IVE MÁJ 2015

Inštitút vzdelávania E-žien pozýva na workshop

Facebook – skrotenie modrej šelmy & Ako zvyšovať návštevnosť vašich stránok.

Workshop je určený pre všetkých, ktorí hľadajú odpovede na otázky, ako užitočne využiť facebook pre efektívne spojenie s klientmi a tých, ktorí chcú vedieť ako zvýšiť návštevnosť internetových stránok. Vybrali sme skvelé lektorky, pre členky OZ E-ženy  platí výhodnejšia cena(!) Garantujeme veľmi príjemnú tvorivú  atmosféru.

 

Termín a Miesto: 21.5.2015,  Bratislava,  od 9.00. - 16.00 hod
Cena:    52 Eur pre členky OZ, 75 Eur pre nečlenky OZ


PRVÁ ČASŤ workshopu
: Skrotenie modrej šelmy

Tipy a rady, ako sa ľahko, efektívne a zábavne (!) zviditeľniť prostredníctvom facebooku. Ako vytvoriť z facebooku efektívny marketingový nástroj pre vaše podnikanie? Čo by ste mali vedieť, ak propagujete vaše služby prostredníctvom facebooku? Ako sa skamarátiť s Facebookom, aj keď ho neznášate. Tipy a triky, ako skrotiť modrú e-šelmu :)

Lektorka:
Mirka Števková, líderka mikropracovného portálu jaspravim.sk nám predstaví, ako jej pri podnikaní slúži jedna z najvýznamnejších sociálnych sietí. Počas 2,5 hodín sa dozviete informácie, ktoré sa táto kreatívna podnikateľka učila od medzinárodného školiteľa a následne ich pravdivosť preverila v praxi nielen u seba, ale aj u svojich klientov. Až po tom sa rozhodla, že sa s nami o svoje skúsenosti podelí. Investujte svoj čas do užitočného vzdelávania!

DRUHÁ ČASŤ workshopu : Ako zvýšiť návštevnosť stránok

Príbeh Cvičte.sk - z nuly na 200 tis. za 3 roky.

Ako merať návštevnosť

  • Ukážka Google Analytics

Odkiaľ získať návštevnosť

  • Google
  • Facebook
  • Priame návštevy
  • Ostatné - Direct emaily, Partnerstvá, ďalšie

Ako získať návštevnosť

  • Zistite, čo z vašej oblasti najviac „fičí“
  • Užitočný, uníkatny a kvalitný obsah
  • Budovanie komunity
  • Kvalitní dodávatelia so skúsenosťami

 

Janka Šimkovičová,  úspešná autorka a majiteľka mediálneho portálu Cvičte.sk o cvičení a zdravom životnom štýle. Portál prináša informácie v podobe článkov, príspevkov, video blogov na dennej báze. Ambíciou portálu je pomôcť ľuďom ku krajšiemu telu, lepšiemu zdraviu a celkovej pohode. Janke sa podarilo v priebehu troch rokov vybudovať návštevnosť portálu z nuly na súčasných viac ako 200 tisíc návštev mesačne. Ako? Odkiaľ získava návštevnosť? Uživí ju portál? Na tieto a mnohé ďalšie otázky, spojené s vybudovaním a zvyšovaním návštevnosti stránky, môžete získať odpovede od človeka, ktorý žije svoj príbeh úspechu a je ochotný zdieľať svoje know - how. Janka Šimkovičová má k téme zvyšovania návštevnosti stránok rozhodne čo povedať! 

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie