Gabi Revická

Gabi Revická - spoluzakladateľka E-ženy, od roku 1996 pôsobila v službách cestovného ruchu (vlastná cestovka so špecializáciou na Slovensko, vzdelávanie ubytovateľov, propagácia Slovenska, nekomerčné projekty Poznáš svoju krajinu, Bohom zabudnuté miesta Slovenska, Celonárodné školenia pre ubytovateľov, Babská jazda, atď.). AMIS jej v roku 2002 venovala cenu za najlepší podnikateľský projekt roka podporený mikropôžičkou, v roku 2007 ju nadácia Integra vyslala do Madridu ako reprezentantku ženských podnikateľských projektov.

Vyšli jej tri dvojjazyčné tituly o Slovensku: Ukážem Ti Slovensko I, II a Tipy na výlety po Slovensku a z jej beletrie je známa knižka Momenty zo života vydatej ženy a Juliet a tá druhá. V rámci autorských aktivít vytvorila spolu s Andreou Trávničkovou projekt Literario.eu - autorskú školu.


Oblasti poradenstva, ktorým sa venuje:


- Poradenstvo pre začínajúce podnikateľky a podnikateľov

- Poradenstvo pri určovaní rozmeru firmy

Ako prosperovať vďaka svojmu talentu

Ako písať texty pre webstránky

- Ako založiť cestovnú kanceláriu, Ako založiť cestovnú agentúru

- Čím sa odlíšiť na trhu, ako sa špecializovať

- Ako vydať knihu? Kto je môj čitateľ?

- Emočný koučing pre ženy

- Štandardný koučing

 

Prehľad o cenách a konzultáciach nájdete na firemnej stránke

Kontakt: grevicka@tricio.sk

 

************************************************************************************************

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie