O združení

Náš zámer: Podnikanie - ženy - podpora - spolupráca

  • ponúknuť ženám inšpiráciu, podporu, poradenstvo a (nielen) technické informácie, ktoré môžu využiť pre svoje on-line podnikanie

Občianske združenie E-ženy je predovšetkým určené ženám, ktoré:

  • uvažujú nad podnikaním na internete (podnikanie alebo činnosť virtuálnej asistentky)
  • majú svoje on-line podnikanie a chcú ho zlepšiť
  • mamičkám na materskej dovolenke a nezamestnaným ženám, ktoré hľadajú možnosti uplatnenia (rozbeh podnikania, hand made, virtuálne asistentky)
  • ženám, ktoré hľadajú inšpirácie, ako odísť z pracovného pomeru a začať podnikať
  • podnikateľkám, ktoré rady odovzdávajú svoje poznania ďalej a chápu význam networkingu aj sociálnej užitočnosti - možnosť vlastnej sebaprezentácie a vedenia klubu v E-ženách

Naše občianske združenie E-ženy funguje formou členstva, preto ak premýšľate nad možnosťou pridať sa k nám, pozrite si výhody členstva a ako sa stať našou členkou. E-ženy

 

História OZ E-ženy - ako sme vznikli

E-ženy vznikli v roku 2009, ako iniciatíva troch zakladateliek: ja - Gabi Revická, Monika Jakubeczová a Hanka Sekulová.

Pôvodne sme sa zoznámili na pôde Top centra podnikateliek(TCP), kde sme viedli sme nekonečné rozhovory o on-line podnikaní, o problémoch, ktorým sme čelili v biznise a vymieňali sme si odpovede na otázky, ktoré bolo možné poznať len vďaka našej praxi v internetovom podnikaní.

Naše témy sa nekonečne rozvetvovali, až sme sa jedného dňa rozhodli urobiť portál, na ktorom by sme obsah našich rozhovorov sprístupnili aj ďalším ženám- podnikateľkám. Napísali sme mnoho článkov, ktoré nájdete na pôvodnej verzii našej webstránky, v priebehu niekoľkých mesiacov sme v googli dosiahli page rank 4, čo bol úžasný úspech. Nepoužili sme žiadnu platenú reklamu, len vhodne zvolené kľúčové slová, naše poznania z vlastných online biznisov a náš čas.

Náš nový web pokrstila začiatkom roka 2010 bývalá premiérka Slovenskej republiky Iveta Radičová. Bola to krásna slávnosť, po ktorej sme usilovne pokračovali v práci bez toho, aby sme sa upínali na výsledky. Naozaj nás naša práca bavila a napĺňala. Naše čitateľky nás poctili dôverou, prichádzali na naše Raňajky s E-ženami, na workshopy a Inšpiratívne stretnutia.

Naša členská základňa sa postupne rozširovala, pokračovali sme v našich aktivitách niekoľko rokov spoločne.

Ďakujem všetkým e-ženám za dôveru, ktorou naše občianske združenie poctili.

Gabi Revická,
hlavná koordinátorka OZ E-ženy

Zaujímajú vás naše off-line aktivity? Prečítajte si o nich viac.

Kto je za tým teraz?

Gabi RevickáGABRIELA REVICKÁ - hlavná koordinátorka a spoluzakladateľka projektu

Od roku 1997 som sa venovala podnikaniu v oblasti cestovného ruchu, v roku 2009 mi  vyšla moja prvá kniha a literatúre sa venujem dodnes. Oblasť osobného rozvoja, ktorú dnes považujem vo svojej práci za kľúčovú, prepájam so svetom ženy, s jej celistvosťou a prepojením všetkých oblastí, ktoré do života ženy prirodzene patria.

Ponuka mojich služieb:

Poradenstvo a konzultácie pre podnikateľky
Prosperujte vďaka svojmu talentu - špeciálny individuálny tréning

Emočný koučing
Koučing podľa zacielenia - cieľ si volí klient/ka
Ako založiť cestovnú kanceláriu alebo cestovnú agentúru, Ako nájsť zákonného zástupcu pre viazanú živnosť
Ako vydať knihu, Ako začať písať knihu, Kto je môj cieľový čitateľ, Ako pripraviť rukopis knihy, Ako zorganizovať krst alebo slávnostné uvedenie knihy
Ako nájsť nehnuteľnosť pre dovolenkový prenájom

Ak ma chcete najprv poznať, až potom sa rozhodnúť pre moje služby alebo pre vstup do sveta E-žien, odporúčavam vám klasické Raňajky s E-ženami alebo Individuálne Rańajky s E-ženou.

Podrobnejšie informácie - gabi@e-zeny.sk

Gabriela Revická,
autorka projektu pre kreatívne podnikanie:
www.gabriela.ezeny.sk
www.slovakia.tricio.sk
Absolvovali ste už poradenský rozhovor o vašom podnikaní alebo emočný koučing pre ženu? Ak vás to zaujíma, napíšte mi, poteším sa.

Zaujímajú vás drevenice neďaleko Banskej Štiavnice, na samote pod lesom? Tieto dve čarovné prenajímame našim hosťom: Drevenica Ľudmilka a chata Sergej pod lesom

Gabi BelicováGABRIELA BELICOVÁ – asistentka OZ E-ženy

Volám sa Gabriela Belicová. S Gabikou Revickou spolupracujem už niekoľko rokov. Milujem Slovensko, cestovanie, históriu permakultúru a najnovšie aj astangayogu :)

Som maminou dvoch detičiek vo veku 6 a 4 roky.

Popri svojej bežnej práci pracujem aj pre OZ Eženy ako virtuálna asistentka – mám na starosti administratívne práce súvisiace s fungovaním OZ. Veľmi rada sa učím nové veci a pri práci mám možnosť sa stále v niečom zdokonaľovať a posúvať sa ďalej.  Práca ma veľmi napĺňa a do budúcnosti uvažujem o tom, že sa budem venovať  administratívnym službám a tiež ubytovaniu na Slovensku :)

Ak máte akékoľvek otázky píšte mi na kontakt@e-zeny.sk

 

SOŇA HLAVATÁ – virtuálna asistentka OZ E-ženy

S Gabi Revickou som sa prvý krát stretla na raňajkách s E-ženami v našom Materskom centre Podunajské Biskupice. Na stretnutí som sa dozvedela o možnosti práce ako virtuálna asistentka, a začala som sa o to viac zaujímať, keďže sa mi na materskej dovolenke žiadalo naučiť sa nové veci a oprášiť svoje pestré zručnosti.

S E-ženami som začala spolupracovať po workshope o virtuálnych asistentkách s Gabi Revikou a Bohunkou Ďurišovou. Ako Virtuálna asistentka OZ E-ženy sa venujem hlavne ich web stránke a iným administratívnym úkonom na základe požiadaviek.


Som maminou troch detičiek, s ktorými rada zájdem na bicykel, do prírody či zaplávať si.

Ak máte akékoľvek otázky píšte mi na adminka@e-zeny.sk

Líderky a ambasádorky E-žien

Keďže snahou nášho občianskeho združenia je ponúknuť ženám inšpiráciu, podporu a poradenstvo v rôznych oblastiach a aj kútoch Slovenska, s koordináciou činnosti a priblížením sa k vám nám pomáhajú:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Táto stránka používa cookies. Viac info