Nikola Kolesárová

Nikola Kolesárová

virtuálna asistentka zdravie energia

Mojich Top 5 talentov: empatická, prepájajúca, prispôsobivá, súťaživá, komunikatívna.

Moje webstránky:

nikikolesar.ezeny.sk

Čo ma inšpirovalo k podnikaniu:

Na svojej pracovnej ceste som mala vždy jednu dôležitú prioritu - nastaviť si pracovný život tak, aby som bola nablízku deťom. Virtuálna asistencia je v tejto chvíli pre mňa ideálny spôsob fungovania, kedy dokážem byť väčšiu časť dňa doma za počítačom, ale zároveň byť k dispozícii, keď sa objavia soplíky alebo treba čosi urgent riešiť. 

Čomu som sa venovala pred podnikaním:

Po škole som sa venovala deťom a keď som cítila, že je čas hľadať sa v pracovnej sfére, prešla som rôznymi skúsenosťami - cez prácu v digitálnej agentúre, v marketingu, následne opačný pól - biorezonancia, ktorej pandemický stav zrovna nepomohol a na čas som zakotvila vo virtuálnej asistencii na full time. 

Popri práci tancujem v tanečnej skupine Sangre Nueva (po novom La Pantera), ktoré vnímam ako najdôležitejšiu súčasť psychohygieny a starostlivosti o seba.

Čo som vyštudovala:

Vyštudovala som BISLA - Bratislavská medzinárodná škola liberálnych štúdií, v odbore politológia. Zjavne to ku mne celkom nepasuje, avšak BISLA je úžasná škola, z ktorej som si odniesla pre mňa najhodnotnejšie dary - schopnosť kriticky uvažovať, ale zároveň počúvať svoju intuíciu. Je to škola, ktorá rozbúra váš dovtedajší spôsob uvažovania a naučí vás poskladať si vlastný obraz o svete. 

V čom podnikám teraz:

Momentálne pracujem ako virtuálna asistentka na plný úväzok a vďaka vedeniu mojej mamy - Gabriely Revickej - dnes školíme virtuálne asistentky a poskytujeme im základnú výbavu, ktorú by v kontakte so svojím prvým klientom mali mať. 

V ktorej časti Slovenska pôsobím:

Žijeme v seneckom okrese v dedine s fantastickou atmosférou - v Hrubej Borši.

O mojej rodine:

Mám skvelého manžela Janka, ktorý nám vytvára podmienky pre pohodlné fungovanie. Aj jeho pôsobenie zasiahla pandémia (do marca pracoval ako someliér v Elesko Winepark) a momentálne je v stave, kedy hľadá svoj smer. Naše svadobné motto - "Spolu to dáme", sa s nami ťahá a drží nás nad vodou už takmer 5 rokov.  Máme spolu dve krásne dcéry - Lilia (7r) a Emília (6r).

Iné pracovné aktivity:
Tancujem v skupine Sangre Nueva (La pantera) salsu, sambu, bachatu a reggaeton, kde nás vedie celosvetovo známa Dee Reggaetonera (Diana Braníková). Tancovať pod jej vedením je nesmierna česť.

Pracovné výsledky môjho podnikania:

Výsledkom mojej práce je možnosť zabezpečiť deťom vzdelanie, ktoré podporuje ich slobodné a otvorené mysle. Staršia dcéra navštevuje montessori školu u nás v Hrubej Borši, ktorú vedie speváčka Tina a mladšia dcéra je vo waldofskej škôlke. Obe zariadenia majú skvelé vedenie úmerné potrebám detí v ich veku bez nátlaku a stresu, ktorý sa intenzívne snažíme v našich životoch eliminovať. Keď deti kúsok podrastú a potreba blízkosti maminy sa zníži, plánujem svoje ambície otočiť smerom k prosperite spoločnosti.

Ciele, priania, posolstvá:

Mojím cieľom je nájsť v našej rodine ideálny balans, pracujem na ňon zopár rokov a pomaly sa k nemu blížime:)

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie