Optimálny deň virtuálnej asistentky

Môj pracovný deň sa odštartuje o 5:45 budíčkom. Do 7:45 stihnem ranné rituály so synom, aj nakúpiť čo treba. To vnímam ako veľkú výhodu, nakoľko pri dochádzaní do práce do Bratislavy som tento čas trávila v aute v kolónach. Homeoffice mi šetrí čas, nakoľko nemusím cestovať. Následne mám do 11:30 priestor na prácu alebo varenie. Varím často, nakoľko máme v rodine špecifické diétne opatrenia a je nemožné prestravovať sa v teréne počas dňa. Z rovnakého dôvodu prichádza syn domov na obed. Poobedie so synom je do istej miery stereotypné, ale ako to pri deťoch býva, prídu momenty, kedy treba veci prispôsobiť nečakaným udalostiam. Tu vidím ďalšiu výhodu. Moja práca je flexibilná a nemusím sa jej v presne stanovený čas venovať. Počas týždňa mám viac krát voľné hodiny, kedy sa môžem venovať práci virtuálnej asistentky, keď je syn napríklad u starých rodičov, alebo s mužom, ak príde načas z práce. Moja práca mi dáva možnosť skĺbiť starostlivosť o rodinu a aj sebarealizáciu v práci, čo je pre mňa naj. 


Z načrtnutej predstavy ideálneho dňa podnikateľky vyplynulo, že mi vyhovuje flexibilná pracovná doba. To pravdepodobne predurčí aj činnosti, ktorým by som sa ako virtuálna asistentka mohla venovať. Som zodpovedná a mám sebadisciplínu, nemám problém pracovný čas rozplánovať tak, aby som do termínu stíhala. Považujem sa za starostlivú, spoľahlivú, empatickú, lojálnu a vytrvalú osobu so zmyslom pre povinnosť. Nebránim sa ďalšiemu vzdelávaniu. Práve naopak. Po šiestich rokoch na rodičovskej dovolenke pociťujem hlad po nových vedomostiach. Motivuje ma, keď mám zamestnanie nielen pre výplatu, ale aj pre prácu samotnú. Keď ma myšlienka projektu nadchne a je v súlade s mojimi hodnotami, viem oddane na nej pracovať aj v rámci voľného času. Tieto moje vlastnosti ma pravdepodobne predurčujú na to, aby som bola niekomu nápomocná pri dosahovaní jeho cieľov.

 

Veronika Tarhovická

 

Zaujímajú vás webináre a kurzy Virtuálna asistentka, Koľko zarába virtuálna asistentka alebo si chcete len overiť, či by vás táto práca zaujímala a informujete sa o Bezplatný webinár pre Virtuálne asistentky?

Pre podnikateľov, ktorí hľadajú spôsob, ako spolupracovať s virtuálnou asistentkou, odporúčame kurz UMENIE DELEGOVAŤ.

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie