Bornay

Téma prednášky: Oxytocín – aj veľa dobrého môže uškodiť...

Narodil sa v roku 1985. Po absolvovaní Lekárskej fakulty Univerzity Komenského v Bratislave pôsobil 5 rokov na II. Gynekologicko – pôrodníckej klinike SZU a FNsP F. D. Roosevelta v Banskej Bystrici. V priebehu štúdia absolvoval 3 mesačnú prax v Royal Preston Hospital vo Veľkej Británii.

V roku 2015 sa stal špecialistom v odbore gynekológia a pôrodníctvo. Pracuje v nemocnici v Banskej Štiavnici, ktorá sa ako jedna z prvých na Slovensku zapojila do globálneho programu Hnutia za nemocnice priateľské deťom (BFHI) koordinované UNICEF-om a WHO.

Po dosiahnutí desiatich bodov starostlivosti o matku a dieťa získala v roku 2000 titul Baby Friendly Hospital. V roku 2011 mamičky v internetovom hlasovaní rozhodli, že je to najlepšia pôrodnica na Slovensku. Malú regionálnu pôrodnicu vyhľadávajú často mamičky zo vzdialenejších regiónov. MUDr. Igor Bornay je ženatý, s manželkou Katarínou vychovávajú nedávno narodenú dcéru Tatianu. Vo voľnom čase býva rád s rodinou v prírode, behá, bicykluje alebo posedí pri partii šachu.

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie