Klub Virtuálne asistentky

E-ženy pôsobia na Slovensku už viac ako 12 rokov. Pod týmto občianskym združením vznikol Klub Virtuálnych asistentiek, ktoré sa v tých časoch stretávali osobne, aby zdieľali svoje skúsenosti, zručnosti a strasti. Časom klub zanikol, ale projekt virtuálnej asistencie sa rozvinul do podoby, akú dnes môžete vidieť na našich webstránkach.

 

Klub Virtuálne asistentky

 

Cieľom Klubu Virtuálne asistentky bolo zvyšovať povedomie o tomto online podnikaní, vzdelávať virtuálne asistentky, pomáhať im uplatniť sa na rastúcom trhu práce a nájsť tak rovnováhu a slobodu v pracovnom i osobnom živote.

Partnermi Klubu boli aj podnikatelia, ktorým sme umožnili spoznať profesiu virtuálnej asistentky, možnosti jej využitia a efektívneho delegovania práce.

 

Akým témam sa venujeme v rámci projektu virtuálna asistencia a v čom vám vieme pomôcť?

 

Klub virtuálne asistentky

 

Hlavný zámer projektu je podporovať virtuálne asistentky a virtuálnych asistentov v ich sebarealizácii a uplatnení, t.j. podporiť ich spoluprácu s podnikateľmi a podnikateľkami, ktoré podnikajú alebo začínajú podnikať online.

 • Kto je a čo robí virtuálna asistentka?
  Otázky o náplni práce virtuálnej asistentky vám najlepšie zodpovie naša mentorka Niki v bezplatnom webinári, ktorý nájdete TU, príp. vložte do svojho vyhľadávača kľúčové spojenie „virtuálna asistencia“ a určite nájdete informácie, ktoré potrebujete.

 • Ako sa stať virtuálnou asistentkou?
  Ak máte skúsenosti v administratíve, ovládate pravopis slovenského jazyka a chcete skúsiť prácu virtuálnej asistentky, najjednoduchším riešením je absolvovať kurz, v ktorom získate minimum zručností pre virtuálnu asistenciu a čo by mala mať každá VA v malíčku. Chcete sa rozvíjať v konkrétnej oblasti? Aj pre vás máme riešenie na mieru a Gabi vám poradí, ako postupovať ďalej - napríklad aj prostredníctvom mentoringu Čo viem, čo chcem. Pýtajte sa, čo potrebujete vedieť a dostanete odpoveď.

 • Ako si nájsť virtuálnu asistentku?
  Podnikáte a hľadáte riešenie, ako odbremeniť od práce, ktorú za vás môže vykonať niekto iný? Virtuálna asistentka vám vyčistí stôl, vytvorí priestor, aby ste sa mohli venovať tým aktivitám, ktoré vám prinášajú zisk. Vy sa tak môžete venovať podnikaniu a svoj biznis rozvíjať ďalej a bez stresu.

  Virtuálna asistentka vás môže odbremeniť od veľkého množstva činností. Je na vás, ktoré oblasti vášho podnikania posuniete na virtuálny stôl vašej asistentky.

  Naša podpora pre vaše podnikanie súvisí s vašimi dopytmi. Ak vás zaujíma oblasť podnikania, ktorú ste na tomto webe nenašli, kontaktujte nás cez kontaktný formulár alebo si pozrite ďalšie aktivity v rámci OZ ženy.

 • Ako si virtuálna asistentka nájde klienta?
  Už počas kurzu si virtuálna asistentka môže pripravovať svoje návrhy a príspevky na sociálne siete a spôsob ako zviditeľniť svoje talenty. V E-ženách sa stretávajú obe strany záujmu: virtuálky a aj podnikateľky/podnikatelia, ktorých spojí obojstranný záujem rásť vo svojom podnikaní. E-ženy podporujú vzájomnú spoluprácu a vytvárajú príležitosti pre prepájanie (networking).

 • Ako spolupracovať s virtuálnou asistentkou?
  V rámci našej organizácie školíme a trénujeme VA aj online podnikateľov tak, aby bolo podnikanie zábavnejšie a slobodnejšie. Naším cieľom je na jednej strane poskytnúť virtuálkam zázemie a profesijný rast a na strane druhej odbremeniť podnikateľku/podnikateľa a tak sa venovať svojmu podnikaniu.

  V rámci spolupráce s VA je možnosť pracovať aj na dohodu, na krátky čas na autorskú zmluvu (vo veľmi špecifických prípadoch), ale väčšina podnikateľov víta spoluprácu s virtuálkou prostredníctvom živnosti (živnostenský list alebo sro).

 

Uvedomujeme si naše poslanie. Sme ženy, matky, manželky a často hľadáme cestu ako ísť ďalej s úsmevom na tvári, milovať svoju rodinu a aj profesionálne rásť. Skúšame nové veci, aby sme si uľahčili život alebo sa posunuli vpred. Virtuálna asistencia je jedna z možností, ako skĺbiť svoje rodinné záväzky s pracovnými povinnosťami, a pritom zostať sama sebou. Poďte rásť s nami.

Teším sa na našu budúcu spoluprácu

Dana Straková

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie