Čo o Roku E-žien povedali naše aprílové hosťky?

„Inšpirácia, pokora, podpora, prajnosť. Týmito slovami by som vystihla Rok E-žien. Je jedno, či už svoje sny žijete, alebo sú tajné, zabudnuté, neobjavené, myslíte, že sa nikdy nesplnia, E-ženy vám ponúknu priestor a podporu, veľa skvelých kontaktov a priateľstiev. Keď niekto robí srdcom, je to cítiť."
Marcela Špalková

„E-ženou som už 6.-ty rok, ale atmosféra stretnutia je pre mňa stále neopakovateľná!! Toľko energie, krásnych a úspešných žien, mňa osobne posúva stále viac dopredu. Som nesmierne vďačná, že som včera mala možnosť, doslova poviem, stretnúť OSOBNOSTI! Každá žena si podľa mňa zaslúži úctu a podporu, ak sa rozhodne niečo pre seba i svoju rodinu urobiť. Je úžasné, ak sa vieme podporiť, pomôcť si, usmerniť, a niekedy aj vyplakať sa na pleci tej druhej. E-ženy sú proste ÚŽASNÉ!!!"
Valéria Petrová

„Za mňa, to, že je Rok E-žien inšpiratívny, naozaj nie je len fráza. Pre mňa to bolo hlavne o tom!!! Výborná kombinácia správnej ženskej energie v osôbkach od organizácie, prezentácie, podpory, až po hostí a účastníkov. Ja naozaj neviem, čím to je, ale nie je to náhoda, že po stretnutí s E-ženami som opäť „plná" plánov :) Mňa to s vami veľmi bavilo!"
Andrea Mozoľová

„Veľmi pekne ďakujem za pozvanie na tak príjemný podvečer, ako som mala možnosť zažiť na E-ženách v utorok. Neformálne, priateľské a inšpirujúce stretnutie žien, ktoré sa chcú „porozprávať", zdielať svoje skúsenosti, úspechy i neúspechy. Bol to pre mňa oddych, ale zároveň aj motor k ďalšej práci. Želám všetkým ženám len to najlepšie, radosť a pohodu po každej stránke a ešte raz ďakujem!“
Zuzana Banášová

 

Prečítajte si aj:

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie