Daja Turner

Daja Turner

fotografia organizovanie školení, seminárov, konferencií produkčné práce Linkedin Facebook

.

Moje webstránky:
www.dajaturner.com (aktuálne sa na nej pracuje)

Čo ma inšpirovalo k online podnikaniu:
Čoraz výraznejšia časť našich bežných aktivít sa presúva do virtuálneho sveta. Stretávame sa online, nakupujeme online, získavame informácie online, vzdelávame sa online... je pre mňa prirodzené, že aj časť môjho profesionálneho života sa odohráva v online svete. Zároveň si stále viac uvedomujem cenu osobných stretnutí a života mimo virtuálnej reality. Online svet je pre mňa prostriedkom na to, aby som sa v offline živote mohla naplno venovať čomukoľvek, čo práve reálne žijem.

Čomu som sa venovala pred podnikaním:
Môj profesionálny záber bol v čase klasického zamestnania fokusovaný na účtovníctvo, event marketing, marketing a obchod.

Čo som vyštudovala:
Študujem priebežne celý život. Maturovala som z predmetov, zameraných na obchod a počítače, ale to bolo v čase, kedy sme počítače videli naozaj iba v škole. Absolvovala som sériu odborných seminárov v oblasti prezentačných zručností, komunikácie, venujem sa novinkám v oblasti sociálnych sietí a systematicky sa vzdelávam v oblasti fotografie. V zahraničí som bola na študijnom pobyte, zameranom na angličtinu a už dnes mám zoznam ďalších vzdelávacích vychytávok, ktoré plánujem absolvovať.

V čom podnikám teraz:
Mám portfólio aktivít, ktorým sa snažím venovať a rozvíjať sa v nich. Pomáham ľudom orientovať sa v sieťach ako LinkedIn a Facebook a správou týchto profilov. Ako ryba vo vode sa cítim v pozícii produkčnej – zoženiem a vybavím aj nemožné. Mojou srdcovou záležitosťou je fotografia, ktorá ma do určitej miery už dnes živí. Primárne sa však venujem eventom, ich organizácii a manažmentu. Pôsobím aj v oblasti PR, ktorú v tomto období prepátravám a nachádzam si v nej svoje miesto. Čiastočne sa venujem aj aktivitám virtuálnej asistentky, snažím sa túto činnosť ale spájať aj s produkciou.

V ktorej časti Slovenska pôsobím:
Bratislava a okolie

Ako mi pomáha moje online podnikanie:
Mám slobodu a s ňou aj obrovskú zodpovednosť. Online biznis ma vedie k sebadisciplíne a vedomému nastavovaniu si vlastných pracovných procesov a pravidiel. Zároveň mi umožňuje ísť vlastnou cestou. Ak chcem byť v online podnikaní in, musím sa stále učiť novým veciam, ktoré vo virtuálnej realite vznikajú a ktoré aj ovplyvňujú konkurencieschopnosť.

Iné moje pracovné aktivity:

Svoje fotografické vedomosti si zdokonaľujem pri fotení psíkov pre OZ Môj život – Verné uško.

 

 

                              Chcete odoberať  Spravodaj zo sveta E-žien?

spravodaj

Naše off-line aktivity

 

Raňajky s E-ženami v Bratislave - 27.02.2018

Stretnutie Klubu koučiek - 01.03.2018

Ako prepojiť možnosti so zámermi - 08.03.2018

Vymeň starú za novú - marcový knižný networking E-žien - 13.03.2018

Fit Day s E-ženami - 24.03.2018

*************

 E-ženy majú vlastné bannery!

*************

 Odhaľte nám vaše otázky a pýtajte sa

       e-poradňa      

Pošlite nám otázku do E-poradne

 

                          

 

Táto stránka používa cookies. Viac info