Je nutné byť vo vzťahu, aby sme mohli cítiť lásku?

Nový deň → nový začiatok, aspoň tak by to malo byť. Pravdou ale je, že pre mnohých z nás je začiatok dňa zaťažený novými problémami a myšlienkami z našej minulosti, a to často od chvíle, kedy sa prebudíme. Deje sa nám to až do takej miery, že 90 % myšlienok, ktoré nám behom dňa prejdú hlavou, sú podobné ako myšlienky z predošlého dňa. Niet divu, že sa akákoľvek zmena v našom živote zdá byť taká náročná.

Ako sa môžeme pokúsiť zmeniť budúcnosť, keď sa v skutočnosti neustále zaoberáme minulosťou?

Aby sme si túto novú budúcnosť, ktorá nebude zaťažená myšlienkami na minulosť vedeli vytvoriť, mohli by sme sa skúsiť vymaniť z kolobehu myšlienok a pocitov, v ktorých sme uviazli ako v sieti.

 

Je nutné byť vo vzťahu, aby sme mohli cítiť lásku

 

Dr Joe Dispenza pripravil nový kurz, ktorý je samozrejme, najprv zdarma.

Kurz prináša niekoľko otázok, nad ktorými stojí za to premýšľať:

  • Kedy sa cítite zamilovane?
  • Kedy sa cítite bohato?
  • Kedy sa cítite zdravo?
  • Je nutné byť s niekým vo vzťahu, aby sme mohli cítiť lásku?
  • Je potrebné mať peniaze k tomu, aby sme pocítili hojnosť?
  • Musí byť naše telo dokonale zdravé, aby sme sa cítili zdravo?

Drvivá väčšina z nás vyrastá pod vplyvom tradičného modelu reality - príčiny a následku. Potrebujeme najprv niečo dosiahnuť, niečo získať alebo si splniť cieľ (napríklad byť v harmonickom vzťahu), aby sme pocítili ten výsledný pocit, že sa nám daný cieľ splnil (napríklad byť zamilovaný).

V skutočnosti však nemusíme čakať na príčinu, aby sme mohli precítiť následok už teraz. Funguje to opačne - najprv treba cítiť výsledný pocit (následok) a potom sa môže zhmotniť aj náš cieľ alebo sen (príčina).

Úžasný prístup Dr Joea Dispenzu je prepojením neurovedy so skutočným ľudským potenciálom. Vysvetlí vám, ako môžete preprogramovať svoj mozog a začať žiť inak. Vďaka tomu potom začnete ľahšie tvoriť a získavať nové veci, ktoré si vo svojom živote skutočne prajete.

 

Je nutné byť vo vzťahu, aby sme mohli cítiť lásku

 

Kým ste?
Svet nereaguje na to, čo chceme, reaguje na to, kým sme. Máme dve možnosti, ako pristupovať k svojmu životu: buď ako obeť, alebo ako tvorca svojho života. Proces zmeny začína uvedomením si, že si môžeme vybrať.

Kto je Dr Joe Dispenza?
Je výskumníkom, chiropraktikom, rečníkom a autorom niekoľkých bestsellerov New York Times. Tisíce ľudí na celom svete obohatil svojimi poznatkami z oblasti neurovedy a ľudského potenciálu.

Prihláška na bezplatný úvodný kurz Formula, ktorý začína
už 28. novembra 2022.

Pre E-ženy a ich milé publikum spracovala Monika Pažitná v rámci tréningu pre profesionálne virtuálne asistentky a absolventka našich kurzov, ktoré aj vy môžete mať zdarma. Aktuálne termíny nájdete na ezeny.sk v Termínovníku na úvodnej stránke.

zdroj fotiek: freepik.com

 

Zaujímajú vás iné naše newslettre?

News zo sveta E-žien - aktívnejšie s E-ženami

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie