Starostlivosť o prsia

Pozvánka na celodenný workshop ,,Starostlivosť o prsia“

Hovorí sa, že keď si žena nájde hrčku v prsníku, môže byť už celkom neskoro. Celkom rada by som túto nočnú moru mnohých žien rada premenila na zameranie sa na psychologický odkaz tela a hľadala, čo za tým je. Nájdenie problému našepká riešenie. Často je problém s prsníkmi spojený s bolesťou srdca, čo je celkom čitateľná metafora vyplývajúca z trápenia duše. Čas pre dušu, čas pre lásku, priestor pre seba, priestor pre sebalásku – doprajeme si jej dosýta?

Jedna z mojich učiteliek, Mgr. Stella Krenčejová, je lektorkou z oblasti vedomej sexuality, zakladateľkou a garantkou štúdia Božská Tantra a pracuje tiež ako sexological bodyworker. Vedie workshopy so zámerom zvedomovania tela cez dych, pohyb, zvuk, meditácie, dotyky...Venuje sa i individuálnej a skupinovej výuke intimnych umení a prednáškovej činnosti. Je nadšenou propagátorkou tantry a zdravej, radostnej a vedomej sexuality. Viac o jej aktivitách na www.bozskatantra.cz. Na stránke www.radostna-sexualita.cz si môžete stiahnuť jej nový E-book S tebou mne baví sex.


V marci sme Stellu Krenčejovú uviedli s Adreou Trávničkovou v rámci našej talk show O hraniciach bez hraníc a položili sme Stelle mnoho otázok, dostali sme mnoho zaujímavých odpovedí a náš audio - záznam našim členkám čoskoro sprístupníme. 

Gabriela Revická 

 

Neprehliadnite rozhovor ,,Učiteľka, ktorá radí, ako sa tešiť zo sexu alebo niečo o božskej tantre,“  alebo aj článok  Zachráňme svá prsa.

Stella Krenčejová je autorkou krásneho článku o Ceste sebelásky

 

          Starostlivosť o prsia  - workshop s lektorkou z oblasti vedomej sexuality

 

Termín, miesto a čas: o termíne vás budeme informovať, 9.30-17.00hod

Cena:  75€ - pre členky OZ E-ženy, pre jednu vašu priateľku zľava 10€

            99€ - pre nečlenky OZ. Pokiaľ sa rozhodnete sa stať členkou, môžete využiť aj mnohé ďalšie výhody

Počet miest je limitovaný, ak máte záujem, prosíme vás, prihláste sa čím skôr, a vopred ďakujem za vaše avízo ďalším ženám. Možno ani netušíte, ako veľmi im pomôžete ...

 

Nevyhovuje vám termín? REZERVUJTE SI MIESTO na najbližšom workshope - budete medzi prvými, komu pošleme termínový návrh.

 

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie