IVE Jún 2016

Workshopy

 • Ako si zlepšiť vzťahy vďaka efektívnej komunikácii

  Kvalita našej komunikácie ovplyvňuje kvalitu nášho každodenného života. Má vplyv na naše partnerské, rodinné, pracovné vzťahy, na úspech, zdravie, šťastie. Pri bežnej komunikácii však často dochádza k nedorozumeniam, konfliktom a hádkam s obrovskými negatívnymi následkami.

 • Facebook a Linkedin SuperKombo

  Tento workshop je určený pre pokročilých -tzn. už máte FB stránku, hýbete sa nejakú tú chvíľočku na sociálnych sieťach, už trošku plávate v modrých vodách

 • Zbavte sa negatívnych emócii

  Vedeli ste, že spôsob, akým človek PREMÝŠĽA, sa následne PREMIETA DO REALITY? Keď Vás prenasledujú negatívne myšlienky a emócie, PRIŤAHUJETE si do života konflikty, nepríjemné situácie a ľudí, ktoré Vás brzdia v dosahovaní Vašich pracovných a osobných cieľov.

 • Efektívna kancelária

  Školenie len pre členky OZ E-ženy - prakticke ukážky vybraných produktov Microsoft Office 365

 • Virtuálne asistentky a umenie delegovať

  kto sú virtuálne asistentky a čo robia? Ako sa naučiť delegovať čo najviac prác, ako efektívne využiť on-line asistentky? To všetko sa dozvieťe na workshope - Virtuálne asistentky a umenie delegovať.

 • Základy PR a komunikácie

  workshop Základy PR a komunikácie je pre ľudí, ktorí chcú posunúť svoju značku, svoj biznis alebo svoje produkty do zóny viditeľných, zaujímavých a žiadaných. Zaujíma vás to?

News zo sveta E-žien - aktívnejšie s E-ženami

 

Najnovšie aktivity

Prihlásenie