Zábavný príbeh tohto news nájdete až na konci

Zaujíma nás, čo by ste zo svojho pracovného stola rady zmietli a delegovali ďalej, keby ste mali komu. V našom tréningu pre VA zadávame rôzne typy úloh a pomohlo by nám vedieť, na ktoré zabúdame. Napadá vám niečo?

Stále platí, že sa aj vy môžete vzdelávať cez nás tak, aby vás to nič nestálo. Neveríte? Poprosili sme o referenciu jednu z našich absolventiek z Bratislavy.

,,Som Anna, požiadala som o preplatenie kurzu cez úrad práce, vyplnila som s E-ženami potrebný dokument a naozaj som mala celý kurz aj tréning pre profi VA preplatený. Venujem sa práci VA len pár mesiacov a vďaka skvelým lektorkám: Gabi, Niki a Zsani, som mala odvahu ponúknuť svoje zručnosti na podnikateľskom trhu.

Výsledok? Nestíham!!! Rozhodla som sa, že zvýšim svoje ceny a vytvorím si tím VA pod sebou, pretože mi bolo ľúto odmietnuť potenciálnych klientov.

Ak vás zaujíma, ako sa to celé môže udiať aj vám, navrhujem každej z vás dohodnúť si zopár konzultácií a kurzov u E-žien z vlastných zdrojov alebo to spravte ako ja a požiadajte o preplatenie príslušné úrady. Želám vám veľa zdaru."

 

Zábavný príbeh tohto news nájdete až na konci

 

Áno, je to jedno, či ste podnikateľka, mamina na materskej, zamestnaná osoba alebo naopak nezamestnaná osoba, prípadne dobrovoľne nezamestnaná žena. Dôležité kritérium v prípade kurzov u E-žien je, že ste ŽENA!

Na našom webinári – NAŽIVO pre VA a online podnikateľky vám o tom povieme viac. Ak vám termín nevyhovuje, môžete si objednať aj individuálnu konzultáciu.

Poďte s nami do vzdelávačiek, ktoré si môžete dokonca nechať aj preplatiť. Samozrejme, ak chcete, môžete sa s nami vzdelávať aj za vaše peniaze.

Dôležité je, či chcete.

Krásny letný čas vám prajeme v mene celého nášho tímu.

Za E-ženy
Gabi Revická, Niki Kolesár, Zsanett Berec, Evka Bažíková, Miška Chorvatovičová, Zuzka Oršulová a opäť aj Viki Revická, ktorá nedávno ukončila vysokoškolské štúdium, k titulu Mgr. Art. dostala cenu rektorky a kým odcestuje so svojim priateľom na stáž do Fínska a o jej mačičky sa bude do januára starať Gabi, a tak sa na pár mesiacov presunie z vidieckych destinácií do Bratislavy, tak dovtedy spolu s Niki pripravuje všelijaké vtipné aj zážitkové videá. A teda veríme, že aj potom...

 

Zaujímajú vás iné naše newslettre?

Hackli vám facebook? Viete, čo s tým?

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie