O združení

Podnikanie - ženy - podpora - spolupráca

Podpora žien v on-line podnikaní.

Náš zámer: Ponúknuť ženám inšpiráciu, podporu, poradenstvo a /nielen/ technické informácie, ktoré môžu využiť pre svoje on-line podnikanie.

Občianske združenie E-ženy je predovšetkým určené ženám, ktoré:
- uvažujú nad podnikaním na internete (podnikanie alebo činnosť virtuálnej asistentky),
- majú svoje on-line podnikanie a chcú ho zlepšiť,
- mamičkám na materskej dovolenke a nezamestnaným ženám, ktoré hľadajú možnosti uplatnenia (rozbeh podnikania, hand made, virtuálne asistentky),
- ženám, ktoré hľadajú inšpirácie, ako odísť z pracovného pomeru a začať podnikať
- podnikateľkám, ktoré rady odovzdávajú svoje poznania ďalej a chápu význam networkingu aj sociálnej užitočnosti - možnosť vlastnej sebaprezentácie a vedenia klubu v E-ženách

Naše občianske združenie E-ženy funguje formou členstva, preto ak premýšľate nad možnosťou pridať sa k nám, pozrite si výhody členstva a ako sa stať našou členkou.

**************************************************************************************************

 

Gabriela Revická - hlavná koordinátorka a spoluzakladateľka projektu


Od roku 1997 som sa venovala podnikaniu v oblasti cestovného ruchu, v roku 2009 mi vyšla moja prvá kniha a literatúre sa venujem dodnes. Oblasť osobného rozvoja, ktorú dnes považujem vo svojej práci za kľúčovú, prepájam so svetom ženy, s jej celistvosťou a prepojením všetkých oblastí, ktoré do života ženy prirodzene patria.

Poradenstvo a konzultácie pre podnikateľky
Prosperujte vďaka svojmu talentu - špeciálny individuálny tréning
Emočný koučing
Koučing podľa zacielenia - cieľ si volí klient/ka
Ako založiť cestovnú kanceláriu alebo cestovnú agentúru, Ako nájsť zákonného zástupcu pre viazanú živnosť
Ako vydať knihu, Ako začať písať knihu, Kto je môj cieľový čitateľ, ako pripraviť rukopis knihy, Ako zorganizovať krst alebo slávnostné uvedenie knihy
Ako nájsť nehnuteľnosť pre dovolenkový prenájom

Všetky tieto produkty nájdete na tricio.sk , na revicka.sk, a na literario.eu. Pre členky OZ E-ženy a absolventky Raňajok s E-ženami platí pravidlo: Prispôsobenie cien vašim finančným možnostiam. Neváhajte napísať, aký problém potrebujete vyriešiť a aké sú vaše možnosti.              

gabriela@e-zeny.sk

*************************************************************************************************

Andrea Trávničková - poradkyňa OZ E-ženy

Primárnou oblasťou môjho pôsobenia sú už viac ako 25 rokov médiá, PR a komunikácia. Som autorkou série odborných workshopov z oblasti PR a spoluautorkou odborných PR konferencií s medzinárodnou účasťou. Od roku 2011 sa venujem individuálnemu koučingu. Inšpirujem a sprevádzam svojich klientov na ceste ich osobného a profesionálneho vývoja. Pracujem ako lektorka v Autorskej škole Literario. V rokoch 2015-2016 som vykonávala prácu Ambasádorky OZ E-ženy, v súčasnosti pôsobím ako  poradkyňa OZ E-ženy.

Išpirujúci koučing pre individuálnych klientov - pomáha klientom nachádzať ich skutočný potenciál, talent, zdroje radosti.

Poradenstvo v oblasti public relations - tvorba stratégií, interné PR, krízové PR, komunikácia v procese zmeny, mediálne tréningy.
Konzultácie v oblasti komunikácie, PR a marketingu, špeciálny tréningový program pre hovorcov formou koučingu - individuálny prístup
Sprevádzanie klientov v období prijímania dôležitých rozhodnutí v osobnom aj pracovnom živote. Inšpiratívne stretnutia pre ženy.
Ako sa naštartovať, kde hľadať zdroje energie a radosti keď je všetko nanič - koučing.
Kompletnú ponuku nájdete na www.andreatravnickova.sk

Pre mamičky na materskej dovolenke a nezamestnaných pracujem s výrazným cenovým zvýhodnením. Neváhajte sa spýtať na možnosti.

Mgr. Andrea Trávničková
travnickova.andrea@gmail.com 

  

Prečítajte si aj rozhovor s Andrejkou na online portály Ženy v meste.

 

*************************************************************************************************

Gabriela Belicová – asistentka OZ E-ženy

Volám sa Gabriela Belicová. S Gabikou Revickou spolupracujem už niekoľko rokov. Milujem Slovensko, cestovanie, históriu permakultúru a najnovšie aj astangayogu :)

Som maminou dvoch detičiek vo veku 6 a 4 roky.

Popri svojej bežnej práci pracujem aj pre OZ Eženy ako virtuálna asistentka – mám na starosti administratívne práce súvisiace s fungovaním OZ. Veľmi rada sa učím nové veci a pri práci mám možnosť sa stále v niečom zdokonaľovať a posúvať sa ďalej.  Práca ma veľmi napĺňa a do budúcnosti uvažujem o tom, že sa budem venovať  administratívnym službám a tiež ubytovaniu na Slovensku :)

Ak máte akékoľvek otázky píšte mi na kontakt@e-zeny.sk

 

**************************************************************************************************

Bohumila Ďurišová – koordinátorka virtuálnych asistentiek (VA) OZ Eženy

Volám sa Bohumila Ďurišová a osud ma priviedol k OZ E-ženy v novembri 2011. Zo zamestnanca v nadnárodnej spoločnosti so záujmom o online podnikanie som sa stala v roku 2012 OSZČ, podnikám nie len na webe, a som koordinátorkou virtuálnych asistentiek OZ E-ženy. Zároveň spolu s Gabi Revickou vedieme workshopy pre záujemkyne o túto prácu a učíme podnikateľov, ako delegovať. 

Okrem práce pre OZ E-ženy sa zaoberám osobným poradenstvom a automatickou kresbou, ďalej vediem ženský portál www.nadherna.sk a profesionálne sa venujem práci virtuálnej asistentky pre firmy. Tiež sa venujem kráse ženy a vizáži, veľmi rada líčim. Som mamičkou 4 ročného chlapčeka, milujem varenie, módu, kozmetiku a design. 

Môžete ma kontaktovať na  virtualky@e-zeny.sk 

************************************************************************************************** 

História OZ E-ženy (Ako sme vznikli)

E-ženy vznikli v roku 2009, ako iniciatíva troch zakladateliek: ja (Gabi Revická), Monika Jakubeczová a Hanka Sekulová.

Pôvodne sme sa zoznámili na pôde Top centra podnikateliek(TCP), kde sme viedli sme nekonečné rozhovory o on-line podnikaní, o problémoch, ktorým sme čelili v biznise a vymieňali sme si odpovede na otázky, ktoré bolo možné poznať len vďaka našej praxi v internetovom podnikaní.

Naše témy sa nekonečne rozvetvovali, až sme sa jedného dňa rozhodli urobiť portál, na ktorom by sme obsah našich rozhovorov sprístupnili aj ďalším ženám- podnikateľkám. Napísali sme mnoho článkov, ktoré nájdete na pôvodnej verzii našej webstránky, v priebehu niekoľkých mesiacov sme v googli dosiahli page rank 4, čo bol úžasný úspech. Nepoužili sme žiadnu platenú reklamu, len vhodne zvolené kľúčové slová, naše poznania z vlastných online biznisov a náš čas.
Náš nový web pokrstila začiatkom roka 2010 bývalá premiérka Slovenskej republiky Iveta Radičová. Bola to krásna slávnosť, po ktorej sme usilovne pokračovali v práci bez toho, aby sme sa upínali na výsledky. Naozaj nás naša práca bavila a napĺňala. Naše čitateľky nás poctili dôverou, prichádzali na naše Raňajky s E-ženami, na workshopy a Inšpiratívne stretnutia.
Naša členská základňa sa postupne rozširovala, pokračovali sme v našich aktivitách niekoľko rokov spoločne.

Ďakujem všetkým e-ženám za dôveru, ktorou naše občianske združenie poctili.

Gabi Revická,
hlavná koordinátorka OZ E-ženy

 

Zaujímajú vás naše off-line aktivity? Prečítajte si o nich viac.

                              Chcete odoberať  Spravodaj zo sveta E-žien?

spravodaj

Naše off-line aktivity

Konferencia Prosperujte vďaka svojmu talentu - 19.5.2017

Cestovateľský speed networking v Bratislave - 25.5.2017

Raňajky s E-ženami v Bratislave - 30.5.2017

Nech vám váš talent zaplatí šeky - 31.5.2017

 

Odhaľte nám vaše otázky a pýtajte sa

       e-poradňa      

Pošlite nám otázku do E-poradne. 

 

                          

 

 

 

 

 

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie