzdelanie smeruje k prevencii detskej obezity, a taktiež výžive seniorov. Keďže telo je spojené s dušou venujem sa aj alternatívnej liečbe a momentálne študujem dietetiku.

V ktorej časti Slovenska pôsobím:
Mám dve poradenské centrá v Trenčíne a Liptovskom Mikuláši

Ako mi pomáha moje online podnikanie:
Okrem dvoch pevných poradní prevádzkujem e-shop a zároveň prostredníctvom sociálnych sietí a mojich odborných stránok som neustále v kontakte s klientmi.

O mojej rodine:
Bývam v dedinke pri Trenčíne v rodinnom dome so svojím synom v blízkosti rodičov a súrodencov. Rodina je pre mňa veľmi dôležitá a preto som spokojná s tým, ako momentálne žijem. Mám veľa známych ľudí, počas môjho podnikania v oblasti poradenstva prichádzajú neustále noví priatelia, za čo som životu veľmi vďačná a tieto moje životné a pracovné úspechy prijímam veľkou pokorou a vďakou.

Iné pracovné aktivity:
Všetky moje aktivity sú spojené s oblasťou podnikania, takže sa venujem aktívne práci s deťmi, edukácia vo výžive, prednášky v školách o výžive, účasť na rôznych odborných seminároch a neustále vzdelávanie.

Voľnočasové aktivity:
Môj voľný čas venujem športu, ktorý mi dodáva energiu, je to hlavne lyžovanie, plávanie, bicyklovanie, turistika, alebo len tak oddych vo wellness no a najviac milujem pobyt pri mori s dobrou knihou.

Pracovné výsledky môjho podnikania:
Podnikanie z minulosti ma naučilo veľkej sebadisciplíne, prísnosti na seba ale hlavne zodpovednosti, ktorá je veľmi dôležitá.
Počas podnikania v oblasti výživy ktoré robím už 6 rok som si vybudovala dve poradenské centrá, rozšírila svoju činnosť o špeciálnu diagnostiku na prístrojoch In Body a Meditore, zároveň prevádzkujem E - fit štúdio a zaoberám sa intenzívne ďalšiemu napredovaniu a vzdelávaniu z oblasti homeopatie a dietetiky.

Ciele, priania, posolstvá:
Naďalej pomáhať ľuďom...v tom je zmysel môjho života

Môj bonus pre členky OZ E-ženy:
Komplexná prístrojová diagnostika IN Body a Meditore - 50 % zľava

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info