Mgr. Monika Chybová

Lektorka e-poradne pre tému Ako robiť rozhovory

Lektorka e-poradne  pre tému  Ako robiť rozhovory

Mgr. Monika Chybová vyštudovala Filozofickú fakultu UK, odbor prekladateľstvo - tlmočníctvo, nemčina-holandčina. Počas štúdia sa stala externou prispievateľkou denníka Pravda a týždenníka Moment, kde sa venovala najmä spotrebiteľským témam. Po štúdiu sa zamestnala v Bratislavskom večerníku a popri tom naberala prvé televízne skúsenosti v regionálnej televízii Bratislava – Nové mesto. Z Večerníka prešla do denníka Nový čas, kde pôsobila od roku 2001 až do roku 2010 na rôznych postoch. Najskôr ako regionálna redaktorka na oddelení Bratislava, neskôr ako redaktorka ekonomického a spotrebiteľského oddelenia. Od roku 2003 viedla spotrebiteľské a zahraničné oddelenia (zahraničná politika a šoubiznis) a prispievala so pravidelných príloh denníka. Popri tom sa externe venovala písaniu scenárov a publicistike v TV Markíza. Od roku 2010 pracovala v denníku PLUS Jeden deň. Najskôr v ženskom týždenníku PLUS 1 deň pre ženy, kde sa venovala rozhovorom, šoubiznisu a publicistike, neskôr prestúpila ako vedúca na oddelenie Servisu a domácej politiky. Odtiaľ v roku 2012 prešla do Centra spravodajstva verejnoprávnej televízie. Od roku 2013 pracuje ako redaktorka v najčítanejšom ženskom magazíne Nový čas pre ženy. Venuje sa hlavne rozhovorom, príbehom, zdravotným a detským rubrikám aj aktuálnym témam. Popri tom píše vlastný blog, vedie svoju oficiálnu facebookovú stránku a príležitostne spolupracuje ako lektor na mediálnych tréningoch.

Vo voľnom čase študuje angličtinu, číta, cvičí jogu, bodyART a FlyFit a hovorí o sebe, že 24 hodín denne 7 dní v týždni pracuje ako rodinný a detský kouč a motivátor amatér, animátor, kuchár a S.O.S. Dievča v rodine pre všetko :)))

Monika vedie workshop: Ako robiť rozhovory pre web-stránky

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie