Hozhoni

Téma prednášky: Ako predávať svojmu dieťaťu len to žiadúce... práca rodiča na sebe – Limbický odtlačok.

Ako rozpoznať svoj limbický odtlačok a pracovať s ním?

Čo robiť, pokiaľ chcete pre svoje dieťa len to najlepšie?

Ako to urobiť, aby dieťa preberalo od vás to najlepšie?

Každý rodič chce pre svoje dieťa len to najlepšie a nechce robiť chyby. Limituje ho vlastné nastavenie minulosti. Limbický odtlačok je odpoveďou na otázky ako so sebou pracovať a predávať svojmu dieťaťu to najlepšie zo seba.

Dôležité informácie pre oboch rodičov, netehotné, tehotné ženy sa dozviete na prednáške.

Nikdy nie je neskoro vykročit novým smerom.

Profil:

Zuzana Hozhoni vedie transformatívne semináre „ZnovuZrodenia" a osobné terapie v Čechách a na Slovensku. Pravidelne publikuje svoje články v českej Regene a vo Vitalite na Slovensku. Jednou z jej učiteliek je Elena Tonetti, ktorej techniky a poňatie limbického odtlačku vyvíja a rozširuje novým spôsobom. Opiera sa pritom o svoje nenaučiteľné dary a talenty, rovnako ako o dlhoročnú prax v práci s ľuďmi. Vo svojej praxi sa venuje prepisu základných, často nevedomých nastavení človeka na úrovni 3 mozgov v oblastiach: počatie, tehotenstvo, pôrod, telo, vzťahy, intimita, sebaláska, partnerstvo, komunikácia, peniaze, životné poslanie, radosť, viera, boh, bohyňa, strava, kondícia mozgu...za účelom skvalitňovania života v smere slobody, prebudenia a rozšírenia vedomia. Výsledky tejto práce sú pozitívne trvalé zmeny v živote človeka, vedomé, radostné bytie a utváranie krásneho života na planéte.

Zuzana Hozhoni je taktiež autorkou a lektorkou programov a série seminárov:

„ Kompletný program pre prípravu na vedomé počatie svojho života aj dieťaťa – pre oboch rodičov"

„ ZnovuZrodenie Tela a Zdravia – prechod od cukru a ďalších nezdravých látok na prírodné sladidlá a živú stravu."

Najbližšie akcie v SR a ČR nájdete na: www.hozhoni.eu

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie