LinkedIn

LinkedIn – buď In na ďalšej sociálnej sieti

Skrotili sme modrú šelmu (FB) a je čas pozrieť sa na ďalšiu „divočinu“ z radu sociálnych sietí. Tí, ktorí si ho vpustili do života, naň nedajú dopustiť. Čo má a my nemáme? V čom je jeho sila? A prečo tam ešte nie ste? Všetko, čo ste kedy o sociálnej sieti  LinkedIn chceli vedieť a najmä – čo ani netušíte, že by ste vedieť mohli. Robíte neodolateľné delikatesy a zdieľate ich fotky na facebooku? Na LinkedIn z vašej vášne síce nebudú padať do mdlôb kamarátky, ale zato vám môžu padať k nohám atraktívne ponuky na spoluprácu a nový biznis. Máte peknú webovú stránku, ale kto a prečo by mal na ňu zájsť? Váš profil na LinkedIn hravo naplní poslanie webovej „vizitky“, ktorú denne vidia stovky ľudí. LinkedIn je nikdy nekončiaci veľtrh príležitostí a inšpirácie. Pozývame vás na workshop s expertom na sociálne siete a LinkedIn obzvlášť, Františkom Borsíkom. Čaká vás brána do novej dimenzie vášho biznisu. A my vám od nej dáme kľúč.

,,Som marketér, spájam ľudí a biznisy, špeciálne sa venujem práci so startupmi. K marketingu a startupom som sa dostal na Islande, kam som utiekol po rokoch práce v korporátnom svete. Baví ma ukazovať ľuďom, čo všetko je možné dosiahnúť na LinkedIn a vždy som ochotný búrať mýtus toho, že na Slovensku funguje iba Facebook. Pretože funguje aj Twitter, G+, LinkedIn, Instagram. A čochvíľa Slováci určite uvidia i úspešné slovenské projekty na Reddit či Pinterest."

https://www.linkedin.com/in/frantisekborsik

Termín konania workshopu: 18.júna 2015 od 9:30 do 16:30

Miesto konania: AHAKI Centrum, Bratislava, Lenardova 4/A

Cena workshopu: 69 EUR , zvýhodnená cena pre členky OZ Eženy: 49 EUR.

 

Ak účasť na workshope zrušíte po jeho úhrade, nárokujeme si na administratívny poplatok 10€. Za predpokladu, že sa rozhodnete v budúcnosti naše služby využiť, tento poplatok vám zohľadníme (možnosť zohľadnenia súvisí len s platbami za workshopy, nie za iné naše aktivity). Ďakujeme za pochopenie. 

Odoslaním tohto formuláru beriem na vedomie, že časť tohto programu bude zaznamenávaná na fotografie, video a audio nosiče a súhlasím s tým, aby bola nahrávaná aj moja osoba. Ak si nebudem priať nahrávanie seba, využijem svoje právo nezúčastniť sa programu v rozsahu podľa svojho zváženia s tým, že mi nevzniká nárok na vrátenie pomernej časti vstupného/lektorného.

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie