Čo o hosťkách aprílového Roka E-žien povedali iné ženy

Zuzka Banášová

,,Hoci je Zuzka Banášová známa ako absolútna špička medzi nezávislými kozmetickými poradkyňami Mary Kay, spoznala som ju úplne inak. Naša spoločná priateľka ma požiadala, aby som si prečítala jej rukopis o jej misiách do Indie. Hltala som slovo za slovom a nedočkavo čakala na ďalšie kapitoly jej rukopisu. Predstavovala som si ju ako životom zničenú ženu, ktorá zachraňuje životy ľuďom na druhej strane sveta a niečo podobné robí pre tretí sektor na Slovensku (má svoju vzácnu organizáciu, ktorá hľadá riešenia pre bezdomovcov pre ich dôstojnejší život). Dohodli sme sa na stretnutí. Ovplyvnená mojim predstavami, vyhliadala som ženu plnú vrások, pomenej upravenú... Zrazu vedľa mňa zastal ružový mercedes s logom MK a vystúpila z neho krásne upravená mladá dáma s dlhými čiernymi vlasmi, štíhla ako laň a mne padla sánka. – Ty si Zuzka Banášová? Usmiala sa a venovala mi pohľad plný pokory. Pohľad, v ktorom je mimoriadne silný príbeh. Medzi nami E-ženami, som vďačná, že vám ju smiem predstaviť. P.S. poniektoré z nás bude pred Rokom E-žien líčiť tentokrát aj Zuzka (nezabudnite sa v prípade záujmu na líčenie nahlásiť)."

Gabi Revická

Prečítajte si aj Príbeh Zuzky Banášovej. 

Andrea Mozolová

,,Ajku Mozolovú poznám celú večnosť! Zdá sa mi to len nedávno, keď bola u mňa na návšteve v Londýne, alebo ako sme si brušká porovnávali so svojimi prvorodenými... Bola pre mňa vždy inšpiráciou ako žena, matka, priateľka, manželka a manažérka, manažovanie jej naozaj ide! Vie zmanažovat seba, ľudí okolo, rodinu aj prácu tak, aby z nej vyťažila čo najviac a stále zostala v rovnováhe. Mala som tú česť starať sa o jej mladšiu dcérku v mojej škôlke,vždy mi vedela s láskou podať aj konštruktívnu kritiku. V poslednej dobe vo mne prebudila maliarsky talent. Milujem jej hodiny maľovania a ani som nevedela, že viem maľovať. Ukázala mi, že je dôležité sa zastaviť a ponoriť sa do seba. Nájsť si čas proste len pre seba! Ajka žije svoj život naplno. Som nesmierne rada, že prijala moje pozvanie do sveta E-žien, a že vďaka nej sa naša komunita rozrastá o ďalšiu hodnotnú ženu. Je krásne, keď sa ľudia neboja a idú si za svojimi snami."

Lucia Gomez

Prečítajte si aj Príbeh Andrei Mozolovej.

 

Marcelka Špalková

.

 

,,Marcelku som spoznala asi pred dvomi rokmi a veľmi som si ju za ten čas obľúbila. Bola súčasťou úžasného tímu ľudí, ktorí napomáhajú v osobnostnom rozvoji. Jej usmievavá, vždy energická nálada a láskavý prístup vie dokázať zázraky. Dokáže dávať krásne spätné väzby, ktoré vedia povzbudiť a sú konštruktívne, takže aj keď vám niečo napr. zo šatníka skritizuje, je to vždy len prínosné. Svoju vášeň k oblečeniu a farbám dokázala krásne doviesť až k jej výnimočnému biznisu a ako stylmejkerku som si ju veľmi pochvaľovala. Okrem toho, že poradí, aký ste typ čo do farieb a strihu, nemá problém vyhádzať vám polovicu šatníka a behať s vami po obchodoch aj pol dňa. Odvtedy rada nakupujem a viem si odhadnúť, čo mi sedí. Jej služby vrele odporúčam (príklad našej spolupráce nájdete na facebooku) a ešte viac jej priateľstvo."

Tamara Osaďanová

 Prečítajte si príbeh Marcely Špalkovej.

 

.

Valéria Petrová

„S touto ženou sme v rámci mojej cestovky vyprodukovali more spokojných dovoleniek na chatách a chalupách Slovenska, neskôr prevzala vzdelávanie pre ubytovateľov a uplatnila svoje bohaté skúsenosti z rokov, keď viedla historicky hotel pre jednu Švajciarku. Viedli sme turistickú políciu a vybavovali v cestovnom ruchu čokoľvek nemožné (www.petrova.tricio.sk). Dnes sa primárne venuje inteligentnému spôsobu financovania a tvrdi, ze svoje job-y snov ochutnala. Jedine, čo by možno ešte skúsila, je precestovať Európu a viesť pri tom kamión. S Valikou, našou východniarskou spojkou, je možné všetko! Predstavíme vám ju s veľkou radosťou na utorkovom Roku E-žien."

Gabi Revická

 

 

 

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie