Gabriela Revická

  Gabriela Revická

hlavná koordinátorka OZ E-ženy poradenstvo pre podnikateľky emočný koučing poradenstvo autorom rukopisov poradenstvo - ako založiť cestovku

Mojich Top 5 talentov: Vymýšľajúci, Spoločenský, Akčný, Strategický, Budúcnosť

Moje webstránky:
www.chalupky.tricio.sk 
www.slovakia.tricio.sk 
www.cestovky.tricio.sk 
www.drevenica-drevenice.sk 
www.literario.eu 

gabriela.ezeny.sk

Kontakt:
grevicka@tricio.sk 

Čo ma inšpirovalo k online podnikaniu:
Okolnosti. Mali sme malé dieťa. Môj manžel podnikal a nevedela som si predstaviť, že by som si mala po materskej dovolenke hľadať prácu a každý deň dochádzať. Navyše, malé deti bývajú často chorľavé, a podnikanie mi prišlo ako najlepšie riešenie.
Najprv som sa venovala účtovníctvu, až neskôr som si založila Tricio so špecializáciou na Slovensko (1996). Viedla som ju takmer 20rokov, v súčasnosti svoju prax v cestovnom ruchu využívam pri zakladaní a poradenstve pre cestovné kancelárie, pri prevádzkovaní vlastných chalúpok a pri propagácii Slovenska prostredníctvom mojich bilingválnych knižiek

Čomu som sa venovala pred podnikaním:
Pred podnikaním som študovala, takže som sa nestihla zamestnať... Venovala som sa písaniu reportáží a rôznych príspevkov pre médiá.

Čo som vyštudovala:
Gymnázium Antona Bernoláka v Senci, som certifikovaná koučka a absolventka školy pre kňažky Živena (pod vedením avalonskej kňažky Katinky Soetens), absolvovala som desiatky odborných seminárov v oblasti podnikania a osobnostného rozvoja u mojich vzácnych učiteľov z rôznych krajín sveta.

V čom podnikám teraz:
Poskytujem poradenstvo začínajúcim podnikateľkám, prenajímame vlastné chalupy na polosamote (niektoré pobyty sú spojené s koučingom alebo s workshopmi pre autorov) a špecializujem sa na témy:
- Ako podnikať na internete a pracovať z domu
- Ako si založiť cestovnú kanceláriu alebo cestovnú agentúru
- Ako vydať knihu, ako začať písať knihu 
- Ako prosperovať vďaka svojmu talentu
- Konzultácia alebo koučing na tému vzťah sama so sebou, moja vnútorná žena a rôzne ženské zdieľania (individuálne aj komorné)
- Ako písať texty pre webstránky
- Vediem autorskú školu Literario (spolu s Andreou Trávničkovou)
- Poradenstvo pri investovaní pred kúpou chaty, chalupy, drevenicie, penziónu

V ktorej časti Slovenska pôsobím:
Zväčša som doma (pri Bratislave) a často pri Banskej Štiavnici.

Ako mi pomáha moje online podnikanie:
Moje online podnikanie mi umožňuje zariadiť si pracovný čas tak, ako mi to vyhovuje a pracovať z miesta, kde sa nachádzam. Keďže som často na cestách, zbalím si svoj notebook a prenosný internet a moje pracovisko je pripravené.

O mojej rodine:
Som vydatá (od roku 1990), mám dve dcéry, a s mojou rodinou spolu trávime hlavne spoločné večery, počas ktorých najčastejšie varíme. Často spolu chodíme na našu chalupu a do prírody, no rovnako radi si doprajeme aj priestor každý sám pre seba. O mojej rodine som sa rozpísala v knihe Momenty zo života vydatej ženy, ktorú vydalo vydavateľstvo Talentum (Panta Rhei) ako prvú beletriu z pera slovensky píšucej autorky.

Iné moje pracovné aktivity:
Som spoluzakladateľkou OZ Eženy a od roka 2015 hlavnou koordinátorkou projektu E-ženy.

Voľnočasové aktivity, ktorým sa venujem:
Písanie, čítanie, prechádzanie po prírode. Najviac voľného času venujem mojej rodine, nakoľko som už stará mama, aj mojim vnučkám, a rada vytváram ženské kruhy, v ktorých má zdieľanie zmysel.

Pracovné výsledky môjho podnikania:
Cena Amis (podnikateľský projekt roka 2002), prezentácia výsledkov podnikania za Nadáciu Integra na medzinárodnej konferencii (Madrid, 12/2007)

Nekomerčné projekty Poznáš svoju krajinuBohom zabudnuté lokality, celonárodné školenia pre ubytovateľov Slovenska, rôzne mediálne výstupy v celonárodných médiách a mnohé mediálne projekty (Vypnite, Babská jazda, Turistická polícia...)

Dvojjazyčné knihy Ukážem Ti Slovensko I a II a Tips for trips around Slovakia/ Tipy na výlety po Slovensku

Autorská škola Literario

Ciele, plány, priania, posolstvá:
Prajem si, aby sme všetci spomalili. Už kedysi som propagovala životný štýl vypnite a rada sa k nemu vraciam, možno si ho potrebujem i pripomínať, lebo byť v harmónii je možno ťažké, ale nádherné...

Rovnako prajem sebe aj ostatným ženám, aby si dovolili byť ženami a dopriali si naplnenie svojich slobodných túžob. Téme ženská energia venujem moju knihu Juliet a tá druhá.

Niektoré moje príspevky:
Ako sa správne pýtať

Môj bonus pre členky OZ E-ženy:
30% zľava z produktu Ako písať texty pre webstránky
30% zľava na nákup kníh z vydavateľstva Tricio Literary and Holiday Company, s.r.o.
30 % zľava na Emočný koučing
30% zľava na poradenstvo v oblasti Ako vydať knihu, Ako začať písať knihu
20% zľava na konzultácie Ako založiť cestovnú kanceláriu, Ako založiť cestovnú agentúru, Ako robiť marketing cestovnej kancelárie, Ako efektívne s nákladmi v cestovnej kancelárii
15% zľava na ubytovanie na chalupách www.chalupky.tricio.sk

 

Moje články a rozhovory nájdete na blogu E-žien

 

 

 

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info