Máte v lete veľa práce?

Ľudia sa nás občas pýtajú, ako kombinujeme prázdniny a prácu. Tiež sa na to pýtam našich virtuáliek, lebo ide prevažne o maminy, ktoré majú deti cez prázdniny doma. Rovesníčky alebo VA z nášho tímu, ktoré ešte nemajú deti, si organizujú čas podľa seba, hoci z vlastnej skúsenosti viem, že niet nad time management ženy. Ak si spomínate na minuloročné avíza o kurze, ktorý sme preložili od maďarskej online podnikateľky, prinášali sme pre túto cieľovú skupinu zaujímavé informácie. Ak ich nemáte, navrhujeme, prihlásiť sa do databázy, kde sa dozviete viac.

 

Máte v lete veľa práce?

 

Veľkú časť leta trávim s vnučkami, ale medzitým aj pracujem. Je pravda, že tým pádom nepracujem v úplne tradičných časoch, ale v takých, kedy je to pre môj osobný život priaznivejšie. Kedysi som od mojej maminy odpozorovala, že si prispôsobila svoj pracovný život tak, aby vyhovoval jej osobnému. Kým som chodila na základnú školu, pracovala ako tkáčka pre ľudovoumelecké výrobné družstvo. Dnes by bola reč o handmade a spadala by pod ÚĽUV. Mala som pred sebou príklad, ako to vyzerá, keď mama pracuje z domu. Vnímala som výhody aj nevýhody. Snažila som sa vylepšiť si tento vzor tak, aby boli výhody v prevahe. Zaujíma nás, ako to máte vy. Budeme rady, ak nám o tom napíšete, ale aj o tom, v čom by ste potrebovali poradiť. Ak by vás zaujímal môj tip, ponúkam vám článok, ktorý rada premietam do prednášky s rovnomenným názvom: Ako prispôsobiť pracovný život osobnému a nie naopak.

A čo teda robíme?

V E-ženách teraz hlavne otvárame rôzne individuálne kurzy pre záujemkyne, ktoré požiadali úrady práce o preplatenie vzdelávania a dookola opakujeme stále to isté:

Je to jedinečná príležitosť - môžete mať naše kurzy zdarma takmer všetci! Základná podmienka je, aby ste boli ŽENA s trvalým bydliskom na Slovensku. Je jedno, či ste zamestnaná, nezamestnaná, vydatá, rozvedená, slobodná, žena na materskej alebo na dôchodku, dobrovoľne nezamestnaná alebo majiteľka SRO alebo živnostníčka.

Ak nemáte ČAS na kurz v lete, je to v poriadku. Stačí si podať žiadosť, s ktorou vám pomôžeme. Aj tak ju treba odovzdať určitý čas pred začatím online kurzu. Čas, ktorý
na vzdelávanie budete potrebovať, si s vami prispôsobíme. Ak by vám nestačili informácie
z našich článkov o kurzoch zdarma - informácie nájdete v článkoch na úvodnej stránke ezeny.sk, tak vás pozývame na náš konzultačný webinár o našich kurzoch.

Želáme krásny koniec týždňa, dostatok času pre seba, pre svojich blízkych a pre vašu radosť.

Za E-ženy

Gabi Revická


P.S. Teší nás, že nás sledujete aj na Instagrame na účtoch ezeny.sk a virtualna.asistencia a že vám neunikli ani naše vtipné videá, ktoré pripravujeme s dcérami - s Niki Kolesár a Viki Revickou a to všetko okolo za výdatnej pomoci Zsanett Berec, Evky Bažíkovej, Mišky Chorvatovičovej a Zuzky Oršuľky.

 

Zaujímajú vás iné naše newslettre?

Hackli vám facebook? Viete, čo s tým?

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie