Tamara Osaďanová

 Tamara Osaďanová

virtuálna asistentka gastronómia zážitková donášková služba raňajok a brunchov

.

Moja webstránka:
www.bruncher.sk

 

Čo ma inšpirovalo k online podnikaniu:
Materská dovolenka a neutíchajúca potreba sebarealizácie popri dieťati, aby som si vedela sama menežovať čas, ktorý mu venujem, a aby ma môj syn počas svojho detstva vídaval viac ako 3 hodiny denne. Fakt, že sa podnikanie čoraz viac sústreďuje do online sveta, len prispel k rozhodnutiu založiť si netradičný e-shop.


Čomu som sa venovala pred podnikaním:
Podnikať som začala na materskej dovolenke, predtým som pôsobila ako lektorka anglického jazyka a teamleaderka v jazykovej škole.


Čo som vyštudovala:
Pedagogickú fakultu - odbor Učiteľstvo pre 1. stupeň ZŠ


V čom podnikám teraz:
Okrem syna čerstvo narodenej dcérky som na svet priviedla aj Bruncher - zážitkovú donáškovú službu raňajok a brunchov do postele či do práce, ktorá združuje ľudí, milujúcich raňajky a zdravé, kvalitné jedlo. Je ideálna pre niekoho, kto chce potešiť seba či svojich blízkych originálnym prekvapením ako vo filme a hneď zrána.

Bruncher prináša:
Brunch do postele - Predstavte si, že sa zobudíte, a vzápätí vám náš usmievavý kuriér zazvoní pri dverách s čerstvými, voňajúcimi raňajkami a kvalitným talianskym pressom, aby bol zážitok umocnený aj o rannú vôňu kávy. Alebo doprajte tento pocit svojmu partnerovi a vychutnajte si nielen jeho prekvapený výraz na vlastné oči, ale aj tie raňajky v posteli.

Biznis brunch - Radi si vychutnávate raňajky až v práci, alebo máte obchodného partnera, ktorému by ste sa chceli originálne poďakovať? Potom je Biznis brunch pre Vás to pravé. Je predsa skvelé vychutnávať si kúsok rána pre seba, keď iní prežívajú ranný zhon (a navyše s prázdnym žalúdkom!), no nie?

Nakoľko sa momentálne plne venujem dcérke, musela som tieto služby dočasne pozastaviť a hľadám vhodného biznis partnera, s ktorým by sme posunuli Bruncher ďalej. Tiež je možnosť odkúpenia značky a jeho prevzatia.

Popri materskej sa venujem aj online projektom ako online asistentka – práca s webstránkami, fb marketing a sociálne média, vytváranie strategických partnerstiev a plánov, rozhovory, tvorba newslettrov a i. Vychádzam z cenných skúseností a zručností, ktoré som sa popri vlastnom podnikaní naučila a nadobudla.


V ktorej časti Slovenska pôsobím:
v Bratislave a blízkom okolí.


Ako mi pomáha moje online podnikanie:
Mám víziu, že raz mi firma bude prinášať prostriedky na to, aby som svoj čas mohla tráviť s rodinou a počas toho zarábať :-), napĺňa moju potrebu sebarealizácie, dáva mi príležitosť spoznávať nových ľudí a nové výzvy.


O mojej rodine:
Podnikanie mi dáva možnosť zariadiť si čas podľa potrieb rodiny. Nakoľko som znovu na materskej dovolenke s mladšou 2 mesačnou dcérou, väčšinu času teraz venujem jej a synovi, keď sa vráti zo škôlky domov. Popri tom sa snažím skĺbiť čas s online prácou podľa potrieb klientov a rokujem s potenciálnymi novými partnermi pre Bruncher.

 

Iné moje pracovné aktivity:
Popri podnikaní príležitostne učím anglický jazyk a venujem sa práci online asistentky


Voľnočasové aktivity, ktorým sa venujem:
Všetok svoj voľný čas (ktorý je taký vzácny) sa snažím venovať svojej rodine, radi chodíme do lesa načerpať sily z prírody, rada čítam, venujem sa osobnému rozvoju a snažím sa nájsť si čas aj na športové aktivity.

 

Moje články a rozhovory nájdete na blogu E-žien

                              Chcete odoberať  Spravodaj zo sveta E-žien?

spravodaj

Naše off-line aktivity

 

Raňajky s E-ženami v Bratislave - 27.02.2018

Stretnutie Klubu koučiek - 01.03.2018

Ako prepojiť možnosti so zámermi - 08.03.2018

Vymeň starú za novú - marcový knižný networking E-žien - 13.03.2018

Fit Day s E-ženami - 24.03.2018

*************

 E-ženy majú vlastné bannery!

*************

 Odhaľte nám vaše otázky a pýtajte sa

       e-poradňa      

Pošlite nám otázku do E-poradne

 

                          

 

Táto stránka používa cookies. Viac info