E-poradňa

OZ E-ženy má skvelú členskú základňu, tvorenú mnohými odborníčkami z rôznych oblastí. Spájame vaše talenty, možnosti, vedomosti, skúsenosti a odporúčania, aby sa vám ľahšie a krajšie podnikalo aj žilo. E-poradňa je priestor, v rámci ktorého sa budeme snažiť nájsť správne a užitočné odpovede na vaše otázky, týkajúce sa podnikania. Ako to funguje?

Vyplňte formulár s Vašou otázkou a my sa posnažíme nájsť pre vás odpoveď od odborníkov. Primárne budeme hľadať medzi nami e-ženami, ale máme možnosť spolupracovať aj s mnohými externými špecialistami. Pokiaľ budú vaše otázky veľmi úzko špecifické, nasmerujeme vás na odborníkov, ktorí vám s nimi budú vedieť poradiť. 

Oz E-ženy si vyhradzuje právo zverejňovať vybrané otázky a odpovede na ne na svojej web stránke, samozrejme so zachovaním anonymity autorky otázky/otázok. 

Ak máte záujem o službu E - poradne, pošlite nám svoju otázku prostredníctvom formulára. Služba E- poradne je určená len pre členky OZ E-ženy. 

 

Zaujímajú vás naše off-line aktivity? Prečítajte si o nich viac

Formulár pre zadanie otázky do E-poradne

Vyplnením a odoslaním formuláru súhlasíte s použitím Vašej otázky a odpovede na ňu pre účely publikovania na webovej stránke OZ E-ženy. Otázky budú zverejnené bez uvedenia Vašej identity.

                                        Chcete odoberať  Spravodaj zo sveta E-žien?

spravodaj

Naše off-line aktivity

Ako dosiahnuť svoje ciele – viete, čo je koučing? - 03.11.2016

Raňajky s E-ženami - 14.11.2016

Raňajky s E-ženami v Košiciach - 15.11.2016

Virtuálne asistentky a umenie delegovať - 26.11.2016

 

 

Odhaľte nám vaše otázky a pýtajte sa

       e-poradňa      

Pošlite nám otázku do E-poradne. 

 

                          

Kompletný prehľad plánovaných off-line aktivít nájdete tu.

 

 

 

 

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie