Čo viem, čo chcem - audioukážka mentoringu s Gabi Revickou

  • Baví vás, čo vás živí? Živí vás, čo vás baví?
  • Aké by bolo, robiť, čo ma baví alebo v tom rovno podnikať?
  • Dajú sa moje talenty a zručnosti prepojiť so sebarealizáciou?

 

Čo viem, čo chcem - audioukážka mentoringu s Gabi Revickou

 

Všetci v sebe nosíme zručnosti a talenty. S niektorými pracujeme a rozvíjame ich vedome, o iných možno ani netušíme, pretože ich berieme ako samozrejmosť. Ako prepojiť naše silné stránky s tým, čo by nám dávalo zmysel a bolo uchopiteľné v rámci sebarealizácie?

Gabi Revická ponúka na základe dlhoročných skúseností službu vo forme mentoringu, ktorý nazvala veľmi výstižne ČO VIEM, ČO CHCEM. Kedysi ju prostredníctvom podobného cvičenia podporil jej priateľ, čoho výsledkom bolo dlhoročné podnikanie
v oblasti cestovného ruchu. Je to jeden z výborných nástrojov pre podporu startupov.

 

Čo viem, čo chcem - audioukážka mentoringu s Gabi Revickou

 

Celému mentoringu predchádza spísanie dvoch zoznamov

Prvý zoznam má obsahovať všetky naše zručnosti, t.j. všetko, čo vieme, bez ohľadu na to, či to považujeme za dôležité alebo nie. Môžu to byť aj celkom bežné veci, ktoré ani nevnímame ako talent alebo zručnosť, pretože sú nám prirodzené. Druhý zoznam má obsahovať všetko, čo si vieme predstaviť, že by sme chceli alebo mohli robiť a to bez ohľadu, či je to v danom okamihu dosiahnuteľné alebo reálne. Môžno budeme prekvapení, ako všetko do seba môže začať zapadať. Gabi to zvykne opisovať vo svojom príbehu, keď si do svojich "čo chcem" napísala, že by chcela viesť hotel. Neskôr skladačka zapadla. Stala sa majiteľkou cestovnej kancelárie a začala podnikať v cestovnom ruchu. Neviedla hotel, ale veľmi úzko s hotelmi spolupracovala.

 

Čo viem, čo chcem - audioukážka mentoringu s Gabi Revickou

 

Pri tomto cvičení je veľmi dôležité mať otvorenú myseľ. Naše myšlienky majú silnú moc. Gabi sa v úvodnom popise pre mentoring Čo viem, čo chcem zmieňuje, že je dobré vedieť, ako s myšlienkami disponovať. Prináša možnosti, vďaka ktorým spoznáte, aké nástroje použiť a zistiť, ktoré talenty máme prirodzené a o ktorých si to len myslíme.

Pozývame vás na rozhovor - ukážku mentoringu, ktorý je vhodný, ak riešite startup alebo by ste chceli pochopiť vlastnú nespokojnosť a rozhodnete sa pre nové výzvy. Cvičenie vám možno napovie, ako prepojiť svoje talenty a zručnosti s prácou, ktorá vás baví, ako nájsť cestu k sebarealizácii tak, aby vás to, čo robíte zároveň aj napĺňalo a vystihovalo vašu osobnosť.

Ide o rozhovor s mladou českou podnikateľkou, ktorá otvorene definuje, aké sú jej talenty 
v spojení s tým, čo jej v živote prináša radosť a aké sú jej predstavy o ideálnom bytí. Rozpráva príjemným očarujúcim hlasom - a už tu Gabi upozorní na silný talent, ktorý má v hrdle. A toto je práve jedna z tých vecí - obrovský talent, ktorý si často sami ani neuvedomujeme, že ho máme.

 

Čo viem, čo chcem - audioukážka mentoringu s Gabi Revickou


V rozhovore zaznieva aj otázka respondentky smerom k sebe samej: ,,Ako veľmi to žijem už teraz? Sú niektoré aspekty mojich plánov už v procese?"

Želáme vám príjemné počúvanie. Celý rozhovor si môžete vypočuť priamo TU. 

Ak vás zaujíma mentoringová služba s Gabi, podrobnejšie informácie s objednávkou nájdete v článku Čo viem, čo chcem, ktorý vedie k pochopeniu našej cesty a predovšetkým k odhaleniu, či ste spokojné s odpoveďami na otázku, či vás živí vás, čo vás baví?

Spracovali:
Lenka Semethová a Michaela Chorvatovičová

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie