Hackli vám facebook? Viete, čo s tým?

Nemyslela som si, že je to bežná realita, ale pochopila som, keď som písala kamarátke a na každú moju správu prišla reakcia, že nebola doručená. O pár dní sa mi ozvala, že jej hackli Facebook aj Instagram a že nejaká indická firma už stihla cez jej konto využiť časť nelimitovaného rozpočtu pre svoju propagáciu.

Hackli vám facebook? Viete, čo s tým?

Moja kolegyňa Zsanett Berec na našich spoločných webinároch s obľubou každému opakuje, prečo máme venovať viac pozornosti svojmu webu a kľúčovým slovám, a pripomína, že sociálne siete sú super, ale nie sú našim majetkom ani náhradným miestom pre fotografie, pretože o ne môžeme kedykoľvek prísť. Stačí, keď majitelia zmenia pravidlá alebo sa stane niečo podobné ako Jasne Opavskej, mojej dlhoročnej priateľnici, ktorá je známa ako interiérová dizajnérka a jej firemný profil dosiahol na Facebooku nad 10 000 sledovateľov.

Rozhodli sme sa, rozšíriť informácie v našej e-poradni a pridať aj také informácie, na ktoré sme doteraz nepotrebovali hľadať odpoveď.

Preto vás chceme poprosiť, ak máte skúsenosť s hacknutým profilom a podarilo sa vám dopátrať k riešeniam, napíšte nám. Okrem toho, že by sme rady podporili slovenskú podnikateľku, s ktorou zrazu komunikuje len FB- automat a nevie sa dopátrať k riešeniu problému, by sme celú tému rady spracovali v spolupráci s našimi virtuálnymi asistentkami, ktoré máme v našom tréningu. Zbierajú odpovede, z ktorých vznikne nový článok. Veríme, že bude užitočný, no zostávame so želaním, aby sa nám v rámci našich životov a podnikaní podobné problémy vyhli.

S prianím všetkého dobrého, za E- ženy,
Gabi Revická

 

Zaujímajú vás iné naše newslettre?

Hackli vám facebook? Viete, čo s tým?

News zo sveta E-žien - aktívnejšie s E-ženami

 

Najnovšie aktivity

Prihlásenie