Paula Záhradníková

Paula Záhradníková

handmade batika šperky handmade portál Zepire

.

Moje webstránky:
www.zepire.com 

zepire.ezeny.sk

Čo ma inšpirovalo k online podnikaniu:
Možnosť pôsobiť na viacerých miestach naraz. Dosť som predtým trpela cestovaním a obmedzovalo ma to v mojich snoch. Práca online mi otvorila ďalšie možnosti, neustále objavujem niečo nové, za čo som veľmi vďačná.

Čomu som sa venovala pred podnikaním:
Pred podnikaním som študovala. Popri štúdiu som začala tvoriť a tá ručná práca mi akosi prirástla k srdcu. Skúšala som rôzne techniky tvorenia šperkov od klasického ketlovania cez polymérovú hmotu a cínovanie až po tepaný šperk z chirurgickej oceli, ktorý som si zamilovala. Učarovala mi aj batika, ktorej sa venujem dodnes.

Čo som vyštudovala:
Začala som s učiteľstvom Angličtiny a psychológie a v magisterskom štúdiu som pokračovala v odbore Angličtina v odbornej komunikácii.

V čom podnikám teraz:
Vediem handmade portál Zepire, ktorý spája remeselníkov a tvorcov na Slovensku a v Českej republike. Táto práca ma veľmi baví, pretože spoznávam kreatívne duše, vymieňame si skúsenosti a rady. Originalita a vynaliezavosť našich tvorcov ma doslova fascinuje.

V ktorej časti Slovenska pôsobím:
Celé Slovensko :). Ale bývam pri Senci.

Ako mi pomáha moje online podnikanie:
Vytvárať online priestor pre handmade výrobky ma skutočne napĺňa, učí ma vnímať dôležitosť a krásu spolupráce. Objavujem nové možnosti a vďaka tomu rastiem.

O mojej rodine:
Vlastnú rodinu zatiaľ nemám. Žijem so svojim psíkom a je nám dobre :)

Iné pracovné aktivity:
Batikujem tričká, tvorím tepané šperky z chirurgickej ocele a polodrahokamov.

Voľnočasové aktivity:
Milujem prechádzky so svojim psíkom v lese a stretávanie sa s priateľmi. Rada cestujem a zúčastňujem sa seminárov pre osobnostný rozvoj.

Pracovné výsledky môjho podnikania:
Založila som handmade portál Zepire, na ktorom sa ponúka už viac ako 25 tisíc originálnych výrobkov, ukazujem rôzne druhy tvorenia v televízií, publikujem aj v tlači.

Ciele, priania, posolstvá:
Prajem si aby ľudia v sebe objavili svoje vnútorné dieťa a žili s hravosťou. Vtedy ide všetko ľahšie. Kreativita dokáže zázraky. Počas tvorenia sme opäť nachvíľu sami sebou, zabúdame na realitu všedných dní a našu čistú myseľ nič a nikto neobmedzuje. Je to v podstate terapia a každému ju odporúčam. Aspoň občas.

Môj bonus pre členky OZ E-ženy:
Poradím, ako podporiť svoju kreativitu, akú techniku zvoliť, či pomôžem s predajom ručne vytvorených výrobkov na internete.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info