Máte svoju obľúbenú frázu? Aké frázy používa vaše okolie?

Máte svoju obľúbenú frázu?

Všímate si, aké frázy používa vaše okolie?

Jednou z obľúbených fráz, ktorú mnohí často používajú po dokončení nejakého rozprávania, zdieľania čohokoľvek, znie takto krátko:
„Takže - tak."

Nie nová a tiež veľmi otrepaná fráza, ktorú používajú zväčša moderátori na rôznych eventoch je:
„Odovzdávam slovo."

Veľmi často sa opakujúca veta, taká vetička, ktorá pravidelne zaznieva u ľudí, ktorí sa venujú duchovnému rozvoju: „Nepúšťa ma to TAM." Myslí sa tým - niečo mi bráni v ceste, neviem to teraz spraviť, nejde mi to, nepúšťa ma to tam...

 

Máte svoju obľúbenú frázu? Aké frázy používa vaše okolie?

 

Zaujímalo by nás, aké sú vaše obľúbené slovné spojenia, vety, alebo či ste si tiež všimli opakujúce sa frázy vo vašom okolí. Ak máte chuť, napíšte nám o nich.

Niektoré z menovaných fráz, vlastne všetky tri, sme začali používať v našom zdieľacom divadle, ktoré už nejaký čas výborne funguje v Limbachu a prajeme si, aby sme ho mohli začať realizovať aj v iných lokalitách. Ak by vás vábilo, dajte o sebe vedieť. Skúsime vás poprepájať s ľuďmi, ktorí sú z vášho okolia a môžeme začať so Zdieľacím divadlom vo vašej lokalite. Je to úžasná forma Arteterapie a zábavy. Niečo, čo je veľmi výživné, udalosť, na ktorú sa každý týždeň (niekedy aj celý týždeň) veľmi tešíme.

Zaujímalo by nás, čo vyživuje vás. Vidi Rita vo svojom kurze, ktorý venovala time managementu pre ženy, často svojim čitateľkám pripomína, obzvlášť maminám, aby si pýtali pomoc a priestor pre samú seba. Môžete si dopriať vzdelávanie, relax, pohybovú aktivitu, čokoľvek, čo potrebujete. Aspoň nejaký čas denne. Len keď ste sama nasýtená, viete dávať...

Rady by sme vám pri tejto príležitosti pripomenuli, že je priam škoda nevyužiť príležitosti pre vaše vzdelávanie. Ide o možnosti, ktoré sú aktuálne v ponuke prostredníctvom úradov práce. Je úplne jedno či ste zamestnaná, či podnikáte, či ste na materskej dovolenke alebo dobrovoľne nezamestnaná alebo ste evidovaná ako nezamestnaná na úrade práce. Takmer všetky cieľové skupiny sú teraz v množine obrovských príležitostí a môžete požiadať o preplatenie jedného kurzu, ktorý podporí vaše možnosti uplatnenia na trhu (v zamestnaní, v podnikaní, kdekoľvek). S jeho výberom vám rady pomôžeme. Okrem tých kurzov, ktoré máme na webe, pripravujeme MNOHO ďalších, ktorým zatiaľ hovoríme Podpulťáky.

Ak máte pocit, že vás to nepúšťa, alebo že vám v tom celom stojí nejaká prekážka a neviete prečo, napíšte nám, rady vám odpovieme na vaše otázky. Spýtajte sa, čo by vám pomohlo v tom vašom rozhodnutí. Najlepšie na našom bezplatnom webinári Ako mať naše kurzy zdarma.

To je z mojej strany dnes všetko.

Rada vám odovzdávam slovo, čiže rada prijmem vašu spätnú väzbu.

Takže tak.

S prianím krásneho dňa, v mene nášho tímu:
Gabi Revická

 

Zaujímajú vás iné naše newslettre?

Hackli vám facebook? Viete, čo s tým?

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie