Autorská škola Literário: Autorské písanie – čas pre vašu tvorbu, čas pre písanie knihy

Pozývam vás na celodenné autorské stretnutie venované výhradne písaniu. Ak budeme chcieť, stretneme sa opäť a porovnáme, kam sme sa s písaním knihy dostali.

                        Hravé písanie v tráve
                        nemusí byť to pravé,
                        O čo ide? Veď práve.

Mám rada hru s rukopismi, ich proces premeny, dozrievania, očisťovania. Bláznivé hranie sa s nimi. Budeme spolu zdieľať, kam chceme posunúť rozpísané rukopisy, či akúkoľvek autorskú tvorbu a potom sa pustíme do nerušeného písania. Je jedno, či ste sa rozhodli písať poviedku, novelu, román, akýkoľvek typ textu, ktorý potrebujete začať, dokončiť alebo prepísať do vhodnej podoby.

Termín: 26.7.2016 , stretávame sa o 8.30hod, lúčime sa o 18.30hod

Miesto: Klub Literárnej a prázdninovej spoločnosti Tricio v Senci. K dispozícii máme celé prízemie s kuchyňou, v prípade dobrého počasia aj dvor s posedením.

Cena za workshop: 45€ Cena za stravu: 15 € strava a nápoje

Strava, ktorú vám ponúkame je výnimočná a pestrá, bude zabezpečená počas celého stretnutia (zdravé nátierky, polievka, obed a dezert z dielne biomatka.sk). Čerstvá voda z artézskej studne, kávy a bylinkové čaje bez obmedzenia, bylinková a ovocná limonáda z ovocia od babičky.

Maximálny počet účastníkov: 6, tento typ workshopu je možné zrealizovať aj v individuálne, prípadne aj pre inú skupinu záujemcov, napíšte, ak máte záujem o iný typ workshpu, prípadne o iný termín.

Teším sa na vás.:-)literario

Gabriela Revická,

autorka kníh Juliet a tá druhá, Momenty zo života vydatej ženy, Ukážem Ti Slovensko/I will show You Slovakia, Trips for trips around Slovakia/Tipy na výlety po Slovensku

Podporila som vyše desiatku autorov, ktorých rukopisy sa premenili na hotové knižné diela. Niektoré z nich môžete vidieť aj v sídle našej Literárnej a prázdninovej spoločnosti Tricio, niektoré knihy vydali iné vydavateľstvá, niektoré sme vydali my a niektoré sú v procese dokončovania (pracuje na nich náš editor Kisha Breslaw/ www.kisha.tricio.sk).
Môj pracovný život je orientovaný na prácu, ktorá súvisí s podporou podnikania žien - projekt www.ezeny.sk – poradenstvo v podnikaní, koučing, networking, s poradenstvom pre ľudí v cestovnom ruchu – www.cestovky.tricio.sk a s marketingom v oblasti ubytovania www.chalupky.tricio.sk 

Informácie a objednávky na workshop: grevicka@tricio.sk 
https://www.facebook.com/gabriela.revicka

 

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie