Andrea Travničková

ANDREA TRÁVNIČKOVÁ - poradkyňa OZ E-ženy

Primárnou oblasťou môjho pôsobenia sú už viac ako 25 rokov médiá, PR a komunikácia. Som autorkou série odborných workshopov z oblasti PR a spoluautorkou odborných PR konferencií s medzinárodnou účasťou. Od roku 2011 sa venujem individuálnemu koučingu. Inšpirujem a sprevádzam svojich klientov na ceste ich osobného a profesionálneho vývoja. Pracujem ako lektorka v Autorskej škole Literario. V rokoch 2015-2016 som vykonávala prácu Ambasádorky OZ E-ženy, v súčasnosti pôsobím ako  poradkyňa OZ E-ženy.

Išpirujúci koučing pre individuálnych klientov - pomáha klientom nachádzať ich skutočný potenciál, talent, zdroje radosti.

Poradenstvo v oblasti public relations - tvorba stratégií, interné PR, krízové PR, komunikácia v procese zmeny, mediálne tréningy.
Konzultácie v oblasti komunikácie, PR a marketingu, špeciálny tréningový program pre hovorcov formou koučingu - individuálny prístup
Sprevádzanie klientov v období prijímania dôležitých rozhodnutí v osobnom aj pracovnom živote. Inšpiratívne stretnutia pre ženy.
Ako sa naštartovať, kde hľadať zdroje energie a radosti keď je všetko nanič - koučing.
Kompletnú ponuku nájdete na www.andreatravnickova.sk

Pre mamičky na materskej dovolenke a nezamestnaných pracujem s výrazným cenovým zvýhodnením. Neváhajte sa spýtať na možnosti.

Mgr. Andrea Trávničková
travnickova.andrea@gmail.com 

Prečítajte si aj rozhovor s Andrejkou na online portáli Ženy v meste

 

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie