My vás, vy nás, spolu pre seba v neznámych vodách

Pamätáte sa na minuloročný newsletter o plaváku? Písala som o tom, že vždy, keď si idem zaplávať do jazier, tajchov alebo do mora, beriem si so sebou plavák a ako mi jedna priateľka povedala, že keď idem plávať s ňou, nemusím si žiadny plavák brať...

Tento rok sa mi to stalo zas. Znie to veľmi príjemne, počuť, vedieť, cítiť, že máme oporu a podporu v nejasných vodách. Je to presne ako v živote.

Aj keď sa učíme zvládať život čo najsamostatnejšie a preberať zodpovednosť za všetky naše pocity, emócie, skúšky, atď., je príjemné mať pri sebe niekoho, o koho sa môžeme oprieť, ak si nevieme poradiť.

 

My vás, vy nás, spolu pre seba v neznámych vodách

 

Našim prianím je, aby sme boli pre vás podobnou oporou aj podporou. Keď niečo neviete, môžete sa nás na to spýtať. Závisí od toho, či potrebujete poradcu, asistentku, alebo niekoho na zdieľanie. Mnoho našich služieb ponúkame zdarma. Pokiaľ ide o odbornejšie veci, tie sú spoplatnené, vďaka čomu je dávanie a prijímanie v energetickej rovnováhe.

Podobne je to s našimi webinármi, niektoré sú grátis, niektoré sú spoplatnené symbolicky ako napríklad konzultačný webinár o virtuálnej asistencii a o kurzoch, ktoré môžete mať úplne zdarma. Podobne aj Biznis Brunch, ktorý bude už 10.8.
o 9.30h a preberáme na ňom všetko o vašom novom alebo novodobom podnikaní.

Rady by sme vás poprosili o vaše spätné väzby k zábavným aj obsahovo hodnotným videám na Instagrame, ktoré nájdete aj na účte E-ženy, ale primárne na účte Virutálna asistencia. Veľmi nás teší, keď vieme, čo vám naša práca prináša.

S prianím krásnych dní,
za E-ženy a tím VA

Gabi Revická
Mimochodom, všimli ste si, že vyšiel rozhovor o Tantrických esenciách so Sandrou Epstein? Je celkom odvážny, veľmi užitočný pre ženy, otvára intimitu, do ktorej mala táto zrelá žena odvahu ísť. Nájdete ho na vilovo.sk, ale aj na našom novom kanáli na Spotify.

 

Zaujímajú vás iné naše newslettre?

Hackli vám facebook? Viete, čo s tým?

Prihlásenie