Ako zarobiť na Amazone

Ako zarobiť na Amazone alebo ako podnikať medzinárodne?

Ak máte dobrý nápad a zaujímajú vás, koľko jestvuje možností speňažiť ho a predať cez internet, neváhajte. Internet je trh, ktorý nepozná obmedzenia. Ak komunikujete s medzinárodnou klientelou, máte mnohonásobne lepšie šance. Mnoho úspešných podnikateľov, ktorí predávajú svoje služby alebo výrobky cez internet tvrdí, že je škoda obmedzovať svoje pôsobenia na malých trhoch. Poďte do sveta a podnikajte medzinárodne. Internet nepozná hranice!

Miloslav Ježo, úspešný mladý muž, bude lektorom workshopu Ako zarobiť na Amazone alebo ako podnikať medzinárodne. Predáva produkty pod vlastnou značkou. Celé svoje podnikanie zrealizoval z domoviny, čo však naozaj potreboval bol čas, úsilie a dôslednosť.

O postupnosti, ktorú pre svoje podnikanie zvolil, bude hovoriť v rámci workshopu, ktorý je vytvorený špeciálne pre E-ženy, ich partnerov, priateľov, ale nie len pre členky OZ E-ženy.

Chcete vedieť, ako speňažiť dobrý nápad a predávať vašu službu, či produkt cez internet? Nemusí to byť dokonca ani váš produkt, stačí, keď ste presvedčený o jeho kvalite a máte nápad, ako ho uviesť na trhu. Dôverujte vo vlastné nápady a objavte spôsob, ktorým ich môžete ponúknuť celému svetu.

Lektor workshopu:

Miloslav Ježo  pracoval väčšinu svojho života ako zamestnanec. Na začiatku roka 2014 sa rozhodol osamostatniť a odvtedy sa venuje podnikaniu na plný úväzok. Okrem recruitingu v oblasti IT sa jeho spoločnosť Cleveronia s.r.o. zaoberá predovšetkým online podnikaním na Amazon.com. Vytvára vlastné produkty a predáva ich pod svojou vlastnou značkou na najväčšom maloobchodnom portále v USA. O tom ako sa dá takéto podnikanie vytvoriť napísal aj svoj prvý ebook – Návod na zarábanie cez Amazon.

Dovoľujeme si vás upozorniť, že obsah workshopu nebude zameraný na predaj kníh cez Amazon, lektor sa nám však bude výdatne venovať ohľadom témy predaj produktov na Amazone.

ROZHOVOR S MILOSLAVOM JEŽOM - Ako preraziť na americkom online trhu z pohodlia slovenskej obývačky


Termín: 2.12.2015, 14.00- 17.00 hod.

Cena pre členky OZ E-ženy: 49€

Bežná cena: 65€

Pokiaľ si kúpite oba workshopy spolu - cena za dva workshopy v jeden deň je pre členky OZ E-ženy 63€, pre nečlenky 89€.

 

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie