Ako vložiť pečiatku a podpis do dokumentu?

 

Je to úplne jednoduché. Požiadajte vášho klienta, aby vám poslal svoju pečiatku v obrázkovom formáte v tvare JPG, t.j. nech opečiatkuje papier so svojim podpisom, odfotí s mobilom a pošle na váš email. 

Ako vložiť pečiatku a podpis do dokumentu?

Obrázok si uložte do svojho počítača a kliknite ľavým tlačidlom myši na ikonu obrázku a stlačte Ctrl+C. Následne prejdite do požadovaného dokumentu a kliknite ľavým tlačidlom myši tam, kam potrebujete vložiť pečiatku a stlačte Ctrl+V.

Dá sa to však urobiť ešte jednoduchšie. Kliknite ľavým tlačidlom myši na ikonu obrázku a potiahnite ho do otvoreného dokumentu. Obrázok sa načíta, hotovo.

Takisto vložíte pečiatku aj do Google dokumentu, či dokumentu vytvoreného v Canve.

TIP: Ak pracujete aj s programom Adobe Illustrator, v ňom si viete otvoriť aj dokument vo formáte PDF a úplne jednoducho podľa popisu vyššie si vložíte pečiatku do daného dokumentu, ktorý si následne viete uložiť v požadovanom formáte.

 

Spracovala: Andrea Máteffy

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie