Tajomstvo šamanov prezradené!

Ako sa prebudiť z 3 nočných môr ľudstva a dovoliť si snívať?


,,Koho život žijeme? Kam smerujeme? Sme to naozaj my, kto tvorí a rozhoduje sa o našom živote? Prestaňme žiť príbehy aAko sa prebudiť z 3 nočných morí ľudstva a dovoliť si snívať? sny iných a začnime si písať svoj vlastný životný scenár," vyzýva nás Allberto Villoldo.


Podľa starých šamanov sa každý človek rodí s dvoma knihami. Striebornou a zlatou. Jedna kniha je už popísaná. Je to ako, keď veríte na osud. Stalo sa mi to, lebo je to môj osud. Možno. Ale, čo ak si vďaka sile mysle môžeme začať písať tú druhú knihu? Tú zlatú, ktorá je úplne prázdna. Nato, aby sme si vytvorili realitu pomocou svojho snívania, je potrebné zobudiť sa
z nočnej mory, ktorú často žijeme.


Alberto tvrdí, že je potrebné prebudiť sa z troch kolektívnych nočných morí. Prvou nočnou morou je láska. Celý život hľadáme lásku, chceme sa ňou neustále obklopovať. Ako bezpodmienečnú lásku vnímame napríklad na začiatku vzťahu. Po istom čase však chceme druhého človeka meniť na náš obraz, neprijímame ho takého aký je. Prvým krokom je pochopiť, že treba začať láskou k sebe samému. V BEZPLATNOM, avšak časovo limitovanom webinári, na ktorý vás pozývame (je dostupný len do 23.1.2022) Alberto Villoldo objasnil, o čom je druhá nočná mora - bezpečie a tretia - nesmrteľnosť.

 


Čo s našimi nočnými morami?

Mali by sme sa našim nočným morám prestať vyhýbať. Všetky nočné mory by v nás mali precitnúť. Dôležité je uvedomenie, pretože až následne po uvedomení si, dokážeme niečo zmeniť.
Nezmierme sa s nočnou morou, ktorú snívajú a žijú ostatní. Vysnívajme si život, aký by sme chceli mať, život plný odvahy. Áno, najdôležitejším aspektom je odvaha, ktorá je nevyhnutná pre šťastný život, po ktorom všetci túžime.


Alberto Villoldo popisuje štyri cesty, ako sa stať novým človekom a byť nesmrteľný:

  1. Cesta hada - odkladanie minulosti, ako had odkladá svoju kožu
  2. Cesta jaguára - ako sa staneme neohrozenými, zbavíme sa strachu, lebo strach je náš najväčší nepriateľ. Tak, ako sa jaguár ničoho nebojí, je neohrozený, pretože v prírode nemá predátora.
  3. Cesta kolibríka - ako sa staneme stelesnením pokoja. Ak nájdeme stíšenie, nemusíme sedieť v meditácii, aby sme sa stíšili. Príkladom pre nás môže byť Alberto, ktorý sa naučil byť v meditácii 23 hodín denne. Opustíme všetky závislosti (utrpenie, bolesť, zlosť, pomsta) a tak, ako kolibrík pije len čistý nektár, môžeme aj my žiť len v kráse, múdrosti, radosti a láske.
  4. Cesta orla - ako prekonáme prekážky. Učíme sa, že v živote neexistujú prekážky, ani žiadne bloky. Ak narazíme na prekážku, tak sa nad ňou povznesieme. Vzlietneme o niečo vyššie a preletíme ju.

Aby sme dokázali nebrať život osobne, nám pomôže naučiť sa ďakovať za lekcie, ktoré nám prináša, naučiť sa netúžiť po pomste a milovať bez podmienok.

Pozrite si bezplatný webinár, na ktorom vás Alberto Villoldo prevedie učením, ako sa stať novým človekom, tak, ako ho to učili liečitelia a šamani na jeho cestách. 


Mimochodom, poznáte tento šamanský test? Je veľmi užitočné, hľadať v sebe odpovede na otázky:

  1. KTO SOM?
  2. ODKIAĽ SOM?
  3. KAM MIERIM?

 

Tento článok pripravili v rámci Tréningu pre profi VA pod vedením Gabi Revickej:
Michaela Chorvatovičová a Miroslava Bernáthová

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie