Referencie

 • Referencie na 5x5 - podporné skupiny pre podnikanie

  Som veľmi rada že som mala možnosť spoznať tak super ženu ako je Gabika. Je pre veľa žien inšpiráciu a obdivujem ju ako všetko stíha a zvláda. Vdaka Vám som stretla užasné ženy - podnikateľky , ale aj spisovateľky a určite budem odporúčať e-Ženy daľej.

  Renáta Helísková

 • Raňajky s E-ženami

  Na raňajkách s e-ženami vládne priateľská a podporná atmosfére. Srší to tam nápadmi. Spoznáte nových ľudí, dozviete sa zaujímavosti a je dosť možné, že nadviažete spoluprácu. Svet je plný možností ako sa zviditeľniť a spoznať tých správnych ľudí pre svoj život a podnikanie.

  Marcela Špalková

 • Workshopy

  Bolo mi veľkým potešením byť súčasťou workshopu. Samotné organizátorky viedli workshop veľmi v príjemnom a priateľskom duchu. Cítila som sa veľmi dobre, zoznámila som sa s novými žienkami. Vymenené kontakty sa v budúcnosti môžu ukázať ako cenné.

  Zuzana Kubašáková

 • Septembrové networkingové stretnutie E-žien

  Bolo to super, nad očakávania. Myslela som, že tie príbehy na pódiu sú top, ale toto bolo fakt skvelé. Uvoľnená atmosféra, každá o sebe podľa mňa nenútene povedala o sebe, čo považovala v danej chvili za dôležité a kočky sa navzajim viac spoznali...čiže úloha networkingu splnená na 1*

  Miroslava Kromková

 • Rok E-žien

  Veľmi rada chodím na tieto stretnutia; rok E-žien je veľmi úspešný projekt, pretože sa tu ženy cítia dobre. Aj ja si rada oddýchnem pri tom, ako nasávam energiu od mladých dám, ktoré sršia plánmi a silami. Sú také presvedčivé v tom, čo všetko chcú dosiahnuť.

  Mária Karlubíková

 • Vaše referencie k našim aktivitám

  Mne E-ženy zmenili život od základov!! Zrúcali všetky vzorce, ktoré mi bránili "žiť" lepší život.. Spoznala som toľko skvelých ľudí, nie len žien, ktorí ma posunuli ďalej, že dnes naozaj ŽIJEM aj svoj SEN.

  Valika Petrová

Sem môžete vložiť svoju referenciu:)

Ďakujeme za vašu referenciu a budeme sa na vás tešiť na ďalších akciách E-žien

Táto stránka používa cookies. Viac info