Michaela Karaková

Michaela Karaková

virtuálna asistentka Lektorka anglického jazyka lektorka španielského jazyka

Mojich Top 5 talentov: Komunikatívnosť, Kreativita, Talent na jazyky, Analytické i logické zmýšlanie, Tvorivosť

Moje webstránky:
mkarakova.ezeny.sk 

Môj e-mail:
Karakovamich@gmail.com 

Čo ma inšpirovalo k online podnikaniu:
Keďže študujem na vysokej škole, ktorá je zameraná na business, vždy som rozmýšľala, s čím by som mohla podnikať. Študujem v anglickom jazyku, takže som začala popri vysokej škole učiť anglický a španielsky jazyk, čomu sa venujem doteraz. K online podnikaniu ma inšpirovala myšlienka práce z domu. Keďže som pracovala pre jednu firmu ako asistentka, práca virtuálnej asistentky mi prišla ideálna pre mňa.

Čomu som sa venovala pred podnikaním:
Pred podnikaním som sa viacmenej venovala výučbe jazykov, práci v jednej firme ako asistentka a hlavne štúdiu a voľnočasovým aktivitám. Vždy som patrila do skupiny tých ľudí čo sa zaujímalo o viaceré oblasti.

Čo som vyštudovala:
Vyštudovala som hotelovú akadémiu a teraz študujem na vysokej škole City University of Seattle, oblasť Business Administration. Do budúcna planujem pokračovať na magisterské štúdium.

V čom podnikám teraz:
Vo výučbe cudzích jazykov - angličtiny a španielčiny, prekladaniu a teraz aj ako virtuálna asistentka.

V ktorej časti Slovenska pôsobím:
Pôsobím v meste Prievidza, ale keďže moja práca mi umožňuje pracovať aj online, tak aj po celom Slovensku i v zahraničí. Ako virtuálna asistentka by som sa chcela zamerať na zahraničný trh.

Ako mi pomáha moje online podnikanie:
Pomáha mi hlavne v rozvíjaní sa, využívaní poznatkov, ktoré som sa naučila previesť ich do praxe. Taktiež mi online podnikanie umožňuje pracovať z domu a zariadiť si čas, podľa toho ako potrebujem.

Voľnočasové aktivity:
Šport, turistika, online marketing, vzdelávanie, čítanie kníh.

Môj bonus pre členky OZ E-ženy:
Rada poskytnem preklad textu z angličtiny do slovenčiny a aj zo slovenčiny do angličtiny, prípadne lekciu angličtiny a španielčiny. Taktiež pomôžem aj ako virtuálna asistentka.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info